Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
seba a tak teda v sobotu
Odpovedať
seba a riška :-) supiš,sobota kde a o kolkej? prídeme po teba či ako?
Odpovedať
Profilova fotka
no ale kde to je, ako vas najdem ... mali by sme sa niekde scichnut - napriklad by ste ale aj mohli po mna prist ak mate afto, to varin city je to cca 10 min - aspon uvidis moju sialenost na fasade :)
Odpovedať
kludne pre teba prídeme :-) napíšeš číslo domu a ak sa postavíš do stredu ulice kde budeš mávať vlajkou na nás tak isto nezabludime :-)
Odpovedať
jééj, vy idete mat stretavku? no ja budem tiez v ZA, ale zase lepit obklady..teda ja nie, manzo, ja ho bduem nahanat, ze chcem fotit za svetla, aby si svihol, bo na MK chcem dat fotky , ako pokracujeme x-)
Odpovedať
evik, ideme sa stretnuť ohladne nášho bytu :-) a to stretko čo malo byť pred vianocami si musíme vynahradiť x-) len to by sem museli aj ostatne babule nakuknuť 8-) konečne som dožehlila a sedím... uff..
Odpovedať
Aha, zehlenie..aj mna to caka zaftra. kukala som Test magazin a najlepsie vysla Rowenta DZ5020 z naparovacich zehliciek..a mne by sa zisla vykonejsia uz..idem pozriet, kolko stoji.
Odpovedať
ahojte..tak najhorsi den mam za sebou..teda aspon dufam..normalne sme poobede uz nevladali..este aj pocasie je na tri veci dnes a zrejme aj nizky tlak,takze sa nam dost zle robilo..
Odpovedať
tu by som aj ja brala...ale všetko am svoj čas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zeny tot: http://www.zelmer.sk/household_applia... ale zehlenie stale neznasam
Odpovedať
fajnova bell ... už len keby našli aj taku čo sama žehlí... :-N
Odpovedať
ze zehlicka s LCD!! tos om asi 100rokov za opicami!! moja naparovacka ma asi 8-9rokov.. a bell, zehli dobre nastojato? kukam, mas same vymozenosti!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ona len vyzera tak nalesteno, v skutocnosti sa s tym debilno manipuluje s tym izi kontrolom :)))) ved prave ... a keby vynasli daco co ozehli, posklada a da do skrine
Odpovedať
takze nic moc teda?? to kto vas doma take veci nakupuje?.-))
Odpovedať
Profilova fotka
no ja no ... ale chcela som bosku ale nemali tak som vzala toto ... ale ved to je jedno uplne aj tak je to kretenska robota ... jedine co sa nam fakt podarilo kupit je vysavac ... tiez zelmer, vodny, ale ten vysava vsetko ... kamienky, chlpy, prach proste nijaky probĺem :)
Odpovedať
baby..no mate malo aktivnych manzelov :-p ja som dostala dve v priebehu par mesiacov..a to mam este aj vlastnu..takze treba vediet,kde hladat chlapa :-D
Odpovedať
posli foto, ze ktory! aj vysavac budem chciet postupne kupit novy..takze st ymto terajsim si fakt spokojna? Idem uz, malu som prave osprchovala a obliekla do pyzamka..este chce citat knizku..tak idem..brú noc!
Odpovedať
Profilova fotka
lea a teraz co? zehlicku? to mas tri???
Odpovedať
hej..zehlicky..manzel bol taky dobry,kym robil na svk,ze ma vzdy potesil nejakym spotrebicom do kuchyne :-D len k umyvacke sme sa nedostali..ale to casom..kedze teraz riesime uplne ine veci..
Odpovedať
Profilova fotka
fuuha :) tak to ho pozdrav :)
Odpovedať
jasne :-D a potom si chudak,zacne este namyslat,aky je dobry :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
no kazdeho chlapa treba drzat na uzde..nech potom neskace po hlave :-D :-D :-D ale ten moj vie byt dobry,ked chce :-D teda to sa uvidi,ked mu nakazem obstarat ramik na nasu mikrovlnku..lebo kym sa potom vratime domov,mozno uz ani nic take nebude :-N
Odpovedať
caute klebetnice! kto je tu?
Odpovedať
evik, ja som už tu :-) ahoj ahoj ...
Odpovedať
aj ja som sa uz zapla... ale este idem von s drobcom... ale tieto dni su katastrooofa.... este sa len zobudim a uz sa mi da spat :-D ... nech uz je jar, nech vtaciky rano stebocu a hlavne nech vykukne slniecko a nech vsetko je cerstvo zelene...
Odpovedať
sharin aj ty mas babo?? akosi mi uniklo.. tu krasne snezi- take tazke vlocky..asi je to mokre. Moc sa mi nechce na prechadzku s Kikou
Odpovedať
bre ranko baby..tak uz len dnes a zajtra a mame opat vikend..no kym sa nemu dopracujeme,tak to este chvilku potrva..hlavne mne,kedze dnes ostavam dlhsie v praci..ale hadam to rychlo ubehne,lebo toto pocasie nepridava na dobrej nalade =-)
Odpovedať
sharin, taktiež nemôžem rano otvoriť oči a vyterigať ritnu z postele... tiež sa teším na slniečko a štebotanie vtačikov... o to krajšie sa bude aj s trasoritkou prechadzať :-)
Odpovedať
vio: v podstate to je nase babo, ale psacie :-) na to nase babo si este pockame do domecku... gabi: ja sa strasne nerada s nim prechadzam medzi panelaky... lebo ludia su niekedy priserni... kade-tade povyhadzovane kosti, maso a neviem co... cosi mi zozerie a potom s tym mame problem... ale zhodli sme sa, ze si oplotime cely pozemok a kupime alebo vyrobime daky zahradny domcek a budeme tam s nim chodit, nech sa moze poriadne vybehat :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?