Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@jerino to neni o tom, ci si umr mala.. ja mam tiez prvu, ale tak musis vediet,ci sa ti vizualne paci matju skrytu, alebo chces mat bielu, alebo nerezovu... a ptoom parametre si uz vyberies.. ci chces prib. zasuvku, kde pribor pekne ulozis, alebo chces kosik na pribory, ktory ti zaberie dole miesto, kde mohol byt jeden hrniec, alebo viac tanierov :-p , lenze tieto stoja vacsinou okolo 500E a viac..... tiež aku chcs sirku, idealne je 60tka.... a pod.. Programy nech ma 70st, 45-60st, rychly, polovicna napln, ECO50st, a nech ma vario speed ( kazdy program nim vies skratit o polovicu casu) .
Odpovedať
@bella17 Za mňa kuk link zo včera 22.15 hod. 8-)
Odpovedať
@marta2610 ano to bude nova kuchyňa a myčka može byť taka že sa tam len vsunie ,nemusia isť na ňu dvierka
Odpovedať
@katrin21 ano chcela by som aby mala prib.zasuvku,nemusi byť skryta može byť nerezova, 60tku.
Odpovedať
@jerino Dobre tak voľne stojaca,biela alebo nerez?Tu by som ti radila trošku to prispôsob aj akú máš chladničku,šporák.Nerezu sa neboj to nie je šporák údržba OK mala som takú. 8-)
Odpovedať
@bella17 Kuk na str.279, 27.6 17.48 hod tam som písala prečo nie T.Speed!!!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no ked chces s prednym panelom, tak potom inu nez si hodila link, ta ja bez neho :-) moji rodicia maju bez predneho panelu, iba s tym svetielkom, nejaks tym problem nemali ze by displej potrebovali. asi zavisi od kazdeho. Ja by som to prijala, ale fakt sa mi to nehodi k bielej vidieckej linke, ciernym spotrebicom.... :-) skus na stranke bosch priamo kuknut alebo siemens. Tieto umyvacky su vzdy dobre, jedno ktoru budes mat...
Odpovedať
@marta2610 ved prave toto chcela by som nerezovu všetko bude nove a pači sa mi viac nerezove ako biele, ostava nam chladnička ktora je biela a pračka možno tiež bude v kuchyni ta je tiež biela . :-(
Odpovedať
@jerino Kuk na obidve sú Siemens:SN 25m883 428 E,SN 25m887 498 E,dievčatá kuk na ne ,ešte poradte vy aké lebo niektoré stránky veľmi zle informujú o programoch to mi pripadá kupovať mačku vo vreci.Daj si Heureka.sk zadaj voľne stojace 60 cm a ono ti to vyhodí a ešte si to daj do porovnania . 8-)
Odpovedať
@jerino Ja mám bielu tiež som sa jej bála a paráda,ale som to musela prispôsobiť dúfam že to budem mať dlho,dlho.To si musíš ujasniť,ale ja by som išla do bielej sa rozhodni ty. 8-)
Odpovedať
@lubiduch Ďakujem za rady. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 rozdiel v cene medzi Bosch SMV 53l10 a Siemens 66l080 je nejakych 60 euro, parametre maju skoro rovnake, jediny rozdiel je, ze ta siemenska ma aj ten suflik na pribor :-| tak neviem :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marta2610 a na tom najtovar.sk som tu siemensku nenasla vobec a nie este v takej cene, tak neviem ci som ju prehliadla, ci?
