Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 ta Boscha vyzera fakt dobre, skoda az na ten horny kos a nema ten ukazovatel svetelny....
Odpovedať
Profilova fotka
@adamnela no, tak to musis ratat s tym, ze pri vypustaní vody to trochu hluku narobi... co uz... neda sa to prerobit? ale ta co dala egreska je dobra, brala by som ju radsej, ako WHP Aky horny kos ? koaze nastavitelny, ci? Mne to napr. vobec nechyba :) Ukazovatel by mi chybal, preto ja napr. som chcela predny panel, aby som aj cas videla..... no ale ked chces plne zabudovanu, tak musis podla toho vyberat.... letim, caute
Odpovedať
@adamnela Ja mám 46db ja mám spojený a viac db by som nechcela.. asi je to dôvod presne ten odpad.
Odpovedať
@adamnela myslím že svetelný to bude mať, to má asi každá takáto.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 no pri tej druhej Electrolux pisu, ze ma len 45 dB a ta sa mi aj najviac pozdava, myslim, ze mam vybrane, diky a ma aj svetelny bod :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 uz do toho odpadu nejdem kafrat, egreska to tiez tak ma spojeny a da sa a troska hluku ma nezabije, je to v pohode..
Odpovedať
@adamnela ok, nech ti slúži, electroluxka by mala byť tiež ok
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 este mam jednu otazocku, objednavala si si vsetky spotrebice s netu? a ako je to potom so slovenskymi zarucnymi listami? nebol problem? a odkial si si objednavala...mne sa ten andreashop.sk tiez paci...
Odpovedať
Tak tú Elektroluxku mám ja. Som maximálne spokojná, ale ja som ju predn 2 rokmi kúpila skoro za 470E. Pozeram že tie ceny išli dole. Krásne umýva, leští, suší, no proste som veľmi spokojná. Keby si sa chcela niečo opýtať ohľadom tejto tak kľudne. Najprv som používala EKO program ale teraz som prešla na 1 hodinový, ktorý tiež pekne umyje ale na silnejšie znečistenie dávam EKO. Intenzívny nepoužívam vôbec iba keď čistím UMR.
Odpovedať
@adamnela neboj sa , nemáš sa čoho.ak sa pokazí, voláš autorizovaný servis a máš záručný list, ja som rejklamovala chladničku a všetko ok. ja skoro všetko kupujem cez internet. iba zvyknem okuknúť v obchode a cez internet kupiť- býva to výhodnejšie. ja nemám z tohto shopu, ale je tu veľa dievčat, kt. majú odtiaľ. len si musíš prečítať stránky dozadu.
Odpovedať
Profilova fotka
@evikuke no super, ze mas s nou skusenost.. :) a ako to je s vacsimi hrncami? vojdu v pohode? a co sa tyka teda tej hlucnosti aky mas z toho pocit Ty? a co sa tyka toho svetelneho lucu, ako to funguje? diky :)
Odpovedať
@adamnela tak vecsie hrnce samozrejme ze davam do spodneho kosa, ale take co su velke skoro na pol kosa tak to ich umyvam rucne, iba sem tam ich dam umyt v UMR. Nebojsa umyvacka je vescia ako ostatne co sa tyka vnutorneho objemu co je citit hlavne v dolnom kosi. Ja mam v tom taky system ze v spodnom kosi mam v jednej polovici sklopene drziaky na taniere a tam davam hrnce, misky a nadoby. V druhej polovici davam klasicky taniere. Hlucnost je v pohode u nas ide UMR hlavne v noci iba niekedy cez den ked je uz plna. Ja mam odtok do sifonu a to je trochu hlucnejsie, lebo ked vypusta tak pocut trochu tu vodu bublat v tom sifone, ale zasa nie je to nic hrozostrasne, ale keby som vedela tak by som si dala samostatny odtok. Svetelnu luc je v poriadku, keby som ho nemala tak to by bolo ine. Ked umyva tak svieti na cerveno, a ked skonci tak svieti na zeleno. V navode pisu ze keby sa vyskytla nejaka chyba tak luc bude blikat cervenym svetlom. Velkou vyhodou tejto UMR je ja to ze po skonceni programu sa po 10 minutach sama vypne, takze prestane svietit luc aj vsetky ikonky. Seri sa tym aj energie aj ked minimalne ale aj tak. Tak dufam ze som na nic neazabudla co si sapytala, keby este nieco tak kludne poradim, aj ked ju budes mat doma a nieco nebudes vediet. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@evikuke tak super, pomohla si mi a uz nebudem inu hladat....lebo budem z toho este viacej pomotana... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@adamnela ja mam vsetko z andreashopu DS okrem digestora a ku vsetkemu boli SK zarucne listy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 to je super, si ma potesila, maju velmi dobre ceny...
Odpovedať
A mňa by ešte zaujímali skúsenosti s Whirlpoolkami. Lebo mi do oka padla ešte táto : http://ocslovensko.sk/detail/umyvacka...
Odpovedať
Profilova fotka
@jozefzvychodu jozef.. takto ti poviem....ak sa bojis uznavanych Siemensiek , tak v ZIADNOM pripade si nekupuj WHP!! :-D lebo tam sa skor popalis....
Odpovedať
@jozefzvychodu pozri aj recenzie konkrétnych modelov na heureke.
