Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@luly13 @mamusia myslite tuto - Siemens SN 66L080EU? ja tiez od smartik 09.06., zajtra by mal prist kurier, len som o 2 dni objednavala aj indukcnu dosku, dala som si to dorucit spolu, tak som zvedava, co pride :) inak uz tam nemaju ani tu UMR ani tu Siemens indukciu v ponuke
Odpovedať
Profilova fotka
@cibulik luly13 jasne,ze nedosiel ]-( a este mal aj tel.vypnuty! Som zvedava,ci zajtra pride,ci zavola! Ak nie,to volam na smartik,nech si to vybavia s kurierskou sluzbou!
Odpovedať
A co vravite na tuto? http://www.whirlpool.sk/adg-8793-a2pl... mam ju moznost zohnat novu za 390€ samozrejme so zarukou. Nemam moc rad tu znacku... ale parametrami mi vyhovuje, cena super, a vypada ze je tichaaa
Odpovedať
@igigi čo ja viem, za tú cenu možno..má dobré parametre, zásuvku na príbor, ale kopa funkcií kt. sú nanič,. bude to totálny risk :-) neviem povedať či by som do toho šla, ale prikláňam sa že NIE. Tie db sú na druhej strane fajnové, ja mám 46db a už by som ju určite nekúpila druhý krát :-) Pochybujem že bude umývať bez poruchy napr. 5rokov, to je skôr nepravdepodobné. Však si popozeraj recenzie na túto značku a rozhodneš sa :-)
Odpovedať
ved ma ta znacka nikdy nezaujimala.... ale ked mi ju ponukli za tu cenu... tak som rozmyslal... a stale rozmyslam
Odpovedať
@cibulik @luly13 @mamusia ja uz mam tu siemensku doma ale este nezapojenu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@babula aj ja uz ju mam,zevraj vcera volal,ze pride dnes,sme sa zle pochopili :-D aj Tvoja bola vlhka zvnutra?
Odpovedať
@mamusia Všetky UMR prídu mokré,je v nej voda oni ju asi skúšajú :-D
Odpovedať
@mamusia Aj moja bola vlhko-mokrá :-)
Odpovedať
@igigi myslím, že už to je podozrivé, že ti ju ponúkli za tú cenu- môj názor. :-)
Odpovedať
baby ja mam tretiu umyvacku, jednu moja mama a ani jedna neprisla mokra zvnutra. Vsetko uplne suche. Kde by k tomu dosli keby kazdy kus skusali?
Odpovedať
Pokiaľ ja viem tak všetci v mojom okolí mali zvnútra mokrú, tak isto aj dievčatá tu na fóre.Samozrejme okrem vystavených kusov na predajni. Tiež mi bolo vysvetlené, že sa všetky skúšajú a myslím že je to normálne keď ich v závodoch skúšajú. Však aj na novom aute máš na tacho cca 9km + -...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@egreska1 nieje mi to podozrive, len je to priamo z oficialneho dovozu bez medziclankov... mam cely zoznam veci od whirlpool ale len tato umyvacka ma zaujala... ak chces, zoznam poslem...
Odpovedať
@igigi ďakujem ale nie , keby si mal zoznam bosch al. siemens :-) potrebujem novú práčku :-) no mohol by sa ešte niekto vyjadriť k tej whirpool a jej cene, ale tu asi väčšina tejto značke nefandí. no však kľudne by si mohol natrafiť aj na kus kt, by ti slúžil niekoľko rokov, je to aj o šťastí :-)
Odpovedať
Ved ja mam zatial vsetko electrolux. A asi aj umyvacku si kupim electroluxku. Kaslem na papierove udaje, aj tak vacsinou o realnych parametroch nevravia nic.
Odpovedať
Profilova fotka
@igigi Ahoj, ja by som určite pozrel na sériové číslo tej umývačky a zavolal na infolinku Whirpoolu či sa ten daný výrobok vôbec môže nachádzať na slovensku, keď bol vyrobený na iný trh tak máš v servise smolu. A nepredpokladám, že k nemu dostaneš návod v slovenčine
Odpovedať
Profilova fotka
1x ručné umývanie riadu priemerne cca. 40 litrov telpej vody 1x umývanie myčkou max. 12 litrov studenej vody nie je o čom aj keby tá myčka stojí 600€
Odpovedať
Profilova fotka
@tiborh Aké množstvo riadu sa umyje spomínanými 40 l vody?
Odpovedať
Profilova fotka
@somebody maximálne toľko riadu, koľko ti umyje myčka s 12 litrami
Odpovedať
Profilova fotka
@tiborh Cca. 36 ks tanierov + príbor?
Odpovedať
@somebody 40ctanierov, pribor + treba pocitat aj vrchny kos, takze aj misky hrnecky a pohare :-)
Odpovedať
@tiborh Ale to je od oficialneho zastupenia whirlpool odkial beru obchody... Zaruka. Doklad. Vsetko
Odpovedať
Záruka ti platí na Slovensku aj keby si ju kúpil napr. v Rakúsku a bola určená pre rakúsky trh :-) Toho sa neboj a stačí keď zavoláš do servisu a tam ti dajú info ohľadne záruky :-)
Odpovedať
@babula @mamusia @luly13 tak uz aj mne prisla vcera, len este musia byt dokoncit a kuchynu vyrobit, takze pocitam tak o mesiac bude zapojena :-)
Odpovedať
pardon mimo témy,ale.......dievčatá toť ste tu preberali chladničky a kedže mám UMR Bosch tak aj chladničku by som chcela Bosch ,no išla som do .........pozriem si ju a ináč milá ochotná predavačka ma presviedčala,aby sme si kúpili nejakú novinku No Frost a teraz prosím o váš názor ste s ňou spokojné,kúpili by ste si ju znovu?Ďakujem aj na email môžte.
Odpovedať
Kocky potrebujem poradit.mam doma tu siemensku a v popise bolo ze ma rychly program a teraz som z tych tlacitiek taky blb,ze neviem ktory je ten rychly.tie co mate siemensku to je ten "smart 45"?
Odpovedať
Profilova fotka
@babula @mamusia @luly13 ahojte kocky aj ja som si objednala tu siemensku, ale némam pri nej navod po slovensky :-| vy mate??
Odpovedať
@katinka86 mam v cestine
Odpovedať
Profilova fotka
máte niekto parnú umývačku riadu?
Odpovedať
Ahoj dievčatá, takže dnes mi dorazila moja vytúžená UMR Bosch SMS 58 N 68 EU :-) týmto Vám dievčatá ďakujem za rady a pomoc pri výbere. Ešte otázočka, vy ste si pripájali UMR sami? Dnes som volala do servisu a ujo na mňa vyletel, že veď to si zvládnem aj sama zapojiť, tak som bola trocha rozčarovaná z jeho prístupu. A ešte jedna otázočka ......čo si mám ešte vlastne kúpiť okrem soli? Ďakujem vopred za radu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?