Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 aky je rozdiel medzi zasuvkou na pribor a drziakom na pribor???
Odpovedať
zienky ako zistim ako tvrdu mame vodu?
Odpovedať
Profilova fotka
@liat samozrejme, drziak myslia asi košík v dolnom koši, kde ti zabera miesto namiesto nejako hrnca napr....., kdežto zasuvka je zasuvka :)
Odpovedať
@liat Veľký,moje deti majú košík na príbor ja zásuvku a ako píše katrin nemá to chybu ono mi to pripadá ako trs banánov deti vravia,že sa im stáva,že niekedy preto lebo je to v kope musia to dať umyť znova.Ináč som si všimla,že tá SN 66l080 už nie je na stránke naj........ale majú ju na Talkive.sk od 459 e to je rozdiel cca 100 e?Ja stále píšem dookola dobrá UMR by mala mať zásuvku na príbor,rýchly program,málo žerie a pije!Ono UMR sa nekupuje na rok teda týka sa to poniektorých :-D :-D ale to je vec názoru a budiláru.Už ani neviem akú si ty vlastne chcela?
Odpovedať
Ešte som zabudla db,hlavne ak je spojená kuchyňa s obyvačkou!
Odpovedať
@mita9 Prečítaj pár strán dozadu ktosi dal na to link. 8-)
Odpovedať
@erivara Potom si niekedy dokúp tiež z Lidla prášok do UMR to je na rýchly program tam ho dávaš podľa znečistenia riadu ja tam 1 až 2 lyžice dám,ja na rýchly iba to pretože umývať 29 min.a cca 2,40 hod je rozdiel ono akoby tá tabletka sa nemala kedy rozpustiť.Ono je síce aj gel mala som Somat umýval dobre,ale prášok cenová relácia veľmi dobrá. 8-)
Odpovedať
@liat ako píšu dievčatá. košík zaberie dolu miesto na 5 tanierov .Keď máš hore zásuvku máš o to viac miesta dole. určite je to skvelá vecička, kt. ja nemám. nemám ju preto, lebo som nebola ochotná dať cca o 100euri viac kvôli tomu za umr. A trvám na svojom názore aj teraz, som spokojná maximálne aj bez zásuvky. ak by bol však rozdiel menší tak by som si určite zobrala zo zásuvkou, jednoznačne. takže asi tak, rozhodnutie na tebe :-) Ak budeš mať šťastie, tak nájdeš niečo v skvelej cene so zásuvkou aj v nami preferovaných značkách :-) škoda, že si vtedy nebrala tú siemensku, pozerám že už nie je :-)
Odpovedať
@mita9 zavolaj do vodárni, tam ti povedia presne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 no zial nie je, ale mi to proste nevyslo financne
Odpovedať
@marta2610 Dnes som si prasok kupila v Lidli, je v akcii, dobry bude aj pri polovicnej naplni.:-):-):-):-)
Odpovedať
@mita9 Treba zavolat do vodarni, uvedies adresu a oni ti spätne zavolaju.:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@erivara Tu 1/2 skoro vôbec nepoužívam,aj ja som ho dnes kúpila 1,26 kg 2,79 e to znamená kg 2,21 e za kilo píšu,že je na 70 umytí. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@erivara Erika pri tvoje umyvacke ti aj na kratkom programe rozpusti tabletku, nemusis davat prasok a prestavovat sol a lestidlo, lebo prasok v sebe tu sol a lestidlo nema (tak ale zas je to lacnejsie umyvanie), kym tabletka ma (neviem kocky, dobre pisem?)......ved uvidis, nastavis a das najprv tabletku, potom prasok a co bude lepsie aj v umyti aj v ususeni, to budes davat:) .......my sme spokojni tak ako to je a tak radsej "neskrabeme":-D ...a co sa tyka polovicnej naplni, tak tu niekedy vyuzivame, ked ide dlhy program a pritom riad nie je spinavy, skrati cas, usetri vodu a umyje super:) tak som zvedava, co povies:):)
Odpovedať
Dievčatá mne prášok vôbec nebol dobrý. Mala som ten od finishu a použila som ho iba raz. Pri eco programe mi ostal nalepený na dvierkach, tak som sa ho zbavila a prášok už nechcem =-) možno raz niekedy ešte nejaký vyskúšam, ale neviem =-)
Odpovedať
@egreska1 Prídi odsypem ti z Lidlu vyskúšaš. 8-)
Odpovedať
@marta2610 Ok, ale tento týždeń už nestíham x-)
Odpovedať
@egreska1 Však bude jún,júl :-D a z ktorého si mesta?
Odpovedať
dievčatá, ako často "čistíte" umývačku prípravkom na čistenie umývačiek, myslím tie fľaštičky?
Odpovedať
@marta2610 však vieš, pamätáš, že sme Marti od seba ďaaaleko :-.
Odpovedať
@marianka_21 ja každé dva- tri mesiačiky, tak som si dala záväzok :-) ale skôr tri.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babizne, po pár mesačnom používaní umývačky BOSCH (presný typ ste mi poradli tu) som už zúfala... Používam leštidlo, sol a jarové kapsule a POHÁRE - sem tam aj hlboké taniere vytiahnem vždy špinavé (pri všetkých programoch) ;-( je na nich povlak a ako keby zbytky jedla a to tam dávam už opláchnutý riad. Poraďte prosím. :-o :-o :-o
Odpovedať
@tiny_petka No to bude nejaký problém =-) Tipla by som na rýchlo a laicky povedané, slabo ostrekuje , niekde niečo upchaté =-) robila to od začiatku alebo až neskoršie? Nastavenie leštidla a soli máš podľa tvrdosti vody?
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 No dá sa povedať že od začiatku... Už som aj čistila tie vrtule a hocičo... Už neviem čo tomu môže byť.. Máme to dať reklamovať??? AJ ked som mala sol a leštidlo tak to tiež robilo - jj podľa vody cca
Odpovedať
@tiny_petka Napíš presný názov Bosch........a je dobre ak kto má tú istú poradí a neumytý riad to je chyba mne sa to stalo iba pár krát a to vtedy ked bol opretý tanier o tanier,ale to bolo zlým ukladaním.Pokiaľ ju máš v záruke určite zavolaj servis a ja v žiadnom prípade nepredoplachujem riad to iba ked ostalo trochu omáčky to zotriem hubkou,aby to v UMR nesmrdkalo.Ja čistím UMR každé 3 mesiace.Píšeš aj ked som mala sol a leštidlo tak to tiež robilo?To akože teraz už nemáš,či?
Odpovedať
@egreska1 Však sadni na bicykel a prídi. :-D
Odpovedať
@tiny_petka No ak nemáš teraz soľ ani leštidlo, tak to bude možno tým. A možno slabý tlak už v hadici =-) Ale ja by som volala servis. Ja som svoj problém tiež tak riešila a servisák ti povie čo a ako, máš ju v záruke, tak sa vôbec netreba obávať, prídu a problém určite nájdu. Nie je predsa normálne aby si sa takto trápila s umr a neumytým riadom =-) Neviem odkiaľ si, ale ja som svoj problém riešila so servisákom vo Zvolene ( a žiadny problém) a pritom mám servis bosch-siemens najbližší inde. Ale je tu jeden veľmi šikovný pán :-) Takže určite by som to na tvojom mieste hneď zajtra riešila cez servis. a určite nám daj vedieť, čo bol problém :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 @egreska1 máme tuto: http://www.mall.sk/eco-vstavane-umyva... Jasne, som si vedoma, ze ked su blizko taniere tak to neumyje ale jedna sa mi hlavne o POHARE, ktore su vo vrchnom kosi, ukladam ich priamo kde sa toci vrtula a je na nic bordel s povlakom... AAsi j prihodim foto. No, bolo mi poradene ze ked ma kapsule tak to ani nemusim pouzivat, kedze v kapsuli vsetko je tak uz nemam... ale robilo bordel vtedy aj teraz |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 Slabý tlak v hadici? A to ako zistím? Kde to nadstavím? Teda chlap ja nie ;)
Odpovedať
@tiny_petka ak by náhodou bola niekde zohnutá tá hadica čo ide voda cez ňu, ešte aj to by to mohlo spôsobovať...alebo niekde som čítala že aj samotný tlak vody... ale ako som písala, vôbec sa netráp, zavolaj servis, veď nato sú, oni to určite zistia a potom budeš spokojná ako aj my ostatné :-) nemá význam sa trápiť ;-( aj naďalej.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?