Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@marta2610 ok, lebo som si stale citala tvoje prispevky a nepochopila som, o com pises. Mne sa zda ze tie dm a lidl neboli drahsie ako nejakych 10-12 centov na tabletu... Inak, prave mi vykypelo mlieko, sikovna som :-N
Odpovedať
@nanika Škoda,že sa nedá dať do UMR šporák to by bolo. :-D :-D :-D Občas to človeku nepáli darmo sa nevraví,že nikto nie je dokonalý. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 to tak dopadne, ked clovek robi vela veci naraz. Varila som puding, prala som, nakladala do susicky, do UMR, za nohu ma mala kmasala a este som si nemohla odpustit sem prispiet :( Ale vsak umyjeme, ani moc smradu nebolo loooooool
Odpovedať
@nanika rozumieme sa, obe sme za sol aj pri tabletach. Ja som dala Marte link priamo Baumatic,kedze jej kamoska ma Baumatik UMR a ti doporucuju sol pridat,napriek pouzivaniu tabliet so solou. Cim maksia voda, tym menej prasku staci na umytie, prasok je stale drahsi ako sol, aj ked vlastne kto dava tabletu tu nenadavkuje. Ja davam inak do zmakcovaca tabletovanu sol, tablety su velke asi ako 2eurovka a hrube cca 7mm, vaham ci sa nedaju pouzit do mycky, je to vlastne to iste,len ta do myciek je jemnejsie granulovana.
Odpovedať
ahojte, vie mi niekto poradiť, aká široká umývačka 45cm alebo 60cm je lepšie pre 4-člennú rodinu.ďakujem
Odpovedať
@luckas8 urcite 60tka, my sme tiez 4, cez vikend ide aj 2x, v lete ked mame navstevy a grilujeme aj 3x. mam za 17 rokov tretiu mycku a 45 by som nebrala.
Odpovedať
@luckas8 no urcite 60 my sme tiez štyria a umyvacka u nás ide raz denne takze je plne využitá
Odpovedať
Profilova fotka
@luckas8 isto odporúčam 60. sme traja ale dávam tam ozaj všetko vrátane hrncov. Umývačku púšťam každý druhý deň, nezriedkavo ide denne. Odkedy ju mám, oveľa viac ma baví variť aj stále vypekať, keď viem, že lusknutím prsta je všetok riad uprataný a voňavá kuchyňa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano,určite 60,ja mam candy a som spokojná,kupujem obyč tablety tesco a davam aj tesko sol a leštidlo.ale aj hrnce tam davam :-) :-) :-)
Odpovedať
@luckas8 Aj ja som jednoznačne za 60.Tu treba napísať :Voľne stojacu,alebo zabudovateľnú bielu striebornú do 300 alebo ............?e.Umývačka to je široký pojem. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@luckas8 Aha sorry 60.
Odpovedať
My sme piati, cez tyzden som doma hlavne s malou, ostatni sa stravuju vonku, takze su len taniere a pohare hlavne, nevarim kazdy den, takze nemam ani moc hrncov, ale aj takymto stylom nazberam ten riad v 60 cm maximalne za dva dni. Ked varim kazdy den, tak ide kazdy den :) Cez sviatky a rodinne seslosti ide urcite najmenej 2x denne :) 45cm mala sestra a teda ono v nich nie je az taky rozdiel oproti 60cm v spotrebe vody a elektriny. Oni su trojclenna domacnost a dost na velkost UMR nadavala. Ale aby som nebola len proti, niekto tu z fora ma 45cm a pochvaloval si, ze su tusim 4 a staci, takze ono mozno aj zalezi na tom, konkretne aky riad sa v tej domacnosti vyskytuje.
Odpovedať
Článok sa načítava...
My sme piati, cez tyzden som doma hlavne s malou, ostatni sa stravuju vonku, takze su len taniere a pohare hlavne, nevarim kazdy den, takze nemam ani moc hrncov, ale aj takymto stylom nazberam ten riad v 60 cm maximalne za dva dni. Ked varim kazdy den, tak ide kazdy den :) Cez sviatky a rodinne seslosti ide urcite najmenej 2x denne :) 45cm mala sestra a teda ono v nich nie je az taky rozdiel oproti 60cm v spotrebe vody a elektriny. Oni su trojclenna domacnost a dost na velkost UMR nadavala. Ale aby som nebola len proti, niekto tu z fora ma 45cm a pochvaloval si, ze su tusim 4 a staci, takze ono mozno aj zalezi na tom, konkretne aky riad sa v tej domacnosti vyskytuje.
Odpovedať
Chcem sa spytat, v akej cene sa pohybuje tento 40ks balik finish? http://www.datart.sk/public/c0/25/6f/... Je teraz u nas v obchode v akcii a chcem vediet, ci sa oplati nakupit ;-)
Odpovedať
@luciferova si mi to vzala z klavesnice, prave mi prisla clubcard a mam tam na to zlavu, ale netusim, co tie tablety bezne stoja v tescu...
Odpovedať
a za kolko su v tesco zlave? @nanika
Odpovedať
@luciferova vcera som ich kupila za 7,99...inak som ich videla v DM za 14,99
Odpovedať
neviem, ale mam kupon na zlavu -2,45 Eur na 40 ks quantum, alebo all-in 1 gel 1,3l
Odpovedať
@macka23 @nanika tak to sa potom oplati, u nas su za 3e :-N =-) dufam, ze este budu :-)
Odpovedať
@luciferova a to mas este tu drzost tu takto provokovat?! :-p ]-( :-D
Odpovedať
@nanika kupim ti? :-D
Odpovedať
No nekúp to???!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 dnes som bola a uz mali len posledne 2 balenia... :-|
Odpovedať
@luciferova aky hacik bol v tom, ze bola taka nenormalna cena? :)
Odpovedať
@nanika netusim, trocha bola pokrcena skatula, tak asi preto, ale uz som aj jednu tabletu vyskusala a normalka ;-)
Odpovedať
http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-D... nie je to identicke s tymi nepodarenymi tabletami, tak som dost nalomena :) Jedna tableta za 0,095 eur
Odpovedať
@nanika No cena 1 ks 2.90 SK,pardon ale mne sa to lepšie porovnáva.Cena super.Nemal ich už niekto?Ja mám dve dcéry a raz s jednou potom druhou si to kupujeme 1:1 to je výhoda.Predsa aj keď to človek minie,ale to trvá.Nanika to začína teraz v pondelok 5.3.KeĎ to niektorá kúpite prosím vyskúšať a podať hlásenie ďakujem. :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, mam problem. Kupila som umyvacku SMV 69M40EU a dnes som ju naplnila, ze ju vyskasm ale riad v nej trcí doteraz... Na mojej predoslej umyvacke to fungovalo tak, ze som stlacila program a zatvorila mycku a uz slapala... Lenze tato nova nie.. Poradíte mi ak ju mate co mam urobit aby som ten riad umyla? Musim tam predvolit nejake lestenie, intezitu a tak? Ako funguje tato umyvacka? ďakujem
Odpovedať
@laila22 co pisu v navode? treba prestudovat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?