Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
@bowe tá zmluva je aj v http://www.digitalnemesto.sk/sk/detai... - zverejnené 26.10. platnosť od 17.10 - tak to aspoň uvádza portál obce.
Odpovedať
Pozrel som si tu zmluvu a minimalne mi tam chybal podpis konatela Sucheho miesta a splnena podmienka funkcnosti a komplexneho zrevidovania preberanej stavby, spolu s reviznymi spravami. Chcelo by to viac info, ale ked som sa na obecnom urade pytal, konkretnu odpoved som nedostal...
Odpovedať
@usaty V casti PH2 kde byva otec pana starostu osvetlenie funguje aj nadalej, cim vzdialenejsie ulice od domu pana Maryncaka starsieho tak o to viac na nich nic nefunguje. Mna len zaujima, ako prebere obec od developera osvetlenie pri radovkach, ked toto s mensimi prestavkami nesvieti uz vyse jedneho roka.
Odpovedať
Podporte skolstvo!!!!! Nejde len o platy ucitelov, ide o buducnost skolstva mozno aj v nasej obci... http://www.facebook.com/PodporujemStr...
Odpovedať
Dobry den, chcela by som sa opytat, aku mate skusenost s detskou lekarkou na Čiernej Vode? Dakujem
Odpovedať
Zatial sme nastastie nic vaznejsie neriesili (13 mesiacov)... Ale paci sa mi jej triezvy pristup, necpe decko zbytocne antibiotikami... Bez problemov aj konzultacie telefonicky / mailom, ja som spokojny
Odpovedať
podobné skúsenosti máme i my - len pozitívne
Odpovedať
Dobrý večer susedia, chcela by som Vás požiadať o akúkoľvek vhodnú brigádu v decembri najlepšie v okolí. Uvarím, nakúpim, poupratujem podľa dohody, opatrím dieťa, prípadne starostlivosť o staršieho človeka, upečiem vianočné pečivo a koláče podľa dohody, administratívne práce ( Word, Excel, Powerpoint), pomoc pri diplomovej resp. bakalárskej práci. Prosím do IP.
Odpovedať
Ma niekto kontakt na kominara? Tiez este nemate uskutocnenu pravidelnu kontrolu komina? Pre nas vsetkych, co by mali zaujem, by bolo asi vyhodnejsie, objednat si pracu kominara v rovnakom termine... Ma niekto zaujem?
Odpovedať
Dostali ste aj vy list od Ebecneho uradu ako vyzvu podpisat zmluvu s firmou Agilita Plus (firma prevadzkujuce vodovod)? zmenilo sa nieco voci minulosti? Odovzdal uz OU vodovod na PHII? Z prispevkov to vyzera tak ze len osvetlenie aj to nie na zaklade podpisane zmluvy. diki
Odpovedať
Pokial viem, siete obec od developera este neprevzala. A ak by ich prevzala, urcite by nam to obec oznamila - ved potom by sme sa na odber vody prihlasit museli na rozdiel od terajsieho pravneho stavu, ked sa prihlasit de iure mozeme (predpokladam, ze teraz, pred prevzatim sieti obcou, sa prihlasuju len ti, ktori su s developerom financne vysporiadani a teda si nemozu voci developerovi uplatnit kompenzaciu).
Odpovedať
Z Uradnej tabule obce Chorvatsky Grob: http://www.chorvatskygrob.sk/sk/govis... Je to zaujimavy dokaz a kompetentnosti (ci nekometentnosti) a arogancii Stavebneho uradu CH.G. Oplati sa citat (o.i. je tam aj vyhovaranie sa na byvale vedenie obce) - a to az do konca, dozvieme sa aj to, ze "co je dovolene bohovi, nie je dovolene volovi". Ach jaj, mozeme si len povzdychnut: "Dobra zlata pani Danova!"
Odpovedať
Článok sa načítava...
A opat - z uradnej tabule obce Chorvatsky Grob, 27.2.2013 - elektrarne odpojili precerpavaciu stanicu na PH2 z dovodu neuhradenia faktury za elektrinu zo strany developera http://www.chorvatskygrob.sk/sk/news/...
Odpovedať
Profilova fotka
Pozývam všetkých nových majiteľov na PH3 do skupiny na Facebook-u: https://www.facebook.com/groups/40147...
Odpovedať
Dobrý deň susedia z PH2. Viete mi, prosím, poskytnúť kontakt na mini - bager v okolí v rozumnej cene? Ďakujem.
Odpovedať
@evu_lienka pozri IP
Odpovedať
Poskytne mi niekto overenu partiu na vrtanie studne? Dakujem
Odpovedať
Dobrý deň, susedky, objednáva si tu niekto AVON?
Odpovedať
Dobrý deň, ak máte doma nepotrebnú drevenú ohrádku po Vašich deťoch, mala by som vážny záujem. Ďakujem za ponuky. Prajem pekný deň :-)
Odpovedať
Ahojte, neviete ktora spolocnost urobila na (tusim je to Bazova) na ceste v nasom projekte blatovisko? je to teraz uz roztiahnute cez polku projektu a cez leto to prispeje k prijemnemu prasnemu ovzdusiu. Ak mate info dajte mi vediet ozvem sa im s teplym slovom. diki
Odpovedať
@martins Treba sa spytat majitela/ky zeleneho domu na Salviovej ul. odkial tieto blatove stopy viedli a ktory sa ani neunuval spinu odpratat. Pekny den
Odpovedať
@ondrino majitelky zeleneho domu a vedla toho nenormalne gycoveho modreho domu ... dotycny majitelia domov si myslia, ze ked oni nemaju na to aby si dokoncili svoje domy a urobili okolo nich poriadok, tak mozu zneprijemnovat zivot ostatnym susedom. Takych ludi by som zavesil... do prievanu ...
Odpovedať
Ahojte, rozmyslame nad kupou domu v ph1. Ako je to tam so spodnymi vodami. Videli sme dake fotky z roku 2010 a mierne nas to teda vydesilo. Este by ma zaujimalo cestovanie do ba na klasicku osmu hodinu. Z ba sme si to uz vyskusali a je to v pohode,len to rano je asi horsie... Pripadne ma potesia celkovo vase postrehy ohladom kvality byvania v tejto lokalite. Dakujem :)))
Odpovedať
na PH2 mame viacero takto "zodpovednych" ako majitelov zeleneho domu. Pravdepodobne si tito nasi susedia neuvedomuju, ze tu chceme uz konecne zit v peknom prostredi? Mozno, ze sa zamysli aj majitel rohoveho domu ( prvy na pravej strane) pri vjazde z hlavnej cesty na PH2 a odprace tie haldy piesku, strku pred jeho domom, ktore su tam od minuleho leta a brania plynulemu odbocovaniu vpravo?
Odpovedať
Mna by zaujimalo preco uz niekolko noci nesviti osvetlenie. Dufam ze to nijak nesuvisi s vykopovymi pracami na stavbe plotu tiez toho ineho rohoveho domu s mierne sikmou strechou. A co sa tyka toho ineho rohoveho domu pri vjazde na PH2,tak dotycny majitel sa tvari asi tak, ze ked on nems na to aby dokoncil ten svoj gycovy projekt nazyvany aj dom, tak zneprijemni byvanie aj tym slusnym susedom.
Odpovedať
Dobry den vsem :-) Chteli bychom jen dat na vedomi, ze prodavame nas dum A1 v lokalite PH2, tak pokud byste nekdo nahodou vedeli o nekom, kdo se treba zrovna poohlizi po nejake nemovitosti na Ciernej Vode, tak ta nase je k dispozici ;-) Dum je v poradku, zadne problemy ani technickeho ani jineho razu jsme s nim nemeli ani nemame, duvodem prodeje je pouze to, ze se vracime zpet do CR. V pripade zajmu posleme fotografie, zodpovime dotazy a samozrejme zpristupnime k prohlidce. Piste prosim do IP. Dekuji :-)
Odpovedať
Refinancovanie urokov pohodlne? IP
Odpovedať
Dobrý deň, ponúkame na predaj debniace tvárnice "DTčka" 500x250x200mm v cene 0,80 EUR/ks. Zostalo nám 90 ks. Roh Jarabinovej a Bazovej.
Odpovedať
@beerucha ahoj, moji znamy dnes pozerali "nase domy" chceli by nieco kupit... poslete mi vasu ponuku, prip. nejake fot/popis dakujem
Odpovedať
@mohr Ahoj, poslala jsem do IP. Bara
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?