Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@marta2610 Priznam bez mucenia, ze ma zacinaju zmahat predvyplatne suchoty a nieco, co malo nabenut este minuly tyzden nenabehlo, takze nic kupovat nebudem :( Ale mat many, tak to kupim, bez debaty :) Ja som tie tablety este pred tym lidl letakom nevidela, ale ked som bola v sobotu v tescu, tak ich tam mali, tusim to iste za cca 14 Eur...
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 nie som urážlivá ani hádavá, som si po sebe všetko čítala, a nenašla som nič, čo by niekoho naštvalo ale keď to nebolo o mne, tým je to vyriešené. A tie akciové tablety v Lidli, to je úplne úžasná cena. Len rôznych tabliet mám veľa, nemôžem kupovať nič ďalšie. V každom prípade podajte prosím informácie, ako umývajú. ďakujem.
Odpovedať
Ahojte zariadujem si byt a neviem si poradit ake spotrebice v kuchynskom studiu nás presviedčal o znacek Baumatic ale j anemám ziadne skusenosti viete mi niekto poradit potrebujem vsetky vstavane elektrospotrebice, chladnicku,pracku,elekt.ruru mikrovlnu a mycku riadu.Dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@ella7 hlavne ak sa da tak to nekupuj v kuchynskom studiu ;-) a znacku overenu.... bosch a siemens a miele - s tym nepokazis nic, len cenovo je to trosku inde... elektrolux je v pohode... hold, musis ist na weby typu heureka a najnakup a tam mas pri produktoch referencie.... takze ... citaj a citaj a citaj.... zaklad sa ti da dostat aj tu na fore, ja teda vzdy ked ideme teraz kupovat novy spotrebic tak google a referencie plus MS a temy tu :)
Odpovedať
@ella7 pracku a umyvacku odporucam bosch alebo siemens. U chladnicky zavazi, ci sa vam rozmerovo vtrepe a vacsinou je tam dolezitejsi objem v litroch a podobne, tak to by som sa na konkretnu znacku nezameriavala. Elektricku ruru neporadim, mikrovlnka je podla mna vyslovene suma fuk, pri pracke, umyvacke a chladnicke by som ale rozhodne neodporucila znacku whirlpool, ale fakt ani omylom.
Odpovedať
dakujem pekne za pomoc koceny.
Odpovedať
@erix OK.Tak dnes som už umyla riad s mojou Bosch-kou a poviem vám,že som spokojná na 99% s tabletkami lidl za tú cenu odporúčam.U mňa na 1.mieste vedú Jarové citr.vankúšiky. :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 Marti, myslis ten Finish, ci co to bolo teraz v akcii? Alebo znackove Lidl tablety?
Odpovedať
@marta2610 Marti, prosim ta, na kolkatke mas lestidlo a sol, ked ides na prasku? Vy by ste mali mat o stupen maksiu vodu, tak mozno mam problem v nastaveni. Ja mam z toho Lidl prasku taky rozpacity dojem, asi ako z tabliet Lidl a DM, presne ako pises, proste to nie je ono. Len si chcem tak trocha overit, ci niekde nerobim chybu. Lebo cistit cisti, odkedy davkujem nad, plech z kurata mam cisty, takze naozaj o cistote to nie je, ale proste ten riad nie je taky krasny, ako po Jarovych vankusikoch...
Odpovedať
Marti a viems mi poslat aky typ alebo vyrobne cislo tej tvojej umyvacky.Dakujem pekne
Odpovedať
@ella7 neviem aku ma mart, ale my mame BOSCH SMV 48M10EU, ficime na nej tyzden a max spokojnost. Zatial pouzivam Finish...chystam sa na jarove vankusiky ked bude niekde akcia :-) Velmi sme sa spriatelili :-D
Odpovedať
dakujem peken
Odpovedať
Článok sa načítava...
Koceny a este elerkticku vstavanu ruru má niekto nejake odporucania
Odpovedať
@ella7 tiez by som nebrala v studiu spotrebice. tie ceny u nich budu uplne niekde inde ako ked objednas na nete. ja som pred kuchynou stale hovorila ze chcem jedine gorenje spotrebice strasne moc sa mi pacili. no neskor ked som uz zacala vyberat som zistila ze ceny gorenje su niekedy porovnatelne s bosch. tak som kupila pracku umyvacku ruru bosch varnu dosku elektrolux lebo bosch nebola taka ako by som si predstavovala. baby dnes som kupila dake veci do umy. mozete mi napisat ze ak ste ju prvy krat pustili tak treba tam dat lestidlo sol a aj tablety? ci tableta sa dava vzdy len ked sa ide pustat? akoze precitam si navod skor ako pojdem umyvat len ma to zaujima. a este napr ze ak by som pouzila len tabletky dake 2 v 1 alebo 3 v 1 tak tiez treba dat sol a lestidlo?
