Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@rossoneri Daj link na ňu,hlavne aby mala rýchly program.Na Heureke som ju nenašla.
Odpovedať
@erivara A ktorú a za ? E ju kupuješ?
Odpovedať
@rossoneri ak je známa spokojná viac ako rok, tak je to dobré odporúčanie. Ale mne sa ešte o trochu viac pozdáva aj táto http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
Profilova fotka
@dadikaz tu SMI mame my a veeeeela dievcat tuto na fore a mozem vrelo odporucat!!!!!!!!! dodnes ziaden problem, tuk tuk tuk...........budes spokojna!:)
Odpovedať
@marta2610 Napokon predsa vstavanu Bosch smi59e5eu za 509evri. Myslim, ze ma vsetko, co ma mat, spotreba dobra,panel vpredu, takze vidim, co sa deje. Co povies?
Odpovedať
@erivara Myslíš Bosch SMI 59M05?Treba písať presné číslo.
Odpovedať
@marta2610 Ano.
Odpovedať
Profilova fotka
@erivara my ju mame , budes spokojna!:)
Odpovedať
Tak uz je objednana, prinesu mi ju v piatok. Doprava v cene, strasne sa tesim.:-):-):-):-):-)
Odpovedať
@erivara Tak to je veľmi dobrá správa 8-)
Odpovedať
ahojte.. co poviete na tuto? http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc...
Odpovedať
@mita9 Musí byť biela?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mita9 Daj si Heureka.sk a kuk Siemens obidve: SN25M289 431 E,SN 24M283 389 E.Podľa mňa na týchto sú lepšie tlačítka.
Odpovedať
@marta2610 teraz sme sa nastahovali do nvoeho bytu a je tu nerezovy sporak a je to hrozne co sa tyka umyvania, otlacky..proste vsetko.....je uplne zniceny po predchadzajucich majiteloch...mame pomerne novu chladnicku bielu tak po veeelmi dlho uvazovani ci ideme do nerezu alebo ostaneme pri bielej som sa rozhodla ze biela......
Odpovedať
@marta2610 a aky je medzi nimi rozdiel okrem v cene prosim ta?
Odpovedať
@mita9 Ono ja som tiež menila UMR aj šporák,tiež ma to strašne ťahalo k nerezu ale ako píšeš ked už začneš bielou tak všetko.UMR nerez paráda,ale moje deti mali šporák nerez tragédia predsa na šporáku sa varí tak údržba je non sen.Za mňa prvá SN 25M289 431 E,že prečo?Kvôli spotrebe ono zase so mnou nebudú asi všetci súhlasiť,ale ono 42 E sa ti vráti energie,voda.Pamätám si už sme to tu s tebou preberali a ona je voľne stojaca zasunieš pod dosku a je to.Porovnaj aj cenu za dopravu iné rozdiely!!!!!!!!!!Želám dobré rozhodnutie,ja som sa trošku bála bielej ale paráda.
Odpovedať
@mita9 Ked si dáš Heureka.sk a dáš si do porovnania tieto 2 čo som napísala takže 1-44db 2-48db,1 voda -10l 2-12l 1 má 5 programov , 2-4progr, 1 má 3 funkcie navyše 2 má 1 funkciu navyše.1 je Aˇˇ druhá Aˇ. 8-)
Odpovedať
@marta2610 ano ano uz som tu bola :-D, ale TERAZ je to konecne aktualne a teraz v maji uz ideme objednavat tak som celaaa happy :-) ..... a aku konkretne mas ty prosim ta?
Odpovedať
@mita9 takze nie je o ocm takze tu prvu za 431€ :-D a to som si dala strop ze do 500 :-D este aj usetrime, juj sa tesiiim
Odpovedať
@marta2610
Odpovedať
@mita9 Len sa pýtaj na to sme tu :-D Ja mám Bosch SMS 69U42EU začína od 789 E.Ja som mala nerez a kvôli chýbajúcemu rýchlemu programu som ju vymenila za túto mala som ju 2 roky,za chyby sa platí preto tu každému doooooookola radím rýchly musí byť nie Turbosped!!!!!!A keď som čo len jednej poradila táto stránka má význam. :-D :-D Ešte si daj do googla SN............a hľadaj ju čo najlacnejšiu.Daj si to v predstihu lebo niekedy im to trvá a trvá ale niekde to máš raz dva a ešte ja nikdy nič neplatím dopredu nie že by som im neverila,ale oni majú času akoby ťa mali v hrsti,ale samozrejme to neplatí o všetkých. 8-)
Odpovedať
@marta2610 ked budem velka si kupim aj ja drahsiu umyvacku :-D...alebo to by som sa musela vzdat letnej dovolenky pri mori a to nechcem :-D .......cize v podstate vyuzivas len jeden program a to je ten rýchly?
Odpovedať
@marta2610 hladam hladam ale neviem najst na heureke to porovnanie dvoch vyrobkov kde to prosim ta najdem?
Odpovedať
@mita9 No ja som už veľká tak mám novú UMR aj First D zajednanú od 27.12.No určite nie iba rýchly,ale ten je výhodný ked sa najete poobede ale hned, nie mastný hrniec ten by za 29 min.neumylo.Potom tento RP napr.z chladničky všetko šup do UMR,alebo z kúpelne no však to sa všetko naučíš.Veľmi ekonomický je program ECO píšu,že to je aj najlacnejší ono už to má v názve.Potom tam máš 70 ten je výborný na tieto mastné hrnce a by som ho odporúčala použiť aspoň raz za mesiac odmastí UMR,nemboj všetko sa pomaly naučíš.Však počkaj dievčatá ti tu tiež poradia,uvidíme či sa stotožnia s mojim výberom pre teba.Ak si si všimla čo som ti ja tú UMR má aj pre mňa nepostrádateľnú tretiu zásuvku.Myslim si,že výber by mal byť viac ako dobrý.Ono takéto UMR spred 2 rokov stáli najmenej 660 E to je môj prípad Bosch SMS58M98.
Odpovedať
@mita9 Zadaj Heureka.sk daj si UMR SIemens 60 cm ono ti ich vyhodí a potom tam máš,že dajte do porovnania.
Odpovedať
@marta2610 Siemens SN 25M289 ona nema display?
Odpovedať
@mita9 neboj má aj displej a veľmi pekný :-) ja ju mám ale bez tej zásuvky na príbor :-)
Odpovedať
@marta2610 veeeľmi dobre si vybrala ;-) :-) pre mitu9.
Odpovedať
@egreska1 JUUJ dakujem, akurat som volala s manzelom a ze ak som rozhodnuta mam objednat x-) ....... len teraz hladam od kial ju objednat iba v Česku vychadza najlacnejsie..len to postovne......
Odpovedať
@mita9 No daj? E je poštovné?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?