Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
NA VEDOMIE VSETKÝM, KTORí MAJÚ POHĽADÁVKY VOČI DEVELOPEROVI, SUCHE MIESTO, s.r.o. Dňa 24.05.13 povolil súd reštrukturalizáciu spol. Suché Miesto, s.r.o. To znamená, že do 30 dní si musíte nahlásiť správcovi svoju pohľadávku, inak o ňu nadobro prídete!!!! A Suché Miesto, s.r.o opäť ušetrí!
Odpovedať
Profilova fotka
@sarina super praca, palec hore
Odpovedať
@sarina OPRAVA! 24.05.13 bolo zverejnené rozhodnutie súdu. Súd o reštrukturalizácii rozhodol už 17.5.13!!!!!!!!
Odpovedať
Podla tejto linky oznamenie bolo vydane 24.5 a treba sa prihlasit do 30 dni ..... takze do 24.6 ... ci sa mylim? https://portal.justice.sk/PortalApp/O...
Odpovedať
@havran77 Nemylis sa.
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.chorvatskygrob.sk/sk/news/...
Odpovedať
Uf! 1m3 vody - vodne aj stocne, nas vyjde s DPH na 2,77728 EUR. No, neviem, kde uz len na Slovensku je voda drahsia ako v Chorvatskom Grobe! Vie niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.bvsas.sk/sk/zakaznicka-zon...
Odpovedať
@atka2 v malom raji mame za 1 m3 vody bez stocneho 1,27 eur bez dph co je 1,5224 eur s danou co ja tiez povazujem za zlodejinu. kde je ten slavny urad pre regulaciu sietovych odvetvi co ma chranit ludi pred takymto zdieranim?
Odpovedať
@laso A my preco platime viac?! Ale co sa pytam?! Ved treba zaplatit zisky nasich kamaratov...
Odpovedať
@havran77 @atka2 počujte, do 24.6. treba doručiť svoju prihlášku pohľadávky, ale nestačí keď to pošlete doporučenou poštou, ani do vlastných rúk. Mali by ste to správcovi odniesť osobne najlepšie, alebo poslať s návratkou s vyznačením prevzatia. A to prevzatie musí byť najneskôr 24.6.13! Čiže nestačí to poslať toho 24.6.13. Držím všetkým palce.
Odpovedať
@atka2 @laso siete ešte stále nie sú obcou prevzaté !!!!! teda ak sa bavíme o vode a kanalizácii ....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sarina Vies aj preco obec este stale vodu a kanlizaciu neprevzala?
Odpovedať
@sarina a ostatne, teda komunikacie a osvetlenie uz je?
Odpovedať
@ondrino osvetlenie prevzali, myslím, že to je jediné, čo obec prevzala.
Odpovedať
@atka2 aťka, predpokladám, že kvôli nevyhovujúcemu stavu, .... neviem presne.
Odpovedať
@sarina Nevyhovujuci stav ... a my sme rukojemnici!
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.chorvatskygrob.sk/sk/news/...
Odpovedať
chcem podakovat drzemu zlodejovi, ktory si dovolil vykopat dve rastliny z "verejneho" pozemku na rohu Brusnicovej a Salviovej ulice (PHII) zrejme pred minulu noc...kazdy, kto prispel ci uz financne alebo fyzicky na skraslenie daneho technickeho pozemku, vie, ze kolko usilia nas stalo to cele vybudovat/posadit a pride si niekto a vykpe 2 rastliny - ruky by som mu odtal....ach, zlaty Stredovek!
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelus drzost v dnesnej dobe nema hranic.
Odpovedať
Mame na predaj maciatka (3 macicky a 2 kocurikov) americkeho plemena Ragdoll bez PP v sfarbeni seal a blue colorpoint narodene 13.7. V case odberu (v polke septembra) budu riadne veterinarne osetrene, naucene na macacie wc a plne socializovane. Vyrastaju ako clenovia domacnosti a papkaju len kvalitne krmiva Royal Canin a Hills. Pri odbere dostane kazde maciatko vybavicku na prve dni a ockovaci preukaz. V pripade zaujmu volajte: 0902 286 208 (Chorvatsky Grob)
Odpovedať
ahojte susedia, ak niekto potrebuje, môžem odporučiť spoľahlivú, pedantnú pani na pravidelné/príležitostné upratovanie. Bližšie info do IP. Pekný víkend prajem.
Odpovedať
https://justice.gov.sk/PortalApp/Obch... Suche miesto je v konkurze ....
Odpovedať
Kedze sa tu ponukaju macicky - tak si aj ja dovolim ponuknut cca 4 - 5 mesacnu micku Zofku, obycajnu sivu "tigrinku". Zaciatkom letnych prazdnin sa este ako malicke modrooke maciatko pritulala k nasej rodinnej chate pri vode a kedze sa areal vyludnuje zaciatkom skolskeho roku, vzala som ju k nam domov, nakolko sa nam pre nu nepodarilo najst domov (bola velmi pritulna, vyhladavala ludi a nevedela by sa sama o seba postarat - strava, navyse, v areali by sa ani nemala kam schovat, chaty su plne uzavrete, ziadne sopy ani nic podobne). Ti co ma poznate, viete, ze mam psa a 3 macky v dome (vnutri), toto je strvrta macka a to je uz vela aj pre milovnika zvierat. Takze ak by mal dakto zaujem, ponukam Zofku na adopciu - do bytu alebo do rodiineho domu do vnutra, s moznostou vybehu, ak bude neskor chciet - bezplatne, len za obcasne info o tom, ako sa v novej rodine bude mat... Zofka je uz sterilizovana, zacipovana, niekolkokrat odcervena, bez akychkolvek parazitov a o par dni ju caka ockovanie. Je len v byte (priznam sa, ze aj v posteli), von nema zatial zaujem chodit, je plne socializovana. Teraz je uz 100% zdrava, je cistotna, pouzivanie macacieho zachodika a skrabadla je pre nu samozrejmost, takze domacnost nelikviduje. Tak ako cistokrvne maciatka v ponuke vyssie, aj najdusik Zofka papa Royal Canin typ Growth (pre dospievajuce macky), ale miluje aj Royal Canin Young Male rsp. Female (pre kastrovanych kocurov resp. pre kastrovane macky). Dala som jej urobit aj test na FeLV/FIV, je negativna (to bola samozrejme podmienka, aby mohla ist k mojim mackam), a teda aj Zofka ma svoj ockovaci preukaz. Pridavam aj foto, ale tie su este z prazdnin, teraz je uz Zofka o daco vacsia.
Odpovedať
Dobrý večer, chcela by som oznámiť slušným ľuďom PH2, že žijú medzi nami hyeny ľudského pôvodu. Prepáčte za výraz, ale človek alebo ľudia, ktorí nám otrávili našu zdravú krásnu mačku si ani nezaslúžia iné pomenovanie, keď sú schopní takého hrozného činu!!! Ľudia, ktorí na vidieku nežijú v súlade s prírodou a zvieratami, ktorým pripadá čudné, že má človek zvieratá pre radosť, pestuje ovocie a zeleninu. Hlboko Vami opovrhujem a hnusíte sa mi nóbl spoločnosť, alebo čo si o sebe myslíte!!! Preto naša krajina tak vyzerá, ako vyzerá, lebo ju tvoria takí ľudia ako Vy. Na vidiek patria dokonca aj domáce zvieratá, ale to Vám zapácha, kedysi naša poľnohospodársky sebestačná krajina je dnes závislá od dovozu všetkého svinstva, mäso plné rastových hormonov, antibiotík, ovocie , zelenina plná pesticídov a ťažkých kovov, zvnútra zhnité bez vône a chuti. Viac sa na túto tému nebudem vyjadrovať a ospravedlňujem sa slušným ľuďom za výrazy, ale nedalo mi upozorniť Vás, čo máte domácich miláčikov, samozrejme aj psov, že žijú medzi nami takýto ľudia, čo sa neštítia ničomu. Keď nepomôžete, tak aspoň neubližujte, je to veľmi úbohé, mnohí z Vás sa hlásite za kresťanov a chodíte do kostola, zamyslite sa nad sebou!!
Odpovedať
@bmaja pozri IP
Odpovedať
@bmaja na ktorej ulici sa to stalo?
Odpovedať
@joper napísala som do IP
Odpovedať
@bmaja Paneboze - vycitam si! Pred par dnami (max. tyzden) som zbadala pocas vencenia moju fenku, ze daco prezuva. Zakricala som jej fuj, aby to co zuje vyplula, ale samozrejme nepocuvla. Tak som k nej utekala a videla som, ze jej daco trci z papulky. Prve ma napadlo, ze jej to musim vyrvat z papule, ale nechcela to pustit. Skoro som hodila tycku, mala to medzi bocnymi zubami a zdalo sa mi to ako bledy rozzuty velky slimak. Az ked som jej to vyrvala z papule, zistila som, ze je to kus suroveho masa (kde to zula, bolo to uz blede ako ten spominany slimak, ale z druhej strany to bolo ruzove maso). Samozrejme, nenechala som to na mieste, obavala som sa, ze to moze byt otravene, zabalila som to do sacku na trus a vyhodila do nasho odpadkoveho kosa. Ked som roztrasena prisla domov, dcera aj manzel ma presviedcali, ze kto by uz len rozhadzoval otravu pre psov! A vidim - ze ano. Kajam sa, asi som to sem mala napisat... Maso bolo v trave vzadu druha ulicka od konca PH2, pred bielym rozostavanym domom. Pytala som sa aj robotnikov na stavbe, ci to maso vyhodili oni, ale rozhodne to popreli. Tu moze niekoho napadnut, ze otravene maso tam mohli dat prave majitelia toho rozostavaneho domu - rucim vsak za nich, je to moja dcera s manzelom, su ochrancovia zvierat, sami aj zvierata maju, takze urcite nie! Vyzyvam Ta preto bmaja, uz aj v zaujme zvierat nas ostatnych, napis prosim verejne - sem, kde sa navnada nasla. Nakoniec, nie je to nic tajne. Ani nebudem v noci spat, nase macky samozrejme chodia von tiez. Tohoto som sa obavala - ze nejakemu kretenovi bude vadit, ze sa na projekte pohybuju macky ale aj ine zvierata. Zabudol vsak, ze zije na dedine a nie v centre mesta!
Odpovedať
nie je sa comu divit, osobne mam doma psa a vencim ho vyhradne mimo phII, niekolkokrat som v priebehu roka videl vencit ludi a neupratat po nich, TAK SA NEDIVTE, nehovoriac o "znackovani" na ploty, tomu takisto nerozumiem!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?