Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@stanulka76 Myslím,že si to vystihla ja mám 60 cm volne stojacu a moje deti majú vstavanú a zo začiatku ked som pustila UMR mi vraveli však pusti UMR a já však som ju pustila tak vraveli,že oproti ich to je iný luxus.A ja mám 46 a ako píšeš tie misky robia všetkým asi rovnako. :-D A čo dievčatá robíte šalátik ako ja?Ja som to vždy robila 24,ale prvý krát dopredu aspoň zajtra toho bude menej.A ešte ak môžem ktosi písal,že nechce panel mne by to vadilo ja musím mať?! všetko pod kontrolou ked začne aj kedy skončí?!Preto aj kamoškám z okolia radím tú tvoju,vzhladovo je super a majú to tam jasne napísané a ešte je lacnejšia. :-D Krásne pohodové dni želám.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 my dnes papame len kolaciky:) ale sestra prave odisla a ze ide robit salatik ;-) ...mas pravdu, aj ja chcem vediet kedy program skonci a preto panel, no ak chce niekto bez panelu, tak potom s tym Timelightom, nech to svieti na zem.......ale tie su drahsie :-( aj tebe krasne dni Marti......ale kus nasnezit by mohlo, my tu pod Tatrami a mozno len 1cm ]-(
Odpovedať
Prosím vás ktorú?Obidve sú Siemens:SN 25m883 alebo SN 25m887 a prečo tú?Ďakujem.Krásne vianoce všetkým. 8-)
Odpovedať
@nanika http://www.andreashop.sk/internetovy-... co hovoris na tuto? Neviem ta hlucnost 48 nie je vela?
Odpovedať
@nanika este sa chcem spytat, to co si mi dala ty link na tu elektrolux http://www.andreashop.sk/internetovy-... nema polovicnu napln, ale inac ma fajn funkcie, je potrebna tato funkcia? Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@maj_ka5 tu 883 by som nie, ma turbospeed, pise sa to na stranke siemensu a len tomu verim.......887 je super!!! ma vsetko co ma mat:) a ta elektrolux je tiez fajn, no uz ma 12L........ale neviem teraz aku mycku hladas? siemens boli volne stojace a ta elektrolux je zabudovana a aj martuskn vyber, tak neviem polovicna napln je fajn funkcia, mozes nou usetrit, aj cas aj vodu, pokial nemas velmi spinavy riad, je to len minus jeden oplach, my ju vyuzivame casto, aj ked je mycka stale plna
Odpovedať
@stanulka76 Dík prosím daj link na ten Siemens,ale aj Bosch.Tieto 2 su volne stojace antikor. 8-)
Odpovedať
@stanulka76 Práve ta SN 883 má ano Tspeed je to taký program na h...o,ale má Intenyívny 45 st.to je aký,neviete,kto ho má?Dík.
Odpovedať
@stanulka76 Práve ta SN 883 má ano Tspeed je to taký program na h...o,ale má Intenyívny 45 st.to je aký,neviete,kt Ja som nikde nenašla,že má T.speed dievčatá skratka pre tento program ak dovolíte bude T.S.Medzi týmito 2 je aj rozdiel 887 má rýchly 45 program, a 883 má intenzívny 45 program.Prosím vysvetliť rozdiel?Ďakujem. má?Dík. @stanulka76 @stanulka76
Odpovedať
@stanulka76 neviem ci to patrilo mne,ale neviem ktoru si myslela tou 883, resp. 887. Ja som dala odkaz na elektrolux a bosch.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame bosch a velka spokojnost
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 nechces aj tuto ja si ju idem kupit na buduci rok sa mi paci BOSCH SMV 69M40
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mirkamilos Ďakujem,to ja pre kamošku ona potrebuje voľne stojacu preto píšem dievčatám aby som bola objektívna a tiež si dám poradiť.Pre teba kuk na Heureka.sk tam si zadaj parametre.Pozri na obidve sú Bosch-ky:SMV 48M10 EU alebo SMI 59M05 EU.Tvoja vybratá má T.speed už som to veľa krát písala program na h...o. 8-)
Odpovedať
ahojte, čítam vaše príspevky a vidím že sa tu dobre vyznáte v umývačkách riadu, tiež si práve plánujeme jednu kúpiť tak mi prosím poradte čo hovoríte na túto :http://www.andreashop.sk/internetovy-obchod/siemens/siemens-sr-64m030-eu
Odpovedať
@maj_ka5 Ja mam polovicnu napln a nevyuzivam to, pustam ju len ked je plna. Ak mas ale pocit, ze by ti mala UMR stat dlhsie ako dva dni nepustena, ze ju nenaplnis, tak je aj polovicna napln ok. Len teraz ti presne neviem povedat, ako to ma electrolux, lebo bosch a siemens to maju tak, ze len znizia pocet minut a mnozstvo vody, ale umuju v oboch kosoch. U mna, fagor, ma polovicnu napln myslenu tak, ze ide vtedy len jeden kos, co je u mna dost tazke, kedze hore davam vacsinou len nejake pohare a misky a dole taniere, vymenit sa to neda, lebo velke taniere sa hore nezmestia a dole by mi zasa pohare prepadavali. Ale podla mna to nie je jedna z tych top funkcii, bez ktorej by si sa nezaobisla :)
Odpovedať
@maj_ka5 co sa tyka hlucnosti, u kazdeho bude rovnaka UMR robit iny ramus, takze sa to dopredu odhadnut neda. Pokial mas otvoreny priestor kuchyne do obyvacky plus vysoke stropy, tak by som si na uroven hlucnosti dala pozor. Ja tak mam a asi aj tu hlucnost, ako pises a vecer, ked pozerame telku, tak ju musim dat hlasnejsie, lebo to dost pocut. Ale na druhej strane, my nemame uzavrety priestor od kuchyne a obyvacky ani smerom k izbam, takze telku mame po ulozeni deti tak slabo, ako sa len da, aby sme nerusili. A jasne, ze niektory riad viac ramusi a a je rozdiel pri samostatne stojacej a vstavanej, tak isto aj ci ma samostatny odpad, alebo do drezu.
Odpovedať
@nanika to ma nenapadlo s tym kosom, ze moze ist len jeden. A co povies na tu bosch na ktoru som dala link? A ty mas volne stojacu ci vstavanu?
Odpovedať
@nanika este sa ta spytam, ak UMR nema polovicnu napln, tak ju vzdy musim naplnit do plna a tak spustit niektory z programov? To znamena aj pri tej funkciu rychly? Sory, pre niekoho blbe otazky, ale nemala som este UMR tak neviem ako to chodi. A inac dakujem za informacie
Odpovedať
@maj_ka5 vstavanu. Ale fagor nikdy viac :) Ale mala som aj samostatnu, dokonca aeg-electrolux a bola dobra a o dost tichsia, ako nasa terajsia. Ta bosch je podla mna ok, ma programy, co ma mat, ale ako tu teraz niekto pisal, je otazne, co komu vyhovuje, u mna by vonkajsi panel dopadol, ako pracka, kedy ju mam pocas prania par raz prekodovanu mladsou dcerou. Ak su male deti, treba to lepsie premysliet, co sa poistiek aj panelu tyka...
Odpovedať
@maj_ka5 ty mozes pustit UMR aj s jednym tanierom :)
Odpovedať
@nanika a potom naco je polovicna napln?
Odpovedať
@maj_ka5 mala by akoze setrit mnozstvo vody, ktore umyvacka pouzije na umytie, tym padom zohrieva aj menej vody a mala by byt nejaka uspora aj na energii. Ale su aj umyvacky, ktore toto nepotrebuju, lebo maju bud mnozstevnu automatiku, alebo pri automatickom programe si mnozstvo a cas urcuje program sam... Ale tu 99% bab ti potvrdi, ze vacsinou ideme kazda aj tak iba na rychlom programe plus program intenziv pri mastnych hrncoch, ostatne programy pomenej :)
Odpovedať
@nanika dakujem pekne za info a rady, uz len sa rozhodnut, este raz vdaka
Odpovedať
@maj_ka5 nz, drzim prsteky a hlavne, nech potom sluzi :)
Odpovedať
@nanika aký máš názor na túto-Umývačka riadu AEG Favorit F55022M0 nerez- dakujem za odpoved. Myslím, že si v tom zbehlá, tak preto sa ta pýtam
Odpovedať
@tatiana1978 zla nie je, mne pride za tu cenu trocha vyssia spotreba vody a vyssia hlucnost, ale co sa tyka programov a znacky, je to uplne ok :)
Odpovedať
@nanika dakujem, snád neolutujem, Je to naša prvá umývačka- ak nerátam svoje ruky:)))- manžel si ju dnes vybral...a aj objednal, tak dúfam, že budeme spokojní
Odpovedať
@tatiana1978 Ako som pisala majke, ja som mala tiez aeg electrolux - presne favorit, ale uz neviem presne typ a ta velkost vnutorneho priestoru a rozmiestnenia priestoru na riad - organizacia, sa s dnesnym mojim fagorom neda porovnat :) Tak aj tebe, nech dobre sluzi a ide dlho bez problemov, podla mna si vybrala ok :) Teda manzel :)
Odpovedať
@mmaattaa Ak je to len trošku možné zmeň na 60 cm.
Odpovedať
@marta2610 žiaľ nie je to možné nenájdem už v mojej kuchyni miesto na 60cm umyvačku.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?