Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • @jozefzvychodu  vies o tom, ze Siemens a Bosch je ta ista firma? 😉

• modrastrecha nie je jediná stránka, kde sa dajú prečítať také veci. Čítal som aj na zahranižných, že Siemens nie veľmi. Ale to je vec názoru a nekazového kusu 😉

• Písal som tu niekde, že Siemens a Bosch sú takmer totožné. To ako by sme sa bavili o LG a Samsung. V telkách LG sú takmer všetky komponenty od Samsungu a ani to im nezaručuje to, že sú rovnako kvalitné 🙂

• Sponzor fóra
  • @jozefzvychodu  lg a samsung su hrusky, bosch a siemens su jablka takze povedat, ze su rovnake je tak trochu od veci.
    To, ze bosch a siemens sa robia v jedenj fabrike je skutocnost a tym padom aj komponenty vo vnutri su +- rovnake okrem vonkajsieho dizajnu a ceny.

• @jozefzvychodu  Pravidelne chodím so Nemecka býv.západného to čo píšeš je hlúposť 😃 Ak považuješ siemens za nekvalitu, tak si určite radšej nekupuj ani bosch. 😐 Daj link tých zahraničných, nech si to pozrieme a potom uveríme.

• netvrdím, že je nekvaltiný. Prišiel som sem po radu a nie hádať sa 🙂

• Ahoj, nečítala som diskusiu od začiatku tak možno už niekto písal...my máme zanussi a je super. Už ju máme 5 rokov a to je denne v pohybe aj 2 krát a zatiaľ sa jej nič nestalo. Aj spotreby sú super, i keď teraz sú na trhu ešte s menšími spotrebami. Ale kvalitou je fajn. Z tej značky máme aj el. varnú dosku a rúru a to už 9 rokov a úplne bez problémov. No môj názor je že teraz sa všetko robí len tak na 2 roky aby mali firmy istý predaj tak ja by som sa orientovala len na spotrebu vody a el. energie a brala by som tú najlacnejšiu.

• Adminovi😛rosím vás tu dávame niekomu Páči sa mi to,prosím vás nedá sa napr.Dať palec dole,alebo táto odpoveď,alebo otázka sa mi nepáči!Ďakujem.

• @stanulka76
    @marta2610 a všetky ostatné dievčatá, dnes som v hypernove kúpila čistič somat 2ks za 3,89eur. Dobrá cena, no nie? Ak máte príležitosť tak kuk do vašej Hyperky 🙂

• @jozefzvychodu lenze Siemens je ten isty vyrobca akurat Siemens je vyssia trieda Boschu, ciže praveže je to vyssia rada, kvalitnejsia... 🙂 kedysi ked sme vyberali umyvacku, vsetko som mala nastudovane, uz si to tak nepamatam.... vedela som presne, kto je pod akym koncernom a pod.... ale jedno si pamatam, ze BOsch a Siemens je to iste 🙂
    to mas ako Volvo zakladne a volvo nejaky luxusny model, vyssie parametre, mozno suciastky lepsie 🙂 to je rozdiel medzi nimi dvoma.... ( latkove sedenie, kožene sedenie apod...)

• @jozefzvychodu http://siemens.heureka.sk/umyvacky-riadu/

tu mas nejake referencie, k lepsiemu rozhodovaniu 🙂

• http://www.urbia.de/archiv/forum/th-2072757/Neue-Waschmaschine-Siemens-oder-AEG.html
    je fakt, ze tu som nasla nejake negativne referencie / nutna vymena gum( asi tesnenie) , alebo slabe umytie na 30st teplote uvadzaju)... ale tak iní zase chvalia... to mas ako so vsetkym... Dokonca sa tam stažuju aj na MIELE a to uz je ozaj TOP medzi umyvackami, tak neviem 😉. Subjektivne dojmy asi.. okrem toho je to rok 2009 , je mozne, ze kopec tych veci uz vyrobca vychytal 🙂

Osobne preferujem Bosch, lebo Siemens sa mi zdaju zbytocne drahsie pri cca. tych istych parametroch a Bosch ma vsetko, co clovek k umyvaniu potrebuje 🙂 Osobne sa zameriavam na priborovu zasuvku a rychly program 30min aby mala umyvacka, to vzdy pisem kazdemu 🙂. ALe je to individualne, co komu vyhovuje :ˇ-) My sme len poradcovia, rozhodnut sa uz musi potom kazdy sam 🙂

• @adamnela  WHP vseobecne nepatri medzi ktovieake umyvacky 😞 dost zle referencie su na ne....
    Ma v popise 10 programov, ale akych to tam nepisu...

