Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Chlapik z Nay nam vysvetlil,ze zasuvka na pribory je uplne nepotrebna, pretoze napr. u Bosch zabera velky priestor a potom spodne kose su mensie a nevlazim tam vacsi hrniec. To by sme mali kupit mycku Miele, ktora ma uplne najlepsie vymyslene kose a priborovy kos, kedze ona s tym dosla na trh. Nakoniec sme sa rozhodli pre mycku bez priborovej zasuvky.
Odpovedať
@uwb2277 Odmerala som hrniec a najvyšší hrniec môžem dať do mojej Bosch 26 cm!Takže pozdravujem chlapíka nech ide na školenie !Ja som raz bola v ........a tam mi predajca UMR vysvetloval,že skratka EU je farba !Ked som išla kupovať druhú UMR hoci som ju videla na nete chcela som ju vidieť naživo a predajcovia o UMR vedeli menej ako ja.Takže dievčatá len nech dobre umýva. 8-)
Odpovedať
ste tu skúsené ženy tak sa aj ja spýtam na váš názor na túto umývačku, mala by to byť moja prvá, tak chcem čo najlepšiu http://www.mall.sk/eco-vstavane-umyva...
Odpovedať
@blondi2 ahoj, nechcem ťa zarmútiť, ale podľa mňa sú najhoršie zo všetkých. a nielen podľa mňa. Ak vie, nech to vráti a vymení Ti za nejaké jarové vankúšiky. :-) a potrebuješ hlavne soľ, leštidlo podľa toho akú máš tvrdú vodu. Ale soľ treba dávkovať na minimum aj keď máš najmäkšiu vodu :-)
Odpovedať
@egreska1 to si ma teda moc nepotesila, ale dobre vediet. Co som citala prispevky na str. 297 o tabletkach, soli a lestidle, tak tieto veci maju dobre v Lidli?
Odpovedať
@blondi2 Ja kupujem finish alebo somat, finish (soľ a leštidlo) sa mi páči najviac. Ale dievčatá chvália aj lidlácke, že sú fajn. O tom finish all in one- ja som to už tu spomínala a viem, že viacerí, umyli najhoršie zo všetkých čo som mala, tak som sa ich zbavila. Jarové vankúšiky sú naozaj naj, kupujeme ich v akcii a vtedy sú aj dobrou cenou. Tie platiniové vyčistia a odmastia pekne aj filter :-) najlepšie aj tak urobíš keď tabletky budeš striedať a sama zistíš kt. sa ti budú páčiť. Za jarové sa však môžem zaručiť :-)
Odpovedať
prosim vas, ma niekto skusenost s takymto problemom? svieti nam kontrolka dosypania soli na bosch umyvacke. sol som dosypala, no kontrolka svieti dalej. co s tym? da sa to nejak odstranit, alebo len volat technika.
Odpovedať
@aalinka A dosypala si dosť soli? Ak napr. aj celú krabičku, tak zavolaj servis, oni zistia čo je problém. Lebo ak máš nasypanú soľ, tak kontrolka nemá čo svietiť. Možno je to však iba maličká chyba kontrolky, ale každopádne by som volala servis. :-)
Odpovedať
@egreska1 soli som dosypala tak ako vzdy doplna a kontrolka svieti. tak budem musiet volat ten servis :-|
Odpovedať
@aalinka Ja ked dosypem tiež kontrolka zhasne,ale ono niektorej UMR trošku trvá kým si uvedomí,že už tam je sol,ja by som počkala 24 hod.
Odpovedať
prosím vás má niekto umývačku riadu indesit dsg 573? sme štvorčlenná rodina a chceme si ju kúpiť pod stromček. má s takou umývačkou niekto skúsenosti? dakujem vám velmi pekne za info
Odpovedať
@cencula Kúp si radšej Boschku :-) Sú už vo veľmi dobrých cenách a kvalita umývania a životnosť je o dosť vyššia :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dievcata tak vcera nam prisla mycka, hned vecer ju muz zapojil a v noci, ked som ja uz spala, aj nalozil a zapol. Nepustil ju naprazdno, ako som mu prizvukovala, ze to musime. som to tu citala :-) No a dnes rano, ked som vykladala cisty riad, tak som si vsimla, ze dole v mycke nam stoji voda. To normalne asi nebude, vsak? kde sme spravili chybu?
