Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • @bella17  nie, intenzivny neviem co je, ale kratky byva oznaceny ako kratky, alebo proste rychly 🙂
    Ano, tu by som brala ja , ale... teraz pozeram.. pockaj.. tu pisu zase turbo, tak som z toho jelen....
    http://www.bosch-home.com/sk/spotrebiče/umývanie-riadu/umývačky-riadu-vstavané/umývačky-výpis/SMV59U10EU.html
    v tom pripade nie !

• tak som to preverila... pomylila ma jedna stranka, kde mali napisane rychly, ale pritom oni mysleli turbo speed 😠 😠 😠 😠 😠 takze ani tu nie 😞
    Dokelu, tieto zabudovane plne integrovane su problem... s panelom by to bolo jednoduchsie a lacnejsie

intenzivny program, uz viem.. to je na hrnce, byva oznacovany 70St

• @katrin21  ukazuje mi,že si tu hodila odpoveď,ale nechce mi ju nejako zobraziť 😐 ,skúsiš prosím dať ešte raz to posledné? 😉

• Sponzor fóra
  • @katrin21  aha už čítam 🙂

• @katrin21  no práve mne ten panel dosť vadí esteticky,chcem to skryté a samoška,že sa mi výber zužuje...tak ktorú? 😞

• @bella17  Za mňa Obidve Bosch SMV 48m10 od 525 E,alebo s predným panelom SMI 59m05 od 494 E daj si Heureka.sk a ono ti to ukáže,treba písať chcem takú,makkú.UMR,ktorú nájdete v ponuke a je napísané,že spotreba vody 6 až 6,5 l vody tá ma T.Speed program na ........

• @bella17  To je presne čo som ti písala,že kuk na str.284 24.júl 22,15 hod.čo tam dala link,dúfam že som to nepoplietla dnes...... 😎

• @bella17  vobec to nevnimam ako neesteticke, naopak, super je, ze vidim minuty .)

• @marta2610 SMV 48m10 vyzerá dobre,má všetko čo má mať,ale energeticky je to len A 😐

• @katrin21  chápem,je to výhoda,že máš prehľad 😎 ,je to asi o vkuse a o tom čoho sa človek vie vzdať a čoho nie...wuaaaaa,už mi z toho pekne šibe

• @bella17  Vypíš rozdiel v energiách.Respektíve porovnaj. 😎 UMR bez rýchleho programu no proste mne by RP veľmi chýbal.Napr.veci z chladničky-poličky,na zeleninu atd umyté za 29 min na RP,alebo také poháre,alebo čo mám na linke odkvapávač na riad,alebo taký riad z obeda,nie mastné hrnce,bla,bla 😎

• @marta2610  pozerám,že niekedy aj A++ má rovnakú spotrebu vody ako A - ten rýchly je určite super,kedže ja sa stále niekam ponáhľam a už aj pranie 1hod30min ma obťažuje 😐

• @bella17  U mňa UMr musí mať R.program,zásuvku na príbor a tá SMV 53l20 za mňa nie,ale je to tvoje rozhodnutie 😎 u nás už slnko zašlo tak ja si dám konečne na zdravie 😃

• @marta2610  Všetko najlepšie 🙂

• Sponzor fóra
  • @egreska1 Ďakujem pekne. 🙂

• Ahojte, tiez hladam umr, a teraz mi padla do oka BOSCH SMV 48M10 EU: Mate ju niekto? Mala by mat vsetky parametre kt. ste tu opisovali ako +. Dakujem

• na www.asex.sk je článok kde porovnávajú spotrebu umývačiek

• @bella17  ta by usla, ma taky polovicny priestor hore na pribory ako zasuvku podla mna a dole kosik... takze nieco das v pohode aj hore.... ta je dobra, aj programy 🙂
    Ale tak ja by som radsej ten display a nech ma normalnu zasuvku na pribory celu ..

• @hosty Ďakujem za veľmi dobrý článok. 😎

• @vbc22  za mńa ni jedna, whirpool v žiadnom prípade by som ja nebrala a tie tri nič moc, pozrela by som len db a hneď by som ich zavrhla 😞 Prečo si dala na výber len tieto štyri? je to tvoj definitívny výber?

• @marta2610  az na to zatvorenie umyvacky do rana... zbohom pribory 😛 to by som nerobila..... nikdy

• @katrin21 ????????

• @katrin21  Aha myslíš,že zhrdzavejú?ale podľa mňa dobrý príbor by nemal zhrdzavieť,či?

• @marta2610  ano, zhrdzaveju.. to sme sa tu bavili uz davno, ze aj pribor do UMR moze zacať hrdzaviet---- darmo je na to urceny a vhodny... preto tu mame vyskusane viacere, ze po umyti otvorit, nechať vyjst paru a potom po par minutach až zavriet.. ja nechavam otvorene dost dlho.. Minule som zabudla otvorit, presne, ze vecer..... jeden noz mi tak zhrdzavel, ze to ani nejde dole z neho... a pritom inak nic...ked otvaram....

• @katrin21  Ved toto,teoria a prax sú dve veci ved pre to sa tu radíme,píšeme niekedy až dookola o tom istom,ale aj o tom je život. 😎

• Mne príbor nehrdzavie 🙂 Absolútne nie. 🙂 Ale som si istá, že je to o kvalite jednoznačne. Umr neotváram hneď, doumýva niekedy okolo 22hod a otvorím tak nadránom keď sa prebudím 🙂 Ale ako vravím určite je to o kvalite , mám príbor kt,. ešte moja mama dostala ako svadobný dar, je nádherný a ešte aj ako sa presviedčam tak oveľa-oveľa kvalitnejší ako tie čo sa vyrábajú v dnešnej dobe. Ale tak to proste je so všetkým.... Tuším že to bol nejaký český pradávny výrobca 🙂

• @egreska1  prečo podľa db nie? Nie je to definitívny vyber, chcem niečo do 350€

• @vbc22  Ak máš spojenú obývku s kuchyňou tak rozhodne do 46db a ak si náročnejšia na takéto záležitosti-zvuky tak aj menej db. 44 napr. Ja mám 46 , viac ani za nič. Pozri si aj pár stránok do zadu, myslím že tam dievčatá niečo také aj vybrali, niečo už odskúšané. Sú aj do takej ceny aj od bosch a siemens a do 46db.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba nápisov a dekorácií.
    Výroba: pečiatky, reklamné logá, drevené výrobky.
    Vyberte si z ponuky krásnych kobercov do obývačky, spálne alebo detskej izbičky! 🙂
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Články od našich partnerov
    Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy
    Nebojte sa veľkého formátu!
    Surfista Heidar: 22° – perfektný moment na relax
    Archív článkov od partnerov