Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • dakujem 🙂 ved uvidime co sa bude dat ... ale fakt je ze kovana postel by sa asi do takeho moderneho interieru nehodila moc ...

• no ja som zvedava co poviete na moj dnesny vytvor, robim cierno-nerezovu kuchynu (!) kombinovanu s bukom ... a usa chladnickou ...

• kde ste kto?
    uz tu- uplne ma pani cvicitelka dolamala..

• Sponzor fóra
  • ja makam ... a teraz idem na kavu 🙂

• a kam?

ja chrumem kalerabik a tesim sa na veceru..som hladná..bude rybka s mandlami.

• na balkon 🙂

• mate krytý?

• no ma strechu

• a to tam chodis ale aj fajcit potom, ci co? bo na kavu v tejto zime chodit len tak🙂))

• už sme tu aj my 🙂
    konečne doma...

• z robotky pracanti?

• jo evik 🙂
    konečne,dnes bol zase den s velkym D... 😦

• vio, pravda na cigu tam chodim 🙂

• boli sme dnes kuk aj v geku a maju tam postele z kože aku sme si našli na nete a mame v albume 🙂 je taka kraaaasna!!! ale mali tam ešte jednu,no ta bola tmavo hneda a v inej farbe nerobia,ale ta bola brutalnicky krasna!!! 😵 😵
    bell, hodila by sa do tej spalne tmava (wenge) hneda kedže je spalna otočena na severo-zapad?

• pozeram jedny polokom Rexa a ten komisar tam nejako opeknel prudko ... 😃

• Sponzor fóra
  • bell!!! ty ty ty 😃

• gabi vsetko sa hodi vsade, to strasne zalezi na doplnkoch - ako s bielymi doplnkami nie je problem

• vsak bell- aj mne sa lubi!!! hlavne v niektorých zaberoch, kde mu svietia tie zelene oci🙂)

takze ty tam hulíš?? a kavickujes?? a kde je zdrava zivotosprava, ha? 😃

• bell, myslíš? lebo ta je naozaj super!!! fakt tak krasnu postel som ešte nevidela 😵
    violetka, niekedy sa proste neda inač 😉

• gabi aj ty fajcis?? som tu sama nekuřačka? 😃

gabi a neodfotila si tu postel?

• evik, ja som akciova 😃 prosto ked je niekde vonku akcia,partia tak si dam...
    neodfotila a ani meno si nepamatame!!! sme teliatka 😦

• vio: nie si sama 🙂

gabi: mne sa tiez jedna taka lubila v geku... nebola hned pri tych hornych schodoch, ako sa vyjde hore?

• no asi do toho Geka pojdem aj ja.
    Gabca ja som bola akciova fajciarka..kedysi daavno..ale uz mi pri pachu cigariet dviha zaludok..to od porodu..absolutne to nemozem citit. Volakedy za mladych cias som aj krabicku stiahla za noc..ale to som bola este vo forme, hehe

• sharin, aj ta bola super! tuto čo sme my našli bola akoby v strede predajne, bola k tomu komoda a všetko ostatne vybavenie..
    evik, na VŠ som bola aj ja taka "aktívna" 😃 ale teraz nechcem no partia a dane okolnosti ma vždy premôžu 😬 čakám, že raz z toho vyrastiem 😎

• no vidite, ja som nehulila len ked som bola klokan a ked som kojila 🙂
    no a este raz asi polroka, to som mala nejaky zachvat zivotospravy - a pribrala som osem kg ...

• dneskaj mi stacia dva deci vina a som out! 😃 😃

• gabi a mam si v sobotu alebo v nedelu vziat aj skicar rovno?

• evik, tak to aj mne 😃
    bell, no vidíš a sobota či nedela? keby bola sobota bolo by naj ... to neviem,myslíš,že budeš chcieť niečo kresliť? mam ti doniesť pôdorys bytu?

• nie ten mam

• a niečo ine treba doniesť?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Papierom proti ohňu?
    Spoznajte najčastejšie chyby pri zatepľovaní fasády
    Izoláciu sokla netreba podceňovať. Vyhnite sa týmto chybám, aby ste ochránili základy domu, predišli plesniam a únikom tepla
    Archív článkov od partnerov