Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@marta2610 Electrolux ako aj ja viem nemá zásuvku. Ale tá siemenska v tej cene zo zásuvkou, no fakt neuveriteľné.Teraz som ju pozerala, má síce 48db, ale ak nie je príliš blízko TV a sedačke, tak to nevadí a ešte je aj nerezová :-)No fakt ne je čo riešiť a toto porovnávať .... x-)
Odpovedať
@egreska1 je to beko DIN 5834 za 430,- ju majú aj v nayku, ale predtým sme rozmýšlali nad bosch SMV69N20EU za 630,- ale tú sme videli len na internete. Tak terazneviem, chceme jednoznačne vstavanú a plne integrovanú. ak vieš mi poradiť tak kludne. díky
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 48dB ma aj nasa a vobec ju nepocujem, aj keby bola vedla telky :) treba len tak uložiť riad, aby nic nebuchalo :)
Odpovedať
@luckas8 http://www.andreashop.sk/internetovy-... pozri si napr. aj túto a dievčatá sa isto ešte pridajú s výberom nejakej :-)
Odpovedať
@katrin21 No tak ja neviem, asi som ja veľmi náročná, niečo na tom bude :-D na tie všetky spotrebiče, alebo záleží na kuse., asi :-| Ja mám 46db a teda počujem ju, teda tlak vody aj ako si pekne umýva, žmýka a pod...A to nemám až tak spojenú obývačku s kuchyňou. Ale nevymenila by som ju za inú , iba ak za Boženku :-)
Odpovedať
@egreska1 A moja čože ti žmýka?Žeby peniažky na tabletky? :-D :-D
Odpovedať
Ono podľa mňa pokiaľ máš kuchyňu nanovo ako Katrin tak tam by nemal byť problém s hlučnosťou ani s počutím napúšťanie a vypúšťanie vody,ale ked je to už pridávané na staré potrubie bla,bla tam už môže ju počuť.Ja keď budem veľká :-D :-D tak ja nikdy nebudem chcieť obyvačku spojenú s kuchyňou,ale oddelené to bude musieť byť normálne dverami. 8-)
Odpovedať
@marta2610 Veru, veru , to je hlavný problém :-N nie len na tablety :-) No ja ju mám napojenú nie priamo ale na odpad do umývadla. Ale ja počujem celý chod umývačky, teda okrem posledných cca45min :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 uz som myslela, ze som vadna :-D aj my mame 46db a furt ju pocujem, presne ako hovoris, a to ostatne dievcata so 46 vraveli ze tichucka........ale zvykla som si a tiez by som nemenila za inu:)
Odpovedať
Ja nepocujem, vecer idem okolo nej spat,zapnem, zavrem dvere a rano mam suche riady. :-)
Odpovedať
@stanulka76 A ty ju máš napojenú ako egreska1,či? 8-)
Odpovedať
@marta2610 No ja mám napojenú na tú rúru čo ide k vodovodu a tam aj odpad, veľmi sa v tom nevyznám =-) Ale, ja som mala chladničku s no frostom 44db a bol to horor, nemohli sme spávať.Umr má 46 a je to celkom ok, pričom každý jeden db vraj veľmi dobre rozoznať, čo môžem potvrdiť. Moja kamoška má 44db a je to už nejaký rozdiel.Ja si myslím, že sme Stanulka asi moc náročné a očakávali sme tichulinký celý chod, nič viac nič menej. A ďalší faktor asi bude aj ten, že ja ju púšťam večer, keď je už relatívne ticho všade :-) A ty? Ale nedá mi to, a ja to ešte niekde prešetrím, kt. má v blízkosti 46db ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@egreska1 teraz už nemáš chladničku s no frostom? Potrebujem kúpiť novú a keďže všade s propaguje s no frost, tak plánujem aj ja takú kúpiť. Teraz neviem, či dobre urobím, lebo kuchyňu máme prepojenú s obývačkou, tak nech nás celý čas neruší, keď je hlučná.
Odpovedať
@egreska1 No ja si ale myslím,že je určite tichšia ako naši manželia :-D :-D neviem či si pamätáte keď sa aspoň mne občas,ale občas stalo že som nestíhala a požiadala som manžela,aby umyl riad to bolo hrmotu myslím ako frflal takže db našej UMR/ja mám až 40/ sú hudbou na našu dušu,pozdravujem vás všetky,pekný víkend. 8-)
Odpovedať
@daniela15 Teraz niekto písal na Heureka.sk,alebo mall.sk?Že mu po 2 rokoch odišla a že no frost nikdy viac.My sme tu ale zamerané hlavne na UMR,takže len tak okrajovo. 8-)
Odpovedať
@daniela15 Tu je moja odpoveď pre teba : No frost electrolux som po dlhých peripetiach vrátila, nemohli sme spávať Kúp si jedine bez no frostu, ak chceš mať pekné sny. Možnože pomôžem mojou skúsenosťou. S kombinovanou chladničkou sme sa naťahovali skoro rok.Veľmi som chcela so systémom no frost. Tak sme kupili Electroluxku s no frost. Bolo to hrozné, vŕzgala,škrípala a vkuse strieľala, no horor. Volali sme servis, povedal že je to normálne pri no frostových, ale keď som vnej z vnútornej strany našla diery z výroby, tak samozrejme chladnička išla späť.Následne som si vybrala Boschku s no frostom. Bolo to to isté, nemohli sme spávať akurát nestrieľala ako tá predtým, lenže tie zvuky, no ďalšia katastrofa.Našťastie som natrafila na slušný servis, kt. už má skúsenosti s no frostom a umožnili mi chladničku vrátiť. Na odporúčanie odborníkov v tejto oblasti, som si vybrala chladničku bez no frostu a zbytočnej elektroniky. Teraz máme Boschku Kgv36vw30 s 39db. už rok a sme spokojní aj napriek tomu, že dva krát do roka musím mrazničku rozmraziť manuálne.Toto bola moja skúsenosť, už som bola zúfala, myslela som si že dám späť starú 9ročnú Boschku aj keď nám už bol malý mrazák.
