Menu Forum

Akú umývačku riadu preferujete?

10. dec 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
daniela15
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 228 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Prešov.
  • Zariaďujem dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
daniela15
1
Registrovala sa 5. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 228 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Prešov.
  • Zariaďujem dom
    Slovensko
 môžem vás poprosiť, vy ste tu také zbehlé vo vyberaní dobrých umývačiek riadu, poraďte prosím, potrebujem umývačku 60 cm vstavanú (príborová zásuvka nie je podmienkou) v cene okolo 500 EUR, ďakujem za typy
27. feb 2012 o 22:23  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozko1975
14
Registroval sa 26. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 60 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Košice.
  • Už bývam v dome
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
jozko1975
14
Registroval sa 26. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 60 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Košice.
  • Už bývam v dome
    okres Košice
 Pokial peniaze nehraju ulohu tak jednoznacne Miele
27. feb 2012 o 23:07  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aneri53
Registrovala sa 28. decembra 2010 na modrastrecha.cz. Pridala 1954 príspevkov. Má 40 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
aneri53
Registrovala sa 28. decembra 2010 na modrastrecha.cz. Pridala 1954 príspevkov. Má 40 priateľov.
 siemens
27. feb 2012 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
Registrovala sa 27. júla 2006 na modrastrecha.sk. Pridala 1665 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Dunajská Streda.
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
Registrovala sa 27. júla 2006 na modrastrecha.sk. Pridala 1665 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Dunajská Streda.
 @marta2610
@atlaska
v tom pripade sa samozrejme treba riadit navodom emoticon
28. feb 2012 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atlaska
76
Registrovala sa 13. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 8811 príspevkov. Má 39 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
atlaska
76
Registrovala sa 13. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 8811 príspevkov. Má 39 priateľov.
 @nanika
ja si myslim ze logicky ta sol z tablety je len v mycke - nie v trubkach a tak nestaci, v tru
bkach skonci nakoniec cista voda a tie sa zanasaju a ako pisu ta zivica vnutri potrebuje prave tu sol aby zmakcovala vodu, mame velky zmakcovac vody pre cely dom a tam je ten isty princip. Napriek zmakcovacu mam nasypanu v mycke sol. Ono tie trubky po rokoch naozaj vyzeraju presne tak, ako v tych treklamach na calgonit emoticon
mala som moznost vidiet trubku co nam sla z kotla na teplu vodu emoticon
28. feb 2012 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @atlaska ja ta chapem, ale musis pochopit aj ty, ze vacsina ludi na net nechodi hladat taketo info. Ja sama viem, ze mame tvrdu vodu ako svina a sama neviem, keby mi ta aeg-electroluxka zostala, co by som robila, ci by som to prehodila z toho multitabu, alebo nie, pri pouzivani tabliet. Musi existovat aj nejaka ta dovera medzi vyrobcom a zakaznikom, takze ak je to tak uvedene v navode, tak ma to netrapi. Clovek by sa mal hlavne orientovat na navod, tieto nase debaty su skor uz "pokrocily navod" emoticon
28. feb 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
Registrovala sa 7. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 3279 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
Registrovala sa 7. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 3279 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 Ďakujem za názory ano aj ja sa stotožňujem s vami,ďakujem za poučný link môžme si to porovnať s našimi UMR ja ju mám presne rok a sypala som soľ 3krát.Teraz síce posledný mesiac používam Lidl prach ozaj neviete či obsahuje soľ?Tak prečo mi vlastne berie soľ keĎ prvých cca 9 mesiacov som mala tabletky 3in1 takže tu je jasná odpoveď,že soľ treba. emoticon emoticon emoticon
28. feb 2012 o 11:23  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @marta2610 Marti, sol ti berie tolko, kolko si si pred prvym spustenim nastavila, alebo od vyroby nastavene bolo. Ak to nie je vyslovene uvedene vyrobcom v navode, tak je to tak. Cize sa tu nebavime o tom, ze mne berie soli viac ako tebe. Ja som si nastavila tusim stupen 2, podla lakmusu, co som k UMR vyfasovala. Do UMR pridavam sol cca kazdy mesiac, cca 1 kg. Tentoraz sa mi tam podarilo napchat viac, tak sa mi zda, ze bude pytat neskor...