• @katrin21  dolu v popise su programy rozpisane, mrkni...no mne sa na nej pozdava, ze ma taku malu spotrebu a ze ma aj 6 zmysel...no neviem, az tak dobre sa tomu nerozumiem, preto si dam rada poradit 🙂

• Sponzor fóra
  • @adamnela  Podľa mńa má zbytočne veľa programov,( čo určite priplácaš) značka nepatrí medzi kvalitné, taktiež viem že pri rýchlom má problémy s tabletami s rozpúšťaním.Ale mohol by sa ozvať niekto kto ju má už dlhšie, že ako je na tom. Možno ju odporučí.

• K siemensu sa ja už vyjadrovať viac nebudem. V Nemecku je to značka umr ktoré s boschom a miele nájdete takmer v každom dome. To znamená, že keď ich je také veľké množstvo tak sa sem tam niečo vyskytne ale jednoznačne v porovnaní s množstvom predaných ks.je to zanedbateľné percento 🙂 A nie ako iné nemenované značky kde takmer každý kus musíte reklamovať.

• @adamnela  myslim, ze 10programov je zbytocne vela, vacsia pravedpodobnost,ze sa nieco pokazi.....
    stacia ti zakladne , jeden rychly, jeden horuci 70ST, pol napln aby to malo, nejaky ECO ... dobra vec je napr. co ma BOsch to, ze program vies skratit o polovicu ( funckia variospeed), u nas hojne vyuzivana. Pozor, nie turbospeed, to je blbost

• diky baby, idem skusit nejake pokukat, tak do 350 euro sa mi dufam podari kupit nejaku dobru, co nebudem lutovat...

• @adamnela  dosť veľa db.- hlučná. ak máš spojenú obývku s kuchyňou bude ti to dosť hučať. ak nemáš spojenú, to je iné.

• @egreska1  no praveze mam spojenu kuchynu s obyvkou... som nevedela, ze tobude az take komplikovane vybrat tie spotrebice 😞
    Strasne by som uvitala linky na dobre, kvalitne umyvacky, vstavane, plne integrovane s najcastejsie pouzivanymi programami a este sa mi paci ten svetelny luc na podlahe po doumyvani...Cena tak do 350 euro, diky 🙂

• @adamnela  A chceš len so zabudovaným panelom? nebude ti chýbať, že nebudeš vidieť na displeji koľko ešte umr bude umývať a čo robí?

• @adamnela  Pozri aj andreashop, niečo ti tu nájdeme 🙂

• @adamnela http://www.andreashop.sk/internetovy-obchod/bosch/bosch-smv-50e70-eu napríklad táto. Nemá síce šuflik hore na príbory, ale do 350 pravdepodobne nenájdeme, ale možno aj nájdeme ešte...

• @egreska1  49dB nemusi byt vela, ak nema spojeny odpad na sifon umyvadla... my mame 48dB a UMR vobec nepocujeme 🙂 ma svoj odpad ale..

• @egreska1  ta je super !!!!

• @egreska1  diky moc si zlata... no nebude mi chybat, lebo by sa mi to nehodilo, mne by stacil ten svetelny luc, ako ukazovatel, ze je skoncene umyvanie 🙂

• @katrin21  no my praveze mame spojeny odpad s drezom 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web, kde sa môžete inšpirovať!
    Články od našich partnerov
    Podlahové, stenové a stropné vykurovanie a chladenie Gabotherm®
    Produkty pre fasády JUBIZOL – riešenia s odporúčaním.
    Kúpeľňu „zaveste na stenu“ a starosti s údržbou na klinec
    Archív článkov od partnerov