Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Dakujem za cenne rady, mali ste pravdu, bosch ma ovela zaujimavejsie umyvacie programy ako siemens umyvacky. Do zajtrajsieho vyberu (chcem to uz konecne objednat) postupili tieto tri: Bosch SMI 59M05 , Bosch SMI 59M25 a SMI 53M75 Pokial by ste vedeli ktora z nich je vyrazne lepsia budem rada, za nazor.
Odpovedať
@evelyin Za mňa 1,alebo druhá,3 nemá zásuvku na príbor!!!1 stojí cca 457E,druhá cca 517E,to si zadaj presný názov a ti to vyhodí kde a za ?E ju majú. 8-)
Odpovedať
No podla popisu som si myslela, ze ma aj priborovu zasuvku hore aj v dolnom kosik na pribory.:(53M75) "arioFlex systém košů Sklopné přihrádky v horním koši (2x) Sklopné přihrádky na talíře v dolním koši (2x) Přihrádka na příbory Vario koš na příbory ve spodním mycím koši Odkládací plocha pro hrnečky v horním mycím koši (2x)" Skoda, lebo tato sa mi pozdavala najviac, bola najtichsia a mala intensiv zone. Medzi tymi dvomi predchadzajucimi umyvackami som rozdiel nenasla. Okrem teda asi 60€ :-)
Odpovedať
@evelyin Daj si Bosch home-com.sk a tam to nájdeš,davaj link ak vieš.Medzi tými dvoma som kuk a 59m05 má počet teplôt 5, a 59m25 má 4 teploty,zatiaľ som iné rozdiely nenašla. 8-)Ako píšeš prehrádka na príbory a vario kôš na príbory.teda slané,alebo sladké,či?
Odpovedať
Profilova fotka
může mi někdo poradit, jaký je rozdíl mezi myčkou Bosch SMV 69M40 a SMV 69N20?? Je tam rozdíl pouze ve spotřebě vody (první 6,5l a druhá 6l) nebo jsem něco zásadního přehlédla...??? Díky moc!
Odpovedať
@catt82 Za mňa ani jedna má T.speed!program o ničom, kuk na Obidve Bosch SMV 48m10 od 491E,alebo SMV59u00 od 620E.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 SMV 48M10 jsem měla vybranou původně, ale nemá předmytí ani Intenziv Zone a oproti těm 2 má vyšší spotřebu vody + je o trochu hlučnější (což by ale tak nevadilo). Ty 2 vybrané sice mají Turbospeed, ale současně mají i Variospeed, takže ten Turbospeed nemusím používat nebo ne? Ta SMV59u00 není špatná, ale na mě už je dražší...
Odpovedať
Profilova fotka
@evelyin system košov nie je zasuvka !!! to musi byt napisane a pomenovane ako zasuvka ! ja by som ten chaos v popise neriskovala a radsej zobrala taku, co to ma jasne napisane, aby si nebola potom sklamana, vies ako ...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, co to ta umyvacka nema tak, ze hore ma taku polovicnu zasuvku na pribory + dole kosik na pribory... ale ista som si neni, ale uz som take videla..... to by vysvetlovalo tu " priehradku na pribory v hornom kosi"
Odpovedať
@catt82 o ? je vyššia spotreba vody? a ?stojí u vás m3 vody?Ja len píšem môj názor,čerešničku na torte musíte vy dať,vy ste platci.
Odpovedať
Profilova fotka
@catt82 pre mna liter - dva v rozdiele spotreny napriklad nehra rolu... to je nic :) nie to este , ked je tam len 0,5l rozdiel :)
Odpovedať
Kuk som na ceny tej istej UMR na SK a ČR Bosch SMV 69m40 924E a 15.700ČK tak to je sila :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katrin21 Skôr sa zamerať na Elektriku tá je si myslím o inom.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 co ved daj si to x 1,3, nie? kolko stoji u nas?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 vždyť jsem psala, že ta vyšší spotřeba vody by mi tak nevadila... Vadí mi hlavně, že Bosch SMV 48m10 nemá předmytí a IntenzivZone (na hrnce, pánve, atd.). Ty 2 sice mají Turbospeed (který je na nic), ale zároveň mají i Variospeed, takže proč bys ani jednu nebrala...?? Co mají mít a nemají ?? Jinak cenově jsou obě vybrané v ČR o dost levnější než na Slovensku...
