Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@dadikaz Mne to zapájal manžel aj keď to nie je až tak ťažké trochu zručnosti k tomu treba. :-) Kúp si ešte leštidlo a tabletky ja mám z lidla a som spokojná,samozrejme tabletky striedam.Pozor pri prvom spúšťaní UMR najskôr nalej vodu cca 1 l a potom nasyp cca 1,5kg soli.Potom nalej leštidlo.
Odpovedať
Daj ešte pozor kde čo naliať a kde nasypať treba to trošku prečítať,mali sme tu jedno dievča čo to poplietlo škoda,že viac potom nenapísala čo a ako ono človek sa učí celý život.
Odpovedať
Profilova fotka
@tiborh tak to je dobrý argument pre mm. Mám vyhliadnutú bosch aj s tretím šuflíkom na príbor za 350, ešte si počkam na ponuku z obchodu mojho známeho. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix aky typ to mas vyhliadnuty?
Odpovedať
@marta2610 Ďakujem za odpoveď aj za radu ...... idem niečo kuknúť ..... len škoda,že lidl máme mesiac u nás zatvorený, čosi tam prerábajú, snáď niečo kúpim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adamnela chcem typ sms53l18eu, niekde je za 350 inde aj za 500 takže uvidím, dnes som bola za kamosom čo ma elektro obchod a povie mi za kolko by mi ju dal. a k tomu maju akciu na splátky bez navýšenia a do pol roka ju mam splatenu, tak by to bolo super, len to musím poriešiť do koncaa týždna tu zmuvu (dovtedy je ta splatková akcia) a umývačku si dam doviesť možno len o pár týždnov lebo mi treba rozmontovať linku a to som mm vravela že by sme si na vianoce mohli zadovažiť. teraz neviem ako mu to mám oznámiť, že nech pripraví miesto.... ho asi šlak trafí
Odpovedať
@deximix Jak kukám táto UMR nemá 3 zásuvku na príbor.Pozrite to ešte niekto,
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ja som kukala a že vraj má, bez nej ani nechcem
Odpovedať
@deximix Daj link.
Odpovedať
@marta2610 @deximix pola popisu ma len vario kos v dolnom kosi,to nieje zasuvka
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to len hodila do googlu a vyšlo mi na par foto a mislím že aj na youtube
Odpovedať
Nemá zásuvku!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@atlaska ja som si myslela že ako gratis je aj ten košík tam :/... tak asi myčka nebude :(
Odpovedať
ved kup inu. zasa ako komu niekto zasuvku nechce na pribor,vyhovuje mu vic kosik dolu. @deximix
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska ale ja chcem taku zasuvku, a kukám že tie čo majú tak stoja 500 eur a to neviem teraz tolko dať za nu, uvidíme čo ponukne kamoš, či sa to da na viac splatok tak by sa ešte dalo a aj cenu aku mi da :(((( som normálne sklamaná :-( :-(
Odpovedať
@deximix Siemens SN 25m883 - 432 E,Siemens SN 25m887 -479 E.Musí byť strieborná?lebo biele sú lacnejšie?
Odpovedať
Tie prvé 2 Siemensky sú Heureka.sk,príspevok vyššie.Kuk na Najnákup.sk Siemens SN 24m283 - 385 E je ale biela.Ked si vyberieš niektorú UMR treba ju dať do googla a hľadať čo najlacnejšiu,pozor aj za cenu na dopravu,ešte treba kuk aj na db hlavne ak máš spojenú kuch.-obyvačku.
Odpovedať
Profilova fotka
tak s dopravou nie je problém, kupovať ju budem od kamoša z elektra, ja mu navrhnem cenu a ked on s nou suhlaí tak mi ju doveze :) len som chcela bošku ..... a tu zasuvku a nerez :) tak neviem... dilema, ak sa dohodnem tak musím sa rozhodnuť do konca mesiaca, lebo ma akciu na splátky bez navýšenia ak nestihneme sa dohodnuť tak si budem musieť počkať kým si našporím
Odpovedať
@marta2610 prosim ta ty mas siemens?nevies mi poradit ktory je ten rychly program?ci to je ten smart?pisala som na predchadzajucej strane.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@babula a ty máš? ja pozeram teraz tuto Siemens SN 25N888
Odpovedať
@babula Nie ja mám Bosch.Napíš mám Siemens..................
Odpovedať
@deximix SN 25N888 má Turbospeed program na h........... to nie je rýchly.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 odkial vieš?
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix to sa tu uz pisalo velakrat... treba mat VARIO SPEED, nie turbospeed. ten je nanic.....
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ale tak si asi moc nevyberiem.... jedna má nastavitelnú hornú časť ale nemá výsuv pre príbor, dalšia nemá to ale má tamto.... dopadnem ako so sušičkou a 9 ečok fuč.... to nechcem... nechcem presiahnuť sumu 400 e.
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 len je tažke najsť takú čo má všetko a pomestiť sa do určitej sumy
Odpovedať
Profilova fotka
a aky mas limit? za 500E sa uz da kupit dobra umyvacka, ak chces suflik na pribor a aj ake take programy, ale hlavne ta zasuvka navysuje trochu cenu.... tak ak mas menej limit, neviem, ci kupis so zasuvkou....
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 možeš mi pomoct s výberom???? mám tu tieto http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... tato neviem či má na príbory zásuvku http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... ine som nenašla aj tak som už asi prešvihla hranicu.... mm som povedala do 400... stovku asi musím zatajiť
Odpovedať
Profilova fotka
prva by bola super, ale ten turbo speed je blbost, ma sice aj vario speed, ale skor by som namiesto turba brala rychly..... zasuvku ma, cena OK druha tiez OK, len som si neni ista tou zasuvkou - pisu aj zasuvku aj kos na pribor.. zeby mala oba???, programy ma OK tretia - ako prva, zbytocny turbo speed a chyba rychly program stvrta detto piatu som aj googlila, ale nikde nevidno presny popis programov, pisu iba že 5 vybrala by som si asi tu druhu, lebo podla toho co pisu, by mala mat aj v hornom kosi odkladaciu priehradku na pribory .... este by som si to overila niekde, ale malo by to tak byt, co som vygooglila.DA sa od 419 kupit :) Tie Siemensky vyzeraju fajn, ale vsetky maju ten turbospeed a ten je zbytocny.. preto by som ich ja osobne asi vylucila...
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 @marta2610 tak na tuto http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... som dostala ponuku za 600 eur, vraj mi ju žiaden obchod za menej neponúkne ktoré to maju aj za menej :( tak neviem, mesačne by to bolo 100 eur ....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?