Odpovedať
Dievčatá dajte link na Siemens 66l080,ja som za chýbajucí rýchly program vymenila 2 ročnú UMR stálo ma to 700 E prakticky navyše,ale vôbec nebanujem.Vieš rozdiel medzi zásuvkou a košíkom podľa mňa je ten,že tam ten košík zabere miesto a tým pádom tam nedáš hrniec,.v tom košíku je príbor akoby v takom trse.Počkaj dievčatá ti hodia link a možno bude lepšia cena. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ja viem, ze ten suflik je super vec, 30 euro vychadza viac ako ta boscha a 30 euro ta doprava, keby bola zdarma, tak by to bolo super...cize 60 euro vychadza ten suflik na pribor..v podstate.... no uvidim, pockam na ostatne baby a rady :)
Odpovedať
@adamnela Akože 60 však píšeš,že 30 doprava a za dopravu platíš všade avšak 30 za dopravu to je nejak moc,jasné trochu počkaj možno dá niekto link na dobrú cenu. 8-)
Odpovedať
@adamnela Dala som si do googla SN 66l........a mi to vyhodilo,že ju má Smartík.sk za 379,24 E a Doprava zadarmo!Kuk na to.Ja nič neplatím dopredu na dobierku to znamená E až pri preberaní! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 prosim Ta daj mi ten link, ja to naozaj nemozem najst...ak by to bolo, tak tak ju hned beriem...
Odpovedať
@adamnela Skús dať do googla Siemens SN 66l080.eu klikni na to a na 2 strane by sa ti malo ukázať Smartík.skNo vieš ja počítač no čo ti budem rozprávať nás starších nikto neučil však kuk na to ked sa ti to nepodarí poprosím ked príde syn,čakám napíš. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 skusala som to presne ako pises, ale nic...ja tam nemam ziadny smartik a ked som aj pozerala na ich stranke, tak ju tam nemaju v ponuke, tak naozaj neviem...mne tam ukazuje na 2 strane dost polskych stranok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 jednina stranka na ktorej ju maju najlacnejsiu je www.prva.sk za 401,04 eur plus doprava 29,4 eur
Odpovedať
@adamnela http://smartik.sk/detail/umyvacka-ria...
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 jej super, uz som to nasla, idem tam volat, ci ju maju :) ale nechapem, preco som sa k tomu ja nedostala :-S
Odpovedať
Ahoj, chcel som tiez Siemens SN 66l080, ale aj ked ju mali na strankach, nemal ju ich dodavatel, konkretne na spominanej stranke jeden den bola, druhy den nie a tak dalej, nakoniec ju na stranke mali, ale zaciatkom tyzdna mi napriek tomu oznamili, ze ju dodavatel nema. Tak isto na inych eshopoch, kupil som nieco s menej programami, ale mali ju aj realne na sklade. Podla mna vyssie uvedeny model je pre polsky trh, preto tie pl stranky.
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 práve mi doviezli moju umr.... síce postojí na chodbe cca týždeň ale je doma, v rukách mám návod a je tam aj rýchly!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix tak super :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 a nemá to turbo speed čo tak nechválite.... sa neviem dočkať kedy mi ho zapoja, len bude asi problém, na odpad mám flexi hadicu tak dufam že sa to bude dať nejak zariadiť... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ahoj, akurat zacinam hladat umr, a rozmyslala som ake parametre by umr mala mat, a hned som natrafila na tvoj prispevok. ak by si este mala nejake tipy na konkretne bosch umr, rada si necham poradit. dakujem
Odpovedať
@deximix ahoj prosim ťa kupila si si tu umr sms58N88 EU,a ma tam aj tu zasuvku na pribor? daš mi prosim vedieť za nejaky čas ako si s nou spokojna? dakujem velmi pekne
Odpovedať
ADMINOVI:Prosím o vysvetlenie kde mám príspevok zo dňa 27.6 17.48 hod. zo strany 279?Bolo to porovnanie T.Speed a rýchly program.Píšeme tu o tom dookola tak som to napísala a ked sa ma na to niekto opýta vždy mu napíšem na tej strane si o tom prečítaš viac.Ešte som si to poznačila presne do kalendára ešte som si na to vzala lupu či to je 17.46 alebo 17.48.Dnes mi tu jedna z vás dala palec hore,pretože sa ma pred tým pýtala na rozdiel.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?