Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikasi ked chces s prednym panelom, daj si prednym, mne tiež viac vyhovuje, chcem vidiet, kolko je casu a pod... ja by som vnutri panel nechcela :) je to pripad od pripadu, takze v tomto je to na tebe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 @marta2610 dievcataa :-) tak sa musim spytat Vas ste v tom dobre ..konecne dorazila moja srdcovka ..umyvacku mi dnes kurier doviezol domov....kupovala som ju z Mall..je to moja bozenka BoschSMI 68M35eu...trvalo mi dlho kym som s arozhodla je touz konecne posledny spotrebic na ktorom som najviac stravila casu na nete...a aj najdrahsi..uz len sa s nou zoznamovat musim a teda napojit ju musi asi servisny technik kvoli zaruke...a aj by mi mal vysvetlit ako ju uzivat ale ja by som radsej vedela tipy od vas..myslim ako ju a s cim naplit ako prv spustenie a tak....zatial sa vytesujem a zajtra musim obvolat servisy a najst autorizovaneho servisaka vsak?ako ste to riesili vy? dik
Odpovedať
@jarhal Vôbec nemusíš volať technika,nie je to podmienka kvôli záruke!Máš pripravenú vodu aj odpad do UMR však?Ked ti ju niekto už napojí 1 krát pusti UMR bez riadu,ale najskôr: po odšrobovaní uzáveru nalej cca 1 l vody a potom cca 1,5 kg soli špec.do UMR!!!uzavri!Do otvoru na vnútornej strane dverí nalej leštidlo do UMR a potom hneď vedľa je miesto na tabletku.Želám nech len dobre umýva. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem marti....mam vodu aj odpad...kuchynsku linku dojdu montovat v pondelok. a necham ich aby ju aj napojili..su to sikovi chalani...a tu sol kupim v lidli? a lestidlo tiez? a co mam pouzit na umyvanie ..tablety alebo kupit prasok na riad? @marta2610
Odpovedať
@jarhal Ja mám tiež z Lidla hrubozrnnú soľ,kúp si tam aj 3in1 tabletky aj leštidlo aj prášok do UMR všetko musíš mať určené do UMR to je jasné,áno?Ten prášok je dobrý na rýchly program ,lebo tabletka sa ti pri RP nemá kedy rozpustiť je aj výhoda,že podľa znečistenie si dávkuješ .To sa pomaly naučíš zo začiatku budeš mať z toho guláš aj ja som mala :-D ale na to sme tu!
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 :-) dakujem .
Odpovedať
Profilova fotka
@jarhal myslim, ze uz si dostala odpoved :) treba naplnit sol , až kym nevytlaci vsetku vodu zo zasobnika na sol a dat prostriedok, vsetko dostanes v lidli.. mozes dat aj tabletu 3v1, vtedy nemusim davat lestidlo a prasok zvlast, pre mna je to napr. pohodlnejsie, ine tablety ani nekupujem :) Ale sama uvidis, co ti lepsie vyhovuje :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 mne sa vzdy krasne rozpusti aj pri rychlom programe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 :-) vdaka..
Odpovedať
@katrin21 Pravdu povediac ja kvôli tomu,že mám prášok z Lidla na rýchly program /skratka RP/používam iba ten a tabletku som nikdy nedala,ale komu čo vyhovuje. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenocka23 viem, ze to bolo davno, ale nepamatas si, co ste mali s tou umyvackou? mne tiez dnes na displeji zacalo blikat F1.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@puledrina ahoj, vygooglili sme tusim nieco ohladom velmi studenej vody, ktora prichadzala do umyvacky.. Oprabar nam vymenil nejake cidlo ci ohrievac vody.. Nepamatam presne.. Ale hned sa pytal ci pouzivame tablety. Na kratky program su uplne naprd, ze to co z nich ostane v umyvacke pri dalsom umyvani nasobi penenie a to potom nejak "pomyli" umyvacku.. Odvtedy len prasok a tablety len na najdlhsi program..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lenocka23 Moja reč na RP sa tabletka nemá kedy rozpustiť,ja len prášok z Lidla dávkujem si ho podľa znečistenia. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenocka23 diky za odpoved, si zlata :) ...asi budeme aj my musiet volat opravara :(
Odpovedať
@puledrina Skús akoby zresetovať UMR to zn.vypni ju z elektriky,neviem či to pomôže?ale za pokus to stojí a akú máš značku?
Odpovedať
@puledrina Mne ujo googl vyhľadal,že F1-okolitá teplota nižšia ako 3 celzia,ale čo to ani srnky netušia,žeby ozaj tá studená voda?!mala 3 celzia nie je to blbosť?!
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 mame whirlpoolku, aj ja som nasla to o tej studenej vode =-) ....nemviem...pockam na ocina, zajtra to skusime, najprv teda vyskusam len vypnut z elektriny, ak nepomoze, tak som nasla na youtube video v - http://www.youtube.com/watch?v=-aKDE2... , asi bude treba vymena "termistoru" (aki to co spominala @lenocka23 ... :-S uvidim, potom dam vediet, ci sa nam nieco podarilo a este jednu blbu otazku :-D ...ten prasok kde sypete? :-p lebo my pouzivame len tabletky, ak ale asi to menime na prasok....
Odpovedať
@puledrina ved tam kam davas tabletu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska ahaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@puledrina nam vymenil tu prkotinu na pockanie za 40€.. Ale to su uz dva roky tak to asi teraz bude viac.. No a odporicam zavolat servis whirlpool (aj my mame tuto zn) na ich stranke najdes kontakt..
Odpovedať
baby co hovorite na tuto UMR whirpoolku? nemate niekto recenziu? http://www.tpd.sk/katalog/detail/?det... dakujem za radu
Odpovedať
@sevzuz Má trvanie ref.programu 240 min. to je 4 hodiny?!! To je aký program?
Odpovedať
Profilova fotka
baby ktora mate umr bosch smv48m10eu ?
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 @marta2610 Vidim, ze celkom orientujete v umyvackach, mozem poprosit vas nazor na tuto?: http://ocslovensko.sk/detail/umyvacka... Dakujem
Odpovedať
@miriem Veľa pije,žerie energie za mňa je ale rozdiel cca 90 E Bosch smv48m10.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Hm, ta uz je dost draha, rozpocet mam obmedzeny :-( A nejaka ina dobra ale tak do 400€?
Odpovedať
@miriem Ešte rozdiel je v db tá tvoja 48 db a Bosch 48m10- 46 db,ale záleží či máš spolu kuch-obyvačku a má aj zásuvku na príbor.
Odpovedať
Profilova fotka
@miriem mne vadi, ze nema priborovu zasuvku hlavne... ale zalezí, co je pre teba priorita.,.
Odpovedať
@miriem Potom kuk ešte Heureka.sk daj si do porovnania zo 3 kusy Electrolux ESL 6550RO od 408 E aj s dopravou.Treba si trošku prečítať recenzie,poradiť sa nie je to vec na dva roky,a bolo by dobré keby niekto čo ju má ti napísal či je s ňou spokojný. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 @katrin21 Obyvacku budeme mat spojenu s kuchynou. 48db je uz vela, pri spojenych miestnostiach? Este som nasla takyto electrolux http://ocslovensko.sk/detail/umyvacka... ta ma len 45 db, kos na pribor tiez ma, spotreba vody ako tak bosch-ka, len energia este vyssia. A priority: No samozrejme, aby to dobre umyvalo, moc mi to nehucalo :-) Myslim, ze zatial ju nebudeme pouzivat kazdy den, kedze sme len 2 dospele osoby v domacnosti a deti su este male (jedno este dokonca nenarodene :-D )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?