Odpovedať
no dnes ma rozosmial názor na heureke. Nejako, pribudli tam náhle dva negatívne na bosch :-| Hlavne názor že umr bosch (čiže pisateľ myslel isto aj siemens) do 600eur sú z Turecka. Raz keď je na umr vyrazené, že je vyrobená made in germany, tak ak niekto nepochopí že germany je Nemecko, tak tam už neviem :-D :-D :-D
Odpovedať
@egreska1 Aspoň vidíš ako sa neoverené informácie a bludy šíria rýchlo. keby to tak bolo aj s pravdivými informáciami. ;-)
Odpovedať
prečo tak veľmi neodporúčate whirpoolky, mám tri kamošky čo majú tieto myčky a sú s nimi spokojné, ešte jedna mi povedala, že jej kamošky povedali, čo majú boshky majú menej miesta ako jej whirpoolka, a keď sa niečo pokazí tak sa to proste pokazí aj na boschke, ja mám pračku bosch a po roku odišla.
Odpovedať
@egreska1 nalepku Made in Germany treba brat s velkou rezervou, aj BMW a Mercedes maju tuto nalepku, ale takmer vsetky skupiny auta su vyrabane po celom svete aj na SK. BMW argumentyue tym, ze ak by nemali vyrazene Made in Germany, tak by nemci nekupúovali.
Odpovedať
@hop377 tak tomuto nejako neverím.. Keby to tak fungovalo, tak by si predsa aj fiat mohol dať vyraziť: made in germany, aby si zvýšil predajnosť v Nemecku :-) A tie bmw a mercedesy čo sú vyrábané inde tak je to aj v technickom zapísané.Chladničky Bosch(možno aj siemens, to neviem) poniektoré sú vyrábané v Turecku a je na nich :made in turkey A zasa však každý si vyberá sám čo uzná za vhodné a čomu uverí. Keď je niekto presvedčený že bosch na kt. je vyrazené made in germany je vyrobená niekde bohvie kde..., tak mu nikto nebráni kúpiť napr whirpool na kt. je vyrazené made in poland a podľa niekoho potom v podstate práve tá whirpoolka môže byť vyrobená v Nemecku :-D aby ja tam niekto kúpil ;-)
Odpovedať
@egreska1 tak tomu mozes kludne verit, viem a videl som vyrobu jednotlivych skupin pre BMW vyrabanych na SK s vyrazenou znackou Made in Germany a nemyslim tym drobnosti ako su reflektory a ine drobnosti. Mne osobne je jedno co ma ktory vyrobok vyrazene ako povod, ked sa mi paci a vyhovuje pre mna za mna nech to vyrobi aj nejaky Zulukafri z Mexickeho Konga.
Odpovedať
@hop377 No mne osobne to zasa jedno nie je. A v takejto vážnej veci ja na internetové rečiičky neverím, musela by som to vidieť čierne na bielom . Už len jednoznačne, keď si vedľa seba postavíš umr napr. siemens a whirpool, tak určite aj jedným očkom zistíš, ktorá bola kde a ako vyrobená. :-) Materiál použitý na košíky je úplne kvalitou niekde inde o hrúbke nerezu ani nehovorím...Prosto made in germany nie je len nejaký štítok ale je to už voľným okom neprehliadnuteľná kvalita. Presvedčila ma o tom aj životnosť mojich spotrebičov, kt. som menila po 9rokoch a to len z dôvodu, dizajnu a podobne.Všetky made in germany pekne ďalej makajú v iných domácnostiach, kľudne som ich mohla posunúť aj známym :-)
Odpovedať
@egreska1 tak schvalne skus zistit kde boli vyrobene jednotlive komponenty, napriklad cerpadla, elektroventili riadiace jednotky, jednotlive suciastky atd, tam asi tazko najdes Made in Germany. ;-)
Odpovedať
@hop377 K tomuto sa ja vyjadrovať viac už nemienim, nakoľko nevieš o spotrebičoch celkom nič, pravdepodobne nemáš žiadne skúsenosti a iba provokuješ :-) S veľkou rezervou beriem tvoje vyjadrenia a nie vyrazený nápis made in germany. Prajem pekný deň :-)
Odpovedať
@egreska1 hop ma pravdu v tom ze skladane to moze byt v Nemecku, ale komponenty su vyrabane kade tade. Na SVK sa napr. siju potahy do aut a montuju sa v Madarsku a podobne. Ja mam umyvacku vyrobenu v Nemecku,ale iluzie si nerobim ze kosiky su plast lisovany napr. v Cine. Ako som uz pisala kamoska ma Siemens pracku vyrobenu v Cine a napis este k tomu v rustine - Sdelano v Kine. Ja mam pracku Siemens Made in Germany ale kopu komponentov maju urcite rvnakych z rovnakej fabrike trebars z Turecka. Dnes nikto nic nevyraba cele v jednej fabrike ani mini tranzistor. S tymi autami si ista niesom, Nemec nieje debil,aby nevedel ze Porsche sa vyraba v Blave a nie v Nemecku.
Odpovedať
@atlaska Áno, však to je pointa celého :-) A najmä to, že keď je tam made in germany tak je to made in germany. Je obrovský rozdiel už len to, kde a kto to a z čoho skladá. Či to skladá vzdelaný, vyškolený , predcízný a náležite finančne dobre ohodnotený pracovník v Nemecku alebo niekto bez akéhoľvek patričného vzdelania, kto vie že možno výplatu za odvedenú prácu tento mesiac ani nedostane niekde v Turecku, a apod. Tak tak to potom vyzerá. Prosto určite zbadáš keď ti niečo poskladajú v Nemecku a niečo napr. v Turecku.To je proste tak.
Odpovedať
@atlaska Sdelano v Kine?To je kde?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?