Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@deximix to je super také výhody , ale potom si si mohla kúpiť takú čo ma 40db, keď máš spojenú obývku s kuchyňou. To su už iné db :-D :-) Martuš by o tom vedela písať... @marta2610
Odpovedať
Profilova fotka
tak hlučnejšia ako moja 12 ročná chladnička :P
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 tak hlučnejšia ako moja 12 ročná chladnička :P
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix x krat sme ti tu pisali, aby si si NEKUPOVALA umyvacku, ktroa ma turbosped !!!! to je program o nicom :( skoda, ze si nepocuvala :( treba mat kratky program a vario speed, turbo speed uplne blbost , omielame to tu dookola....
Odpovedať
Profilova fotka
@jerino neviem, aku mas znacku,ale BOSCH a myslim, ze aj ine, sa daju kedykolvek otvori a vies tam priložiť veci :) ona automaticky vypne, ako sa otvoria dvierka, prestane striekať voda, takže nic sa nestane :) ale mozes ju aj vypnut, potom otvorit a potom znova zapnut :) program pokracuje pekne dalej
Odpovedať
ahoj,potrebujem poradit umzvacku max do350€, co poviete na tuto? http://www.andreashop.sk/internetovy-.... dik
Odpovedať
alebo http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
Profilova fotka
@vbc22 ja som si vybrala túto
Odpovedať
@katrin21 Na stránkach Bosch......majú napísané,že má Intenz.45 program aj T.speed.Z toho som jeleň,na českej stránke že má rýchly aj predmytie s lupou som na ňu kuk a ak je odfotená správne má rýchly tak aké má vlastne programy,dievčatá kuk na to. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 :-D :-D :-D :-D fuha, tak to bude zahada ...
Odpovedať
@marta2610 Moja má na stránke siemens tiež napísané že má intensive 45,turbo speed :-D a nemá turbo speed. Má rýchly ten intens45 znamená, že rýchly - u mňa. :-) ale táto bosch bude asi mať turbo :-)
Odpovedať
baby máte niektorá UMR Bosch Active water eco SMV69N20EU?plííííís,postrehy?umývačku kupujem prvý krát...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katrin21 ten rýchli tam je, kamoš mi ukazoval vyrobcove parametr, vraj na nete nie su vždy správne parametre :-) :-) je to tam
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix aha, tak OK... ale je mi to divne, lebo vacsinou ked je turbo tak nebyva kratky.... no ved uvidime, ked pride ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 keby ani nebol nič sa nedeje, na drahšiu aj tak nemám, a vraj aj tak mi to nevysuší na tom krátkom programe, no uvidím, aj tak mám výčitky svedomia že som vyhodila nan 500 e..... ja som už raz taká :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a co hovorite kocky na tuto? http://www.nasnakup.sk/produkt/16331-...
Odpovedať
@adamnela O nej:Špec.program 3in1 nemá to ako máme tomu rozumieť?!Pije viac vody aj ked to nie je až také smerodajné,ale zase žerie viac energie.Za mňa stále Siemens 66l.080.má zásuvku na príbor,kedysi cca 2 roky dozadu sme za také dávali 600 E,ale to je tvoje rozhodnutie. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adamnela je to taka nizsia rada od boschu. ta vyssia trieda ma taky horny suflicek na pribory a je to velmi prakticke (inac musis davat pribor do takeho kosika vhlavnej casti ak sa nemylim). Ta z vyssej triedy je napr http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... (na obrazku tam vidis ten suflik v hornej casti). Bosch umyvacky su vsetky vyborne, je len na tebe ci tam tu vymozenost so suflikom chces alebo nie- ja jednoznacne ano :-) (fain pri vacsej domacnosti- nezmensuje ti ten kosik na pribor priestor v umyvacke a do toh suflika sa toho zmesti viac nez do kosika). potom si treba uvedomit ze tieto plne zabudovane umyvacky (nevidis displej) je ze nevidis ani kedy ti napriklad dokonci umyvanie, vidis na zemi akurat take cervene svetlo ze ci este perie alebo nie- toto tiez niekomu vadi. Mne osobne skorvadi ta predna maska vo vyzore kuchyne :-)
Odpovedať
@bella17 Ty ju chceš kúpiť,alebo?zase T.Speed!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
diky kocky, uz z toho zmagorena...ale nad 500 euro to je uz pre mna moc, aj keby som fakt rada dala, kebyze mozem :( A co tato? ta uz je asi lepsia, ako som dala tu predtym, hm? http://www.prva.sk/detail/bosch-smv-5...
Odpovedať
Profilova fotka
z tejto stranky je najlacnejsia http://smartik.sk//detail/umyvacka-ri... a ma podla mna celkom dobre parametre okrem toho suflika, ktory moze byt fakt super, len skoda, ze si to momentalne nemozem dovolit :( tak co poviete?
Odpovedať
@lubiduch Ja mám síce voľne stojacu,ale mne sa páčia s predným panelom.Moja napíše,že bude umývať 2.40 a vidím ako mi odčítava čas to má človek akoby pod kontrolou,lebo niekedy sa môže stať,že akurát potrebuješ ten hrniec z UMR.Predný panel je váčšinou strieborný tak zapadá do kuchyne,ale jasné to je každého vec 8-) a hlavne čo komu vyhovuje.
Odpovedať
@adamnela Tá už je lepšia.A ? E je rozdiel medzi touto SMV 53l10 a Siemens 66l080?
Odpovedať
@katrin21 @marta2610 dievčata ja už som s tych umyvačiek kompletne zamotana , nikdy som umr nemala ,takže je to ťažke vybrať si je ich snad milion na vyber ,maju kadejake t speed a vario a xy programov a neviem čo všetko z toho sa aj využíva čo je dobre a čo zbytočne,pišete tu že to stale dookola rozoberate ale skoro tristo stranove forum je ozaj čitanie na dlho ,takže to nemam čas čitať. Ta kupim akusi bošku a budem dufať že bude dobra,ale myslim že všetko bude lepšie ako do konca života by som mala žrať tabletky a umyvať ja :-D :-D :-D ta nech žere tabletky boška a umyva ona :-D :-D :-D ..... ak by sa tu našla osoba ktora by mi konkretne odporučila nejaku umr že je fakt super a napiše mi čislo danej umr budem rada a ak nie tak nič . Pekny večer ,čaaute :-)
Odpovedať
@adamnela V Najtovar.sk ju majú za 363 E.To si treba dať presný názov do googla a ono ti vyhodí kde a za ? E ju majú,pozor na ceny za dopravu RIADNE extrémy.
Odpovedať
@jerino Vôbec nemusíš čítať 300 strán dozadu,stačí keď si prečítaš 1 stranu dozadu čo som sa ťa pýtala 22.48 hod. 8-)
Odpovedať
@marta2610 prečitala som si to ,ale ide o to že neviem pretože som nikdy umr nemala neviem čo je dobre mať ,či volne stojacu alebo plne integrovanu alebo zabudovanu či panelovu neviem aky je v tom rozdiel pytala som sa či to ma aj nejaky iny vyznam ako len design ale nikto mi neodpisal takže fakt neviem . chcela by som najma aby super umyvala a aby bola dostaatočne velka
Odpovedať
@jerino No dobre,chceš dať UMR do linky,len tak vsunúť,alebo kuch.sa bude prerábať tým pádom musíš dať tiež na ňu vyrobiť dvierka?na to mi odpovedz ináč sa nepohneme.
Odpovedať
@adamnela Kuk ešte na s.279 čo dala Katrin 21 , 27.6 . 17.48 hod. 8-)
Odpovedať
@marta2610 no plánovala som,ale to,že ma turbo speed som si všimla až neskôr ;-) Vidím,že tu ten Tspeed s výkričnikami neodporúčate mnohé ;-) ,ale nedočítala som sa ešte prečo presne?Chcem určite Boschku,strop 600 eur,ale som už z toho blbá celá :-( prečo vlastne ten turbo nie? ak by som ho vôbec nezapínala?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?