Bezna UMR nema sancu zistit, ze si pouzila tabletu a nie prasok. Nie prasok je len prasok, neobsahuje ani sol, ani lestidlo.
O gele ale toto neviem, niekto spominal, vraj je tam aj lestidlo, ale mne sa zda, ze tam bolo konkretne pisane len ze je to dvojfazovy cistic, lestidlo som spominane konkretne niekde v reklame nevidela...
28. feb 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 Inak, v nedelu som skoro spadla z noh emoticon Bola som u nasich a manzel mi volal, ze kde mame tablety do umyvacky emoticon To bolo po prvy raz po roku a pol, co mame UMR, ze ju sam spustil loooool. A ze zazraky sa nedeju emoticon Aj ked som potom zacala premyslat nad tym, ze co v tu nedelu tu vyvadzal, ked ho to prinutilo pustit UMR, hmmm ... asi sa to uz nikdy nedozviem emoticon emoticon emoticon
28. feb 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ingeborg78
5
Registrovala sa 12. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 409 príspevkov. Má 10 priateľov.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
ingeborg78
5
Registrovala sa 12. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 409 príspevkov. Má 10 priateľov.
  • Už bývam v dome
 Baby, kupila som UMR, kupila som rovno aj Somat sol, finish lestidlo a finisch ALL IN ONE tablety. Tak ked to tu citam, ked budem pouzivat tie tablety, sol treba v kazdom pripade, ale to lestidlo tam netreba naliat? Citam priebezne tuto diskusiu, ale stale mi to nie je jasne emoticon Vopred dakujem!
28. feb 2012 o 12:06  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 @daniela15 Porovnaj tieto 2.Mne sa pozdáva táto prvá:Bosch SMI 59 M 05 569 e D..art Dopravu má zadara. Bosch SMI 53 M 72 stojí 501 e dopravu hradíš.Takže mne to príde rozdiel 50 e,ktoré by som ja obetovala kôli šuplíku.Tá 1 má aj šuplík pre mňa bod č.1.Dobre by bolo navštíviť obchod otvoriť so šuplíkom aj bez neho a porovnať priestor.Myslím že je to veľký rozdiel.Dievčatá poprosím ,ktoré to máte či je to podstatný objemový rozdiel?Ďakujem za váš názor na môj názor. emoticon emoticon emoticon
28. feb 2012 o 12:29  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @ingeborg78 dobre si to pochopila. Iba ak by sa ti nepacila kvalita umyteho riadu, tak tam to lestidlo skor odporucam doliat tiez.
28. feb 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniela15
1
  • Zariaďujem dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
daniela15
1
  • Zariaďujem dom
    Slovensko
 @marta2610 ďakujem za skorú odpoveď, si zlatá, emoticon že si sa tým zaoberala, priebežne sledujem túto diskusiu, tak viem, že odporúčate zásuvku na príbory, ale myslela som, že do tej sumy sa to nevojde, pravdupovediac by som UMR radšej s ňou, takže radšej priplatím, len nech je UMR dobrá
28. feb 2012 o 12:48  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @daniela15 http://www.andreashop.sk/internetovy-obchod/biela-technika/umyvacky-riadu/vstavane/siemens-sn-64m030-eu

alebo si navol dajme tomu v tom andreashope vstavanu UMR znacky, ktore sa ti pozdavaju, ja odporucam siemens a bosch a navol si rozpatie sumy, pod 400 eur by som nesla a ak chces do 500 eur, trocha nadhodnot, mozes drahsiu UMR najst aj niekde lacnejsie a zmestis sa do limitu. Nasledne ocami hladaj siroke UMR, kedze su tam pomiesane 40 a 60 cm a zameraj sa hlavne nech je voda max 10l na umytie, nech ma rychly program, nejake auto, eco a 70 stupnov na riadne spinavy riad. Nie je zle si porovnat aj hlucnost.

Alebo premysliet, ci teda kupis drahsiu a budes mat suflik na pribor. Nie je to zla vec, ale takmer rovnaku sluzbu ti urobi aj ten kosik na pribor stojaty, len si musis davat pozor, aby si nemala napriklad dve lyzice v sebe.
28. feb 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @ingeborg78 hod link, ktore tablety si to kupila emoticon Mam neblahe tusenie :(
28. feb 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ingeborg78
5
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
ingeborg78
5
  • Už bývam v dome
 @nanika preco???? teraz neviem pozriet tie tablety, ale urcite to je finish a zda sa mi, ze tam bol napis all in one - je to zle?
28. feb 2012 o 12:58  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @marta2610 ocuvaj Marti, ked mas hore zasuvku, je v tom kosiku hornom este stale miesto na tie vyklopne police? Lebo tie pouzivam pri kazdom umyvani na male salky, rozne vrchnaky a keby to tam nebolo pri sufliku priborovnom, tak neviem, neviem.
28. feb 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @ingeborg78 http://www.kamiko.sk/produkt/tablety-do-umyvaciek-riadu-somat-48ks-balenie
je to toto? Je jedno, ci citron, alebo obycajne, povedz, ze nie :(
28. feb 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ingeborg78
5
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
ingeborg78
5
  • Už bývam v dome
 @nanika tak musim pozriet doma vecer, teraz neviem, ale podoba sa mi to na to. A v com je problem?????
28. feb 2012 o 13:03  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @ingeborg78 neplas sa, to nic, nechcela som ta vystrasit :( Z viacerych zdrojov, aj tu z fora a vlastnorucne mam vyskusane tieto tablety a su hrozne :( Prve umytia ok, neskor zacal na riade zostavat, ako to popisat, akoby piesok, alebo prasok. Ja som sa ulakomila na take obrovske balenie, ze super cena, sestra to iste. Ja som trpela pri kazdom zapnuti umyvacky a ked mi zostalo tych tabliet fakt minimum, dostala som cely balik od sestry, ktora sa stahovala a tam uz UMR nebola. Mozno to bola blba varka, alebo neviem, ale viem, ze som s tymto problemom nebola jedina.

Preco to tie tablety robili mohlo byt v nedostatku soli, alebo lestidla, ale kedze som vtedy vela skusenosti s UMR nemala, tak som to neriesila... Takze sa neplas, ak si to odsledujes, zeby ti robili tie tablety sarapatu, tak daj vediet a skusime s tym nieco urobit.
28. feb 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ingeborg78
5
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
ingeborg78
5
  • Už bývam v dome
 @nanika super, si zlata, dakujem. Ja som pre istotu nekupila velke balenie, neboli vtedy v akcii, ale chcela som uz nieco kupit, aby sme vedeli vyskusat emoticon Som si myslela, ze finisch je ok znacka, ale este stale sme nevyskusali, nejak sa nam natahuje stahovanie... A dakujem za upozornenie, budem sledovat ake budu riady, lebo veru aj moja mama pochodila a strasne sa jej znicili riady ale sme nevedeli z coho, az som uz bola po tejto skusenosti skoro rozhodnuta, ze si ani nekupim UMR. Nakoniec ma prehovoril manzel, lebo nechce umyvat rucne emoticon
28. feb 2012 o 13:20  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @ingeborg78 akakolvek UMR je lepsia ako ziadna UMR emoticon Od finish jedine quantum, to su v takom akoby umelom obale nasypane prasky a ma to tvar tablety. Esteze si kupila male balenie, takto aspon otestujes emoticon
28. feb 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 @nanika Presne tak neni nad UMR,dievčatá keď už máte také nepodarené tabl.nepomohlo respektíve ja striedam tabletky vôbec nepoužívam tie isté raz gel,potom prášok,potom tabletka a dokolečka a žiaden problém raz darmo Bosch je Bosch emoticon emoticon emoticon A písala som,že idem do Poľska a tam v Akcii 100 ks 8 e.Sú výborné a si nadávam,že čo som nekúpila zo 3 škatule.To znamená 1 ks 0.08 e to je cena.Nanika my sme doma 4 dospelí ľudia a za 1 deň UMR nenaplním.Ja mám pod šuplíkom tiež také malé šikmé poličky .Ono výhoda že tie nože a vidličky a všeličo dávaš tak samostatne do každej priehradky tak sa mi nestalo žeby sa niečo zle umylo.Moje dcéry majú košíky a keď to porovnávali veľmi sa im páči ten môj šuplík.Kde oni dajú košík mne sa tam zmestí miska,alebo hrniec.Preto dievčatám radim treba si to pozrieť v obchode otvoriť a porovnať.Nie je to vec na 1 rok.A ktosi tu písal Miele za tú cenu si kúpim 3 Boschky.Kedysi si aj ty písala,že vývoj ide dopredu tak načo nám je vec na 20 rokov. emoticon emoticon emoticon
28. feb 2012 o 14:05  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @marta2610 Marti, co bolo v tej akcii? emoticon
28. feb 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 @daniela15 Rado sa stalo máš šťastie som doma ako som písala vyberali mi 3 znamienka na tvári a jedno na chrbáte ja koza som si to dala spraviť naraz a teraz je mi najlepšie keď sedím,to bola noc.Ešte keby dievčatá napísali svoj názor ,ja už mám z toho guláš neviem či tá Prvá nevyhrala v D-teste????Niektoré ju tu určite kupovali aj bratia Češi majú na ňu super recenzie.Toto nie je návod,že si ju musíš kúpiť toto je iba môj názor.treba si dať do vyhladávača názov nejakej UMR a ono ti to nájde,že kde ju predávajú a za ? e.Treba sa s tým pohrať.Ja takéto drahšie veci kupujem na dobierku príde až potom zaplatím.Prajem dobrý výber. emoticon emoticon emoticon
28. feb 2012 o 14:17  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 ja ked varim, tak ide UMR kazdy den. Ked nevarim, tak kazdy druhy. Ale par raz sa mi uz aj stalo, ze isla UMR aj dvakrat denne emoticon
28. feb 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 @nanika No však tabletky do UMR 1OO ks vyšli na 8 e.
28. feb 2012 o 14:25  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
fotoportrét
fotoportrét
nanika
2
 @marta2610 ale ktore?
28. feb 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 @nanika To si daj Auchan pl promocija.My to máme zo Žiliny 1OO km ideme 2 rodiny odporúčam,teraz bola akcia na veci upratovanie ,vajcia ks 0.08 e aj ako som písala do UMR.
28. feb 2012 o 14:31  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 @nanika Ešte som taká osprostená,Ludvík tak sa volajú presný názov opíšem nie som si istá či nie je na konci q ,pretože som dala dcére asi 20 ks aj s krabicou.Ale určite to napíšem.Tie čo mykupujeme tu tie drahšie tam sú veľmi drahé to sa tam neoplatí.?e stojí v Lidl 1 kus? tabletky do UMR?
28. feb 2012 o 14:38  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš