Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@dadikaz Daj si najnákup.sk zadaj 45 plne vstavanú/plne integrovanú/ ked máš takú potom musíš mať aj kuchynské dvierka na ňu vieš áno?A nemôžeš pri troške dať 60 cm?A koľko osôb ste doma?
Odpovedať
@marta2610 .....sme 4 osoby, 60-tka sa mi zdala veľká na nás, to by som nenaplnila v týždni.
Odpovedať
@dadikaz :-D :-D No my sme 4 a ked varím ide UMR aj 2 krát za deň.Prosím napíš či presto všetko máš kde dať 60?
Odpovedať
@marta2610 ....budem ju mať kde dať, i keď nerada na úkor jednej skrinky - tam teda musím ubrať 20cm. Cez týždeň sa u nás moc nevarí, len cez víkend, preto som chcela 45.
Odpovedať
@dadikaz Ja som kvôli UMR vyhodila celú45 cm skrinku a tým pádom som si teda natiahla linku o 15 cm a veľmi,veľmi som rada,že som tak urobila ja mám 60,vieš ono tá UMR 45 stojí viac ako niektorá 60 pre mňa nepochopiteľné však minú na to menej materiálu no ale do 45 dáš cca o 1/2 menej riadu ako do 60 ja tam dávam aj plechy na pečenie,ale energie sú tiež skoro rovnaké a množstvo riadu neporovnateľné,však počkaj dievčatá ti tiež poradia, za mňa 60cm .
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 baby moje, clovek tu par dni nie je a ja sa neviem docitat:) fajne to tu zije!!!! ...... tak ta umyvacka, co budem pisat, uz ste to povedali za aj mna........za tu cenu je fakt super, ja by som sa bala, ze mi ju predaju:-D ... ono s tymi obchodmi, ak nemame skusenost......my sme napr vsetko kupovali v euronixe, ale na nete som si dopredu zistila co chcem a kolko to kde stoji, no a tam zobral najnizsiu cenu a dal este aj zlavu, ze oni to zozenu........sikovni niektori predavaci:)
Odpovedať
Profilova fotka
@dadikaz @marta2610 za mna tiez urcite 60!!!!!!!!!! a to sme len traja, no vari sa kazdy den, teda skoro:) ale mycka ide fakt ze kazdy den!!!!!!! a boli dni, oskavy, ked aj 3x...........ved ked ju nenaplnis za dva dni, tak treti den das 1/2 napnl a hotovo, ale ver mi, to ani 60 nie je bohvieco, zopar tanierov, poharov, dva vacsie hrnce a uz nemas ani misku kde dat :-D .........skutocne o 45tke ani nepremyslaj!!! a keby si tam chcela dat nebodaj pekac, tak jedine napolky:) ...ale uz ked das 45 tak bude vacsi roblem ju vymenit, ak budes niekedy chciet a ver ze budes:) drziiim palce k dobremu vyberu!
Odpovedať
ja tiež hlasujem jednozbačne za 60cm, neoľutuješ :-) u nás ide 4-5krát do týždňa ,nemusíš ju púšťať každý deň, 45cm len keď je niekto sám ;-( tak porozmýšľaj ešte :-)
Odpovedať
@stanulka76 A ty moja kade chodíš,veru,veru to tu žije a to je dobre. 8-) 8-)
Odpovedať
Ešte keby kto mal 45 a teraz má 60 to porovnal,ďakujem. 8-)
Odpovedať
:-) no dievčatá, asi ste ma presvedčili - je aj väčší výber na 60 :-) ešte poraďte ktorú, zajtra si pojdem niečo okuknúť reál a snáď mi padne aj niečo do oka.
Odpovedať
@dadikaz Za mna Bosch SMV 48m10.Tam len obzri,ale objednaj cez Internet ešte porovnaj aj cenu za dopravu,nenormálne rozdiely.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my sme chceli brať všetko z nay-u a teraz kukám, že to je o 150 € drahšie, nervy moje......a vy ste brali z netu?
Odpovedať
@dadikazJa určite z netu ceny o inom,záruku nerieš bez problémov,tá Smv 48m10 zatiaľ na Heureke.sk 532 E,ale treba hľadať za najmenej.A ešte napíš ktorá sa vlastne tebe zdá dobrá.
Odpovedať
teraz čítam, že produkt roku 2012 je whirpool ADG 6240 FD
Odpovedať
no práve ja nemám vybranú - ani značku ...... a mám na to necelý mesiac.....nervy moje....nechcem kupovať zbytočne drahé, v dnešnej dobe už nič nevydrží dlhšie ako 5 rokov :-( Segra má beko a si chváli s 5-ročnou zárukou - vlastne ona má všetko Beko.......ale pozdáva sa mi Electrolux, možno aj to Beko......a mužovi sa zdá už 500 dosť :-D on ju vlastne vôbec nechce, to som si ju vydupala :-) ....a to ešte potrebujem vybrať varnú dosku a hlavne rúru
Odpovedať
@dadikaz Nestraš. :-D odpoveď na 19:02
Odpovedať
no keď vidím kámošky čo sú okolo a majú spotrebiče 5 rokov a dosť a ja mám už 17 rokov a šlapú jak hodinky :-D
Odpovedať
jaaaaaaj.....no kuk http://www.produktroku.sk/kategorie/u...
Odpovedať
@dadikaz Máš ty už hotovú kuchyňu?Lebo kuk ešte na Bosch SMI 59m05 490 E.
Odpovedať
nie, najskôr mám mať spotrebiče :-D
Odpovedať
a preplachovanie to má???? kde sa to dočítam?
Odpovedať
@dadikaz Preplachovanie,myslíš predumytie?Píšeš varnú dosku hoci sme mimo témy ja ked budem veľká si dám indukciu.
Odpovedať
@marta2610 nie predumytie, ale vraj ak sa nepoužíva dlhšie, tak je tam nejaký program na preplachnutie, neviem ako sa to volá....predavač mi povedal, že posledná voda sa uchováva a s ňou sa robí predoplach a keď sa dlho neumýva, tak je tam program na prepláchnutie .............. inak vyzerá dobre, som ju kukala.
Odpovedať
@dadikaz To už väčšina má aj ja mám takú ono akoby poslednú vodu si odloží kde???ani srnky netušia :-D :-D a znova ju použije zase pri prvom napúšťaní,ale s tým si ty hlavu nelám.A ktorá sa ti pozdáva?Tá druhá čo som ti napísala SMI 59m05 je s predným panelom všetko máš pod kontrolou vidíš ked ti začne umývať a ti odčítava čas ,veľa dievčat ju má a spokojnosť však ti napíšu.
Odpovedať
@marta2610 tá SMI sa mi viac pozdáva, hej aj ten predný panel je super, to si dám asi ako podmienku ..............zatiaľ veľmi pekne ďakujem, uvidím, čím ma zajtra ohúria v obchode :-)
Odpovedať
@dadikaz no, od whirpooliek rob radšej väčší oblúk ;-) a okukučkuj tie boschky, siemensky a ešte electroluxky :-)
Odpovedať
@egreska1 .....ďakujem, beriem na vedomie ;-)
Odpovedať
@marta2610 Chystam sa kupit si ju v datarde. Uz sa na tom pracuje. Babenky dakujem za cenne rady.:-):-):-):-)
Odpovedať
ahojte babenky, no tak opat kukam a nasla som electrolux ESL 64052. Ma ju znama uz skoro rok a pol a je maximalne spokojna. co poviete na tuto? Viem, ze to nie je Bosch ale muz je proti nej hlavne kvoli cene, no a tato luxa ju ma celkom o.k.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?