Odpovedať
@mima1 Mimi, sol tam davas pri prvom starte UMR, potom uz len doplnas, ked ti svieti kontrolka. Lestidlo pri tabletach all in one nie je potrebne, 2v1 tam zrejme chyba lestidlo. To lestidlo zalezi len od teba, moze ti vyhovovat pri umyvani tabletami len samotna tableta (jarove vankusiky) plus sol. Ale take tie vyhodne tablety, lidlove, DM, tak tam ti to lestidlo bude zrejme chybat, teda, nebude ho v tej tablete tolko, aby ti riad kvalitne uschol, takze v tom pripade nalejes lestidlo do zasobnika a zacnes od jednotky v nastaveni. Tabletu, alebo prasok davas az ked ides umyvat, mohla by sa znehodnotit do dalsieho umyvania, kedze je v UMR vlhko.
Odpovedať
@nanika ok dakujeeem. to ja len tak zistujem dopredu aby som sa velmi netrapila ked zacnem :-) asi to chvilu potrva kym pridem na najlepsiu verziu co bude dobre umyvat.
Odpovedať
@mima1 Uprimne, ano, bude to trvat. Osobne, ak kupis jarove vankusiky, k tym som lestidlo nikdy nepotrebovala a s nicim inym som riad este nemala krajsi. Ale este mi zostava otestovat prasky na umyvanie, az potom mozem seriozne napisat TOP. Navod je dost alibisticky, ak si ho citala :)
Odpovedať
@nanika ahoj, prosim Ta a tie jarove vankusiky su ako keby all in one, cize by som mala zvolit volbu multitab? Alebo mas pocit, ze aj bez lestidla dobre umyvaju, a jednoducho nenalejes lestidlo, ci? Vopred vdaka.
Odpovedať
@nanika aj ked som napisala ze navod si precitam tak urcite ho precitam len tak akoze kedze navody moc necitam. az ked to nejde tak az potom citam podrobne :-D ale tak uvidim. ale stale neviem o akom prasku z lidla ta tu pisalo. ten som tam nevidela ziadny. aky ma obal. lebo co som dnes rano nasla tak boli len tablety tie co som davala odkaz ze budu v akcii potom W5 tabletky a lestidlo. ale prasok neviem.
Odpovedať
@ingeborg78 ja som ich na aeg-electroluxe pouzivala ako multitab a riad bol krasny. Na mojej terajsej fagorke taku funkciu nemam, takze raz ked mam naliate lestidlo, tak ho neviem vypnut. Ak by som ho vedela vypnut, tak jarove vankusiky pouzivam bez lestidla. Multitab mi vypinal aj sol, tu sol by som musela preprogramovat, ale tak teoreticky by vzdy nejaka sol mala byt navolena na ochranu umyvacky.
Odpovedať
@mima1 niekto tu par prispevkov pisal do zadu, ze sa meni obal na prasok. Doteraz to bol cca 2 kg sacok ako ked mas prasok na pranie do pracky, tak do modra a bol na nom riad. Odfotila by som ti to, ale presypala som to do krabice od mlieka suseneho, takze obal nemam. Vraj sa nema predavat, ale podla mna nedoplnali len zrejme tovar a caka sa na tu varku s novym obalom, takze predpokladam, ze ho coskoro v lidli najdes.
Odpovedať
jaj no tak taky sacok som tam videla tusim. no som zvedava. zatial mam zasobu tabletiek a lestidla a soli cize... ale tak zas kym spustim umyvacku este si pockam par dni. to ja len riesim v predstihu aby som nebola prekvapkana :-D z toho :-D @nanika
Odpovedať
@mima1 si rovnaka ako ja, ja tiez vsetko studujem dopredu, kym nieco vo finale spravim :) Na zaciatok toho naozaj netreba kupovat tony, lebo ked ti to nebude vyhovovat, bude ti to luto vyhodit a nebude prijemne to pouzivat dalej...
Odpovedať
@nanika prave som sa rozhodla spojazdnit konecne umyvacku riadu a uz som aj skoncila, pretoze netusim kolko vody sa moze naliat do nadobky kde sa sype sol, v navode nie je napisane ake mnozstvo soli ani vody, len ze sa ma pred nasypanim naliat voda a potom nasypat sol, nevies mi poradit kolko treba vody a kolko soli? velmi pekne dakujem za pomoc
Odpovedať
@movin ja som dnes v mojom navode citala ze treba naliat po vrch vody a potom sypat dotoho sol aby sa postupne vylievala voda
Odpovedať
@movin ja to tam tiez nemam napisane, ale ako pise Mima, do plna a potom sypes sol, kym sa ti nezacne vyplavovat ta sol. Pripadne cele balenie, ako sa zmesti :)
Odpovedať
@nanika a to potom nevadi ak sa nahodou vysype sol mimo tej nadoby, a spadne do umyvacky? treba potom to utriet ci nechat tak? sory ze davam take hlupe otazky, ale nerada by som nieco pokazila, takze dakujem za odpovede
Odpovedať
@movin sol mas sypat pred umyvanim, aby sa to zmylo samo...
Odpovedať
@nanika aha takze nevadi ak vyjde mimo tej casti kde to sypem a bude to priamo v umyvacke,lebo mytim sa to umyje,rozumiem spravne?
Odpovedať
@movin jj, pochopila si to uplne spravne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?