Odpovedať
@marta2610 ja viem, že je to o UMR, veď len vďaka Tebe :-) má môj syn dobre vybratú umývačku, ale veľmi ma zaujala a prekvapila tá info o chladničke, preto som hneď zareagovala, možno sem-tam popri UMR nové skúsenosti s inými spotrebičmi pomôžu aj iným
Odpovedať
@marta2610 Presne toto mi vravel aj náš servisák a že oprava je drahá :-S Vravel, že na skutočne kvalitný no frost si treba ešte zopár rôčkov počkať :-)
Odpovedať
Aby sme boli v obraze teda ja no frost je,že ju vôbec nemusíš odmrazovať?Či? @egreska1
Odpovedať
@egreska1 pomohla si mi svojou skúsenosťou, nechám si poradiť, ďakujem
Odpovedať
@daniela15 Veď jasné viac hláv viac rozumu.Nech mu len dobre slúži,to som rada že si si na mňa spomenula 8-) 8-) Ja som to tu už písala,že vraj niektoré spotrebiče 2 roky pokial trvá záruka,že paráda a potom kaput. :-p :-p
Odpovedať
@marta2610 Áno no frost je systém, že sa netvorí židna námraza ani v chladničke ani v mrazničke. Úplne hladké steny :-) Ale tie zvuky za to nestoja, mala som doma dve a stačilo nám, statočne =-)
Odpovedať
@daniela15 Dúfam, že natrafíš na vydarený kus, lebo je to aj o tom. Ale hlavne pozeraj na db, nech sú do 39.To je tichučký chod :-)
Odpovedať
mame chl. 38db, no frost a pocut ju,je zabudovana, ked som sama a je uplne ticho pocujem ju, ja pocujem ked som sama aj sum pusteneho TV. Mraznicku mame No frost 40db,ale ta je v spajzke za dverami, ale odmazovat 2x rocne uz by som nikdy nechcela.
Odpovedať
@atlaska No však ale ja píšem o takom počutí, kt. nemá nič spoločné zo šumom =-) A aký typ mrazničky máš s no frostom a 40db?
Odpovedať
@egreska1 Liebherr, neviem cislo, ale taka so 6,5 suplikmi a deliacou prepazkou na usporu energie. Prepazka j mi na nic,kedze mrazak mame vkuse plny.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 sme narocne :-D ja som myslela ze to pojde ako notebook:) @marta2610 marti, ja vobec neviem ako je ta mycka napojena:) ale asi do odpadu.......no to napustanie a vypustanie mi vobec nevadi, to trva len chvilku........ja skor pocujem ako ta voda naraza na dno hrncov a tak, alebo ked nieco klepka, ja viem, ze je to zle polozeny riad, teda upevneny, no snazim sa:) ...... niekedy ju fakt nepocut, no radsej nech si kustik poklepka ako umyvat rucne:) @atlaska atlaska napis mi cislo tej mraznicky, tiez sa chystame na Liebherr, ako si s nou spokojna?
Odpovedať
@atlaska No to sa mi potvrdilo, že kombinovaná chladnička s mrazničkou no frost nie, nie :-( Ale je asi fakt len riešenie, že osobitne, chladnička a mraznička niekde za dvere :-)40db je neuveriteľne nízka hladina. Je to Liebherr, tak snáď bude mraziť niekoľko rokov bez chybyčky :-) Ja som po tých dvoch vrátených myslela, že tiež ešte risknem tretiu liebherrku s no frostom ale aj s chladničkou, ale už sme toho mali až až dosť a nebolo mi to ani odporúčané a som spokojná s Boschkou ako s jej 9ročnou predchodkyňou :-)
Odpovedať
@stanulka76 Pekné prirovnanie, to by sme si naozaj priali, ale to by sme museli mať tých 40db. ako Martuška :-) No nabudúce :-)
Odpovedať
@egreska1 Keď budete veľké tak si kúpite.Nemboj vývoj ide tak rýchlo dopredu,že to je až neuveriteľné.Kedy sme my chyrovali o No frost,alebo vy služobne staršie vrátane mňa pamätáte sa ako sme kedysi aj chladničky odmrazovali väčšinou vtedy ked tam bola Demänovská jaskyňa :-D :-D :-D vtedy sme nemuseli rozmýšľať ? stojí kw elektriky.MM pracoval v teplárni a za kw sme platili 0,21 sk a ľudia ktorí nemali zľavu ako my až 0,45 sk ach jaj..............A aby som nezabudla Siemens má UMR s 39 db.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?