Odpovedať
Profilova fotka
@blondi2 prečítala ste si návod? Kvalitné myčky nevypúšťajú vodu, použijú ju na "namáčanie".
Odpovedať
Profilova fotka
@blondi2 nasypali ste sol najprv do tej nadoby dole tak, aby vytlacila vodu, ktoru ste tam mali najprv naliať?? inak tam nema kde a preco stat voda.... napojil dobre odpady a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
@uwb2277 strasnu kravinu ti povedal ten predajca, spodna zasuvka je rovnako vysoka ako ine UMR co nemaju zasuvku.. akurat horna zasuvka moze byt trochu nizsia, ale to vobec nevadi, vsetko sa tam zmesti.. davam aj vysoke pohare :-p ... predajcovia vedia niekedy prd a hlavne chlapi.. kto z nich uz len pouziva UMR??
Odpovedať
@jan45 Navod sme si neprecitali, lebo z desiatich navodov, co sme k nej dostali, nebol ani jeden v slovencine alebo cestine. To som bola sklamana, ze Bosch a nedostali sme ani navod. @katrin21 No vsak to, ze toto sme asi nespravili, lebo hovorim, muz bol oplaseny a hned ju musel zapnut. Sol nasypal, ale pochybujem, ze tam predtym najprv nalial vodu. Co s tym teraz?
Odpovedať
@jan45 Ale ma ta voda stat dole? o tom som citala, ze niektore mycky si tu vodu uchovavaju na dalsie umyvanie, ale som myslela, ze to v nejakej hadici alebo tak. Mame male dieta a ta voda je tam pre neho velmi atraktivna. co najde, uteka tam hodit. ale uz som mu to zatrhla.
Odpovedať
@katrin21 tak prave som mu volala a ze ANO, nalial tam vodu, kolko sa tam voslo a az potom tam sypal sol.
Odpovedať
Profilova fotka
vyska a hlbka zasuvky je ina u znacky Miele, je tam obrovsky rozdiel;-) Keby bolo nazvys euracov tak kupujem vyrobky tejto znacky
Odpovedať
@uwb2277 No neviem, máme Miele, a používala som aj iné umývačky so zásuvkou, a nejaký extra rozdiel som nevidela. Čím konkrétne je ten rozdiel obrovský?
Odpovedať
Dievčatá môže niekto napísať,ale tie čo nemajú zásuvku do spodného košíka aký vysoký hrniec tam zmestíte?Ako som písala ja mám UMR so zásuvkou na príbor a mám 26 cm.Ďakujem.
Odpovedať
@marta2610 myslis priestor medzi spodnym a vrchnym kosom?
Odpovedať
@manilla Ano dole dávam taniere a za ,hrnce proste aby sa vrtula točila bez problémov, dať tam najväčší hrniec a zmerať jeho výšku,respektíve? tam je cm.Ďakovala. 8-)
Odpovedať
@marta2610 tak moj najvyssi hrniec ma len 15cm :-D ale priestor od kosa po vrtulu mam cca 30 cm.
Odpovedať
@manilla Máš UMR 60 CM bez zásuvky? 8-) A segedín kde varíš? 8-)
Odpovedať
@marta2610 ach ja mam s =-) najvacsi hrniec mam 5,5l , staci :-D
Odpovedať
@blondi2 Voda tam absolútne nemá čo zostať =-) Je mi to ale čudné, lebo keby čerpadlo neodčerpalo vodu, umr by ti ukazovala nejaký kód chyby =-) Ak nemáš návod v Sk a neviete sa s niekým v okolí poradiť, volaj určite servis, tam ti povedia čo robiť :-)
Odpovedať
@uwb2277 Predajca je predajca a poradca je poradca. Títo dvaja nemajú nič spoločné. Jeden predáva a druhý radí :-) Súhlasím s dievčatami, zásuvka na príbor je skvelá vec. :-)
Odpovedať
Skusala som ju dnes zapnut a ukazalo mi to E 24. takze nieco nebude v poriadku. Navod uz mame, idem studovat. Ktovie,ci sme ju dobre zapojili. ale chalan, co s tym bol muzovi pomoct sa v zapajani vyzna, tak neviem. @egreska1
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?