Odpovedať
@katrin21 Za 100 E dostaneš 2 739 ČK ,to zn.že UMR u nás by mala stáť presne 573E!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 a kolko stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 Bosch SMV 69m40 = 573 EU (15.700 Kč)
Odpovedať
@catt82 U mňa musí mať UMR zásuvku na príbor,rýchly 29 min.program,ja mám vario speed síce Katrin píše,že ho používa často,ja ale nie lebo pri tomto programe sa zvýši spotreba vody ?tá by ani nevadila ale aj energiaˇ. a int.zonu mám aj ja, je to prídavná funkcia,ale použila som ju za rok 1 krát.Ja najviac používam Eco už názov vraví,že je to najeconomickejší program,potom rýchly v tom sa ja vyžívam,ked sa najeme taniere,misky atd,a ked sa stane,že mi to poriadne neumyje tak nechám v UMR a beriem to ako predumytie Tu si tykáme..Ono ty budeš kupovať v ČR?Potom treba kuk na Heureka.cz,či? 8-)
Odpovedať
Mile strechacky, uz som sa rozhodla, beriem Bosch SMI 59M25 - jediny rozdiel ktory som nasla je, ze ma v spodnom kosi viac sklapacich priehradok na taniere (6) - predpokladam z popisu, ze sa daju vsetky sklopit, co je ako moznost urcite dobre. Ked bude zapojena (a my prestahovany :-D ) tak urcite dam vediet, ci som spokojna, nech si poradime navzajom. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som dobra krava :D_ :-D ja som teraz po 3r uzivania zistila, ze aj moja UMR ma nastavitelny horny kos :D :-D ty kokso, ja som sa x krat na to pozerala, ale neslo mi to do hlavy, ako.... tak som dnes zobrala do ruky navod a kukam ako puk a tak som to skusila a kosik padol pekne nizsie :D_ :-D he he, no vidite, takze clovek sa uci cely zivot :D_ Som myslela, ze moja umyvacka to nema :D dobre, co?
Odpovedať
@katrin21 :-) :-) :-) :-) :-) ale v dobrom,nevadíííííííííí.
Odpovedať
@evelyin Teším sa s tebou,veľmi dobrý výber,tak ked budete presťahovaní pofoť. 8-)
Odpovedať
@katrin21 Ja som skoro po cca 2 rokoch prišla na to,respektíve videla video,že z práčky tá somarina kde sa dáva prach sa vyberá to som vedela,ale že sa to dá rozobrať ?!! 8-) a pekne šup to do UMR!!!!!!A čo ťa tak zrazu napadlo kuk na tvoju UMR?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ja neviem, len tak ma to napadlo, ze ked som citala tie specifikacie, ked tu stale niekomu radime a reku kruci špagat krištusácka dolina, aby som ja toto nemala??? :-D :-D a veru mam :-D tak som vytiahla navod a kukala ako puk, ze som to predtym nejako prehliadla :-D a tiez som zistila, ze sa maju cistit aj horne ostrekovacie ramena,to som jakziv necistila :-D :-D iba spodne sitko cistievam obcas...
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved dobra vizitka Boschu, lebo ja sa o nu skoro vobec nestaram, nejako casto ju ani necitim a nesmrdi, funguje dobre.. no len ju nemozem prechvalit, lebo ja mam take bosoracke schopnosti, ze ked poviem, ze dcera davno nebola chora, do tyzdna ochorie, alebo ze zehlicka ako fajn uz dlho sluzi a o 10minut PUK, normalne pukne v nej a je po nej :-D, tak aby si aj umyvacka nepovedala just, ze stacilo :-D, dobre s nami a zle preč! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
necistim , nie necitim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ahoj katrin...ako citam,zda sa mi,ze sa do umyvaciek dost dobre rozumies a chcela by som sa s tebou poradit,kedze sa mi tu nechce hladat v tolkych stranach, aky typ plne vstavanej bosch umyvacky by si mi odporucila.teda,ak ta to neobtazuje...ja sa do toho vobec nerozumiem a planujeme nejaku kupit do domu v blizkej buducnosti.mala by byt 60cm. ak si najdes cas,dik :)
Odpovedať
@katrin21 Môj chlap niekedy frfle,že čo viem toľko sedieť pri PC a ono tu sa učíme,všeličo podozvedáme,mozgové závity pretoto :-D ,musíme rozmýšľať kde aké iy a viete prečo sa vraví,že sú vybrané slová?aby sme si vybrali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 no a tiez,ak mas nejaku overenu bosch vstavanu ruru?...na co si dat pozor?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?