Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@evikuke diky za radu :)
Odpovedať
Dievcata, co hovorite na magneticky odvapnovac? Ma ho niekto? Datard ho ponuka k umyvacke a my mame dost tvrdu vodu. Inac k tej montazi na teplu vodu, dost som si o tom citala na nete, ked som rozmyslala dat pracku na teplu vodu. Mnohi, aj odbornici pisu, ze sa velmi neoplati, ze treba nejaky regulacny ventil, dost drahy, atd. Lebo pracka na plakanie aj umyvacka ku kondenzacii na konci potrebuju studenu vodu. Tak neviem, ale ja som sa tejto alternativy vzdala. Oni to aj pocitali v peniazkoch a vyslo im, ze sa to neoplati, viedla sa dlha a ziva diskusia. :-p
Odpovedať
@erivara Ja som o tom písala MM mi to namontoval,ale my máme nejaké zariadenie,ktoré strčil do elektriky a to primontoval na vodu.Pred tým som nestačila odoctovávať kanvice teraz no proste fakt paráda. 8-)
Odpovedať
@marta2610 Tak ano to prehodenie na teplu vodu nie je az take zlozite ako nad tym teraz uvazujem. Asi sa dnes na to s MM pozrieme a ked tak by sme to mohli prehodil aj v sobotu, lebo aj moj MM sa vyzna do vela veci a to by bola prenho malickost namontovat medzikus. Dala si mi poriadneho chrobaka do hlavy, ale aj tak dakujem. ;-)
Odpovedať
Prosím o radu :-) Až dnes som zistila, po prečítaní píspevku od martušky2610, že celkom iste nemám zapnutý na umr (siemens) aquasenzor, nemám to ani v múdrej knižke napísané ako to urobiť, iba to že ho mám. Už som študovala aj nastavenia, okrem iných všetkým písmenkám rozumiem, ako d, H.... našla som tam aj veľké A s možnosťou 00 al. 01, bude to ono?
Odpovedať
@egreska1 Podľa mňa to nie je aquasenzor ja som nič nenastavovala,to čo píšeš je soľ,alebo leštidlo.či
Odpovedať
@marta2610 Mne je to tiež čudné, ale čítala som aj v nejakom manuále.: že ak je aquasenzor zapnutý... tak som pátrala a zistila som, že sa dá nastaviť na našich umr aj extra sušenie :) to je pod d, soľ je H, leštidlo je r, a ešta tam mám nejaké veľké A???
Odpovedať
@egreska1 Napíš email do Siemensu mali by ti odpovedať. 8-)A extra sušenie je prídavná funkcia.či?
Odpovedať
@marta2610 nie to nemyslím to sušenie čo je na panely, toto sa dá normálne el. nastaviť od výroby je na 00-vypnuté a dá sa na 01-zapnuté =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak som zasa tu . tato by mohla byt?? @egreska1 http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem...
Odpovedať
@liat Áno je veľmi dobrá, má všetko v takej dobrej cene, čo má mať, spotreba aj programy ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 juchuuu idem objednavat :-) ta predtym bola lepsia alebo horsia?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@egreska1 vyzera to tak ze je to pre mna bezpredmetne, lebo ta umr ma tie predne dvierka, a my mame svoje
Odpovedať
@stanulka76 Tak uz mi ju v piatok priviezli, este caka na montaz, manzel dokupi suciastky. Chcem sa Ta opytat, co vsetko treba do nej dat a co nastavit? Neviem sa dockat, kedy ju prvy krat spustim, to bude raj...:-):-):-):-)
Odpovedať
Takže som si obehla elektrá v okolí, trocha poštudovala a teraz vyberám......ja viem, že ste tu všetky Bosch, ale mňa nadchla napríklad aj Beko........tu sú moji favoriti, tak už len vybrať: Beko DFN 71046 X30 BOSCH SMS 58 N 68 EU ELECTROLUX ESL 6550 ROX
Odpovedať
@liat tá tuším mala zásuvku na príbor, čiže o to lepšia a dievčatá čo ju majú nevedia vynachváliť, inak taká istá :-)
Odpovedať
@liat to nemá dvierka, to je vstavaná, to sú len akože, neboj :-)
Odpovedať
@dadikaz neviem ale asi si sa niekde pomýlila, bosch je volne stojaca a tá electrolux je vstavaná?
Odpovedať
Profilova fotka
@erivara tesim sa s tebou Erika:) ......nam ju zapajali ti stolari, co montovali linku, takze z tohoto som jelen.......ale mm ti zapoji o to sa nebojim:) no a uz ked bude na svojom mieste, tak podla manualu......najprv si zisti aku tvrdu vodu mate, a podla tabulky nastavis sol (my mame stredne tvrdu takze podla tabulky 02) , potom sme nastavovali lestidlo na 01, je tam na vyber len 01 a 02, ........no a nakoniec do nadrzky na sol, nasypat hrubozrnu sol, najprv vodu, az po okraj a tak sypat sol, bude to tu vodu vytlacat von.......zmesti sa asi 1 a 1/2 kg a potom lestidlo do nadrzky az po ciarku.........no a to je vsetko, doplnis az ked bude na displayi svietit, ze je malo, bud sol alebo lestidlo ....... sol sme doplnali 1.krat asi po 4mesiacoch? a lestidlo tak raz za 5 tyzdnov, no toho tam ide vzdy len taky maly stamprlik:) ... nie je to velka spotreba, ved uvidis:) ......... lestidlo a sol sme dali W5 z Lidla ........ my pouzivame len tabletky, hocake, vsetko spapa, je to poslusna mycka:) aj na rychly program...........ja viem, ze kazda mycka je ina, no ty mas tu nasu, preto ti to pisem........naozaj umyva krasne, vysusi , zatial ziaden problem, dufam, ze to tak bude aj nadalej:) ...kludne sa pytaj Erika, ak budem vediet, napisem:)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 vies co je sranda? ze som im pisala a oni mi napisali ze to ma tie dvierka. tak neviem
Odpovedať
@liat tak ešte napíš do iných aspoň do dvoch obchodov, ale to je čudné, vstavané predsa nemajú dvierka =-)
Odpovedať
@egreska1 no mala to byť vlastne vstavaná ale iný model: Electrolux ESI6601ROX a ešte tie 2 predtým ako som písala voľne stojace: Beko DFN 71046 X30 alebo BOSCH SMS 58 N 68 EU. Chceme všetko brať z NAY-u a 4. výrobok máme za 1/2 ceny.
Odpovedať
@stanulka76 Dakujem za odpoved. Ved prave preto otravujem Teba, lebo viem, ze mas presne taku istu. Sol aj lestidlo mam kupene W5, ale len kilo, neviem, ci to bude stacit, myslim ta sol, aj tabletky mam, vsetko z Lidla, dala som na Vase rady zo starsich prispevkov, no ja som uz pripravena, uz len cakam na to zapojenie 8-) . Si zlata, ze si sa ozvala. :-)
Odpovedať
@marta2610 Marti, aj Tebe dakujem, dam vediet, ako myje ;-) . Joj nech uz to ficiiiii.
Odpovedať
@erivara :-D :-D Nejde o to,ale píšeš,že máš kúpené kilo soli nie je to 2 kg?
Odpovedať
@marta2610
Odpovedať
@erivara Ano, mas pravdu, su to 2 kg, takze to bude stacit, kupoval to manzel v Kosiciach, lebo u nas je Lidl zavrety,prerabaju. A ja uz asi nevidim na oci, moje detvaky ma celkom vystavili :-p.
Odpovedať
@erivara čo máme CD-cichú domácnosť?
Odpovedať
@marta2610 To co mi robi ten tablet? Posiela odpoved namiesto Tebe, mne samej. =-) No to uz aby som isla spat.
Odpovedať
@erivara Ešte taký detail vždy keď budeš lievať leštidlo hneď pusti UMR,pretože ja si tam dávam lievik a niekedy človek naleje aj vedľa takže tesne pred spustením naliať, zapnúť UMR. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?