Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
aqua: tak do tohto kresielka som uz dlho zalaskovana... je prenadherne!!! len svinka jedna draha je...
Odpovedať
sharin..no teeda :-D mas aj nejake detske..pre chlapca potrebujem :-)
Odpovedať
lea: detskych je vcelku dost. chces zvieratka, ci auticka? ci dake speci zelanie z rozpravky? .. naskladnene este nemam nic, ale chcem objednat uz vacsie mnozstvo :)
Odpovedať
drahusik sharin..pripajam sa k prosbe o detske motivy:-))) je to peknucke..ponuknes nejake na vyber aj mna/nam/?
Odpovedať
ahojte kočky, už sme sa dokotili od zubarky ;-( ste sa tu krasne rozpísali :-) bell, idem kuk na kresielko.. sharin, daj si poriadne podmienky ked ťa ten 2.šef tak chce, teraz je to na tvojej strane ;-)
Odpovedať
bell, prave sme kukali časopis interier a tam boli presne tieto kresla,ale z látky, no ten tvar uplne čo si ty dala do albumu.. je super!!! a kolko to koštuje? :-N :-D
Odpovedať
gabi: na to kreslo sa ani nepytaj... cena sa pohybuje okolo 2500 eur... za jedno... auuuuuuuu kocky pokukam co je detske a urobim taky daky sumar :-) potom vam to preposlem na mejly.
Odpovedať
sharin, dakujem pekne, no ale čo je to na toto obdobie ked vlada dáva výhody pre pracovníkov a socialne balíčky, no nie? na take kreslo budeme mať hneď .... ked budem velka tak si hadam raz take kupim ;-)
Odpovedať
gabi: aj ja sa s tym utesujem... ked raz budem velka a bohata :-D
Odpovedať
sharin, len aby to môj život nebral tak, že chcem byť velka do výšky :-D :-D už mi stačí...
Odpovedať
Profilova fotka
sharin a ty to kreslo chces s arnovym podpisom za 2500 eur? caf gabi
Odpovedať
čafo bell 8-) teraz som na nete našla take kreslo ale červenej farby za 1.099dolarov!! pôvodna cena 2.600dol. no nekup to :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to je dizajn no ... ale urcite by ti ho aj na sk vyrobili, viem o firme ktora machrovala ze vytvori hocijaku sedacku ci kreslo :)
Odpovedať
heeej :-. no to kreslo by bolo super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa spytam :)
Odpovedať
bell: za tu cenu ho veru nechcem... skarede je... v zivote si ho nekupim :-D ale ak by bola dobra cena, nooooo, origos-neorigos by ma to ani netrapilo, hlavne aby bolo take krasne ale aj pohodlne
Odpovedať
jupiii... ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby ja to pozistujem, pohladam ten kontakt a napisem co som zistila :) ved zlate slovenske rucicky, a co sa tyka dusevneho vlastnictva dizajnu s tym sa pan jacobsen nejak vyrovna :))))
Odpovedať
bell: :-D inak ja som si myslela ze to bola teta a nie ujo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no boli tam aj tety co boli hooodne huste :)
Odpovedať
Profilova fotka
sa inak divim ze nemaju kopiu v ikea ... :-D
Odpovedať
maju ale asi v tom tvare čo mame v albume :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.ikea.com/fi/fi/search/?que...
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... a dokonca, len samo drahsie
Odpovedať
to sme kukali... a presne vždy kukam na 4och stránkach ikei... svk,cz,pl a au... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to je dobre celkom, no nie je to egg :) ale ja sa fakt opytam :)
Odpovedať
to egg je super,uplne iny tvar ;-) aj to farebne riešenie je cool :-) riško sa pýta ako s tou kočkou? a už chystame dalších..
Odpovedať
Profilova fotka
riskovi povedz ze uz pre nu mam prvy nastrel dnes jej to poslem, a stale nemam vykres s presnymi kotami po tej uprave :)
Odpovedať
skusi to v pondelok poriešiť s projektantkou... aky presne vykres potrebuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.regencyshop.com/p66/Egg-Ch...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?