Menu Forum

Čierna Voda - Panónsky háj I a II

13. jan 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
resta
Registroval sa 18. marca 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 54 príspevkov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
resta
Registroval sa 18. marca 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 54 príspevkov. Okres Senec.
 @bowe tá zmluva je aj v http://www.digitalnemesto.sk/sk/detail/povinne_zverejnovanie&idCity=507911000 - zverejnené 26.10. platnosť od 17.10 - tak to aspoň uvádza portál obce.
21. nov 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
panon
Registroval sa 12. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
panon
Registroval sa 12. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky.
 Pozrel som si tu zmluvu a minimalne mi tam chybal podpis konatela Sucheho miesta a splnena podmienka funkcnosti a komplexneho zrevidovania preberanej stavby, spolu s reviznymi spravami. Chcelo by to viac info, ale ked som sa na obecnom urade pytal, konkretnu odpoved som nedostal...
22. nov 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denisph
Registroval sa 4. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 37 príspevkov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
denisph
Registroval sa 4. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 37 príspevkov. Okres Senec.
 @usaty V casti PH2 kde byva otec pana starostu osvetlenie funguje aj nadalej, cim vzdialenejsie ulice od domu pana Maryncaka starsieho tak o to viac na nich nic nefunguje. Mna len zaujima, ako prebere obec od developera osvetlenie pri radovkach, ked toto s mensimi prestavkami nesvieti uz vyse jedneho roka.
22. nov 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hoover
Registroval sa 14. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 87 príspevkov a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
hoover
Registroval sa 14. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 87 príspevkov a 1 album.
 Podporte skolstvo!!!!! Nejde len o platy ucitelov, ide o buducnost skolstva mozno aj v nasej obci...

http://www.facebook.com/PodporujemStrajkUcitelov?ref=ts&fref=ts
26. nov 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabgab
Registrovala sa 22. mája 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
gabgab
Registrovala sa 22. mája 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 Dobry den, chcela by som sa opytat, aku mate skusenost s detskou lekarkou na Čiernej Vode? Dakujem
26. nov 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misuge_
Registroval sa 30. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 50 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
misuge_
Registroval sa 30. júla 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 50 príspevkov.
 Zatial sme nastastie nic vaznejsie neriesili (13 mesiacov)... Ale paci sa mi jej triezvy pristup, necpe decko zbytocne antibiotikami... Bez problemov aj konzultacie telefonicky / mailom, ja som spokojny
26. nov 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
resta
fotoportrét
fotoportrét
resta
 podobné skúsenosti máme i my - len pozitívne
26. nov 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bmaja
Registrovala sa 23. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 21 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
bmaja
 Dobrý večer susedia, chcela by som Vás požiadať o akúkoľvek vhodnú brigádu v decembri najlepšie v okolí. Uvarím, nakúpim, poupratujem podľa dohody, opatrím dieťa, prípadne starostlivosť o staršieho človeka, upečiem vianočné pečivo a koláče podľa dohody, administratívne práce ( Word, Excel, Powerpoint), pomoc pri diplomovej resp. bakalárskej práci. Prosím do IP.
28. nov 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
art
Registrovala sa 24. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 124 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
art
 Ma niekto kontakt na kominara?
Tiez este nemate uskutocnenu pravidelnu kontrolu komina?
Pre nas vsetkych, co by mali zaujem, by bolo asi vyhodnejsie, objednat si pracu kominara v rovnakom termine...
Ma niekto zaujem?
28. nov 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martins
1
Registroval sa 14. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 109 príspevkov a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
martins
1
Registroval sa 14. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 109 príspevkov a 1 album.
 Dostali ste aj vy list od Ebecneho uradu ako vyzvu podpisat zmluvu s firmou Agilita Plus (firma prevadzkujuce vodovod)? zmenilo sa nieco voci minulosti? Odovzdal uz OU vodovod na PHII? Z prispevkov to vyzera tak ze len osvetlenie aj to nie na zaklade podpisane zmluvy. diki
22. dec 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rigg
Registroval sa 15. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 24 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
rigg
 Pokial viem, siete obec od developera este neprevzala. A ak by ich prevzala, urcite by nam to obec oznamila - ved potom by sme sa na odber vody prihlasit museli na rozdiel od terajsieho pravneho stavu, ked sa prihlasit de iure mozeme (predpokladam, ze teraz, pred prevzatim sieti obcou, sa prihlasuju len ti, ktori su s developerom financne vysporiadani a teda si nemozu voci developerovi uplatnit kompenzaciu).
23. dec 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rigg
fotoportrét
fotoportrét
rigg
 Z Uradnej tabule obce Chorvatsky Grob:

http://www.chorvatskygrob.sk/sk/govis/oznamNaUradnejTabuli/id:1139?sessidaa75e118ce8b56ba4ed52458ffcf9fec=1b193cff22d77e5f33577702ed0d541a

Je to zaujimavy dokaz a kompetentnosti (ci nekometentnosti) a arogancii Stavebneho uradu CH.G. Oplati sa citat (o.i. je tam aj vyhovaranie sa na byvale vedenie obce) - a to az do konca, dozvieme sa aj to, ze "co je dovolene bohovi, nie je dovolene volovi".

Ach jaj, mozeme si len povzdychnut: "Dobra zlata pani Danova!"
21. feb 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rigg
fotoportrét
fotoportrét
rigg
 A opat - z uradnej tabule obce Chorvatsky Grob, 27.2.2013 - elektrarne odpojili precerpavaciu stanicu na PH2 z dovodu neuhradenia faktury za elektrinu zo strany developera

http://www.chorvatskygrob.sk/sk/news/view/elektrarne-odpojili-od-elektriny-precerpavaciu-stanicu-na-ph2?sessidaa75e118ce8b56ba4ed52458ffcf9fec=284de0d4dd69e99d63d63acccb14e6f6
27. feb 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellugia (35 r.)
Umelecké obrazy a portréty
Henya Kováčová PRO

Interiér - doplnky a dekorácie - Okres Bratislava
PRO Shop: 1 inzerát
13

“OBRAZY DO MODERNEHO INTERIERU!!! Posledná ponuka mojich diel tento mesiac. Inak chystám výstavu v Prahe :-) Pozrite si moje albumy. Nebudem to tu mať zaplatené, takže tam nájdete kontakt na mňa :-) alebo www.henrietakovacova.com :-) Portréty, abstrakcia, obrazy na želanie :-) Nechajte sa inšpirovať...”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
bellugia (35 r.)
Umelecké obrazy a portréty
Henya Kováčová PRO

Interiér - doplnky a dekorácie - Okres Bratislava
PRO Shop: 1 inzerát
13

“OBRAZY DO MODERNEHO INTERIERU!!! Posledná ponuka mojich diel tento mesiac. Inak chystám výstavu v Prahe :-) Pozrite si moje albumy. Nebudem to tu mať zaplatené, takže tam nájdete kontakt na mňa :-) alebo www.henrietakovacova.com :-) Portréty, abstrakcia, obrazy na želanie :-) Nechajte sa inšpirovať...”
(Pred 5 mesiacmi)

Pozývam všetkých nových majiteľov na PH3 do skupiny na Facebook-u: https://www.facebook.com/groups/401476739947744/
5. mar 2013 o 11:19  •  www.henrietakovacova.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evu_lienka
Registrovala sa 17. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
evu_lienka
Registrovala sa 17. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Okres Senec.
 Dobrý deň susedia z PH2. Viete mi, prosím, poskytnúť kontakt na mini - bager v okolí v rozumnej cene? Ďakujem.
12. mar 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
art
fotoportrét
fotoportrét
art
 @evu_lienka
pozri IP
13. mar 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mohr
Registroval sa 3. septembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 16 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
mohr
 Poskytne mi niekto overenu partiu na vrtanie studne? Dakujem
17. mar 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bmaja
fotoportrét
fotoportrét
bmaja
 Dobrý deň, susedky, objednáva si tu niekto AVON?
30. mar 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
berger21
Registrovala sa 5. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
berger21
Registrovala sa 5. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
 Dobrý deň, ak máte doma nepotrebnú drevenú ohrádku po Vašich deťoch, mala by som vážny záujem. Ďakujem za ponuky. Prajem pekný deň emoticon
5. apr 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martins
1
fotoportrét
fotoportrét
martins
1
 Ahojte,

neviete ktora spolocnost urobila na (tusim je to Bazova) na ceste v nasom projekte blatovisko? je to teraz uz roztiahnute cez polku projektu a cez leto to prispeje k prijemnemu prasnemu ovzdusiu. Ak mate info dajte mi vediet ozvem sa im s teplym slovom.
diki
12. apr 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ondrino
1
Registroval sa 30. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 11 príspevkov. Má 1 priateľa. Chorvátsky Grob, okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
ondrino
1
Registroval sa 30. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 11 príspevkov. Má 1 priateľa. Chorvátsky Grob, okres Senec.
 @martins Treba sa spytat majitela/ky zeleneho domu na Salviovej ul. odkial tieto blatove stopy viedli a ktory sa ani neunuval spinu odpratat. Pekny den
16. apr 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denisph
fotoportrét
fotoportrét
denisph
 @ondrino majitelky zeleneho domu a vedla toho nenormalne gycoveho modreho domu ... dotycny majitelia domov si myslia, ze ked oni nemaju na to aby si dokoncili svoje domy a urobili okolo nich poriadok, tak mozu zneprijemnovat zivot ostatnym susedom. Takych ludi by som zavesil... do prievanu ...
16. apr 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luly13
Registrovala sa 25. marca 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 89 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
luly13
Registrovala sa 25. marca 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 89 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte, rozmyslame nad kupou domu v ph1. Ako je to tam so spodnymi vodami. Videli sme dake fotky z roku 2010 a mierne nas to teda vydesilo.
Este by ma zaujimalo cestovanie do ba na klasicku osmu hodinu. Z ba sme si to uz vyskusali a je to v pohode,len to rano je asi horsie...
Pripadne ma potesia celkovo vase postrehy ohladom kvality byvania v tejto lokalite.

Dakujem emoticon))
16. apr 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
art
fotoportrét
fotoportrét
art
 na PH2 mame viacero takto "zodpovednych" ako majitelov zeleneho domu. Pravdepodobne si tito nasi susedia neuvedomuju, ze tu chceme uz konecne zit v peknom prostredi?
Mozno, ze sa zamysli aj majitel rohoveho domu ( prvy na pravej strane) pri vjazde z hlavnej cesty na PH2 a odprace tie haldy piesku, strku pred jeho domom, ktore su tam od minuleho leta a brania plynulemu odbocovaniu vpravo?
17. apr 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denisph
fotoportrét
fotoportrét
denisph
 Mna by zaujimalo preco uz niekolko noci nesviti osvetlenie. Dufam ze to nijak nesuvisi s vykopovymi pracami na stavbe plotu tiez toho ineho rohoveho domu s mierne sikmou strechou. A co sa tyka toho ineho rohoveho domu pri vjazde na PH2,tak dotycny majitel sa tvari asi tak, ze ked on nems na to aby dokoncil ten svoj gycovy projekt nazyvany aj dom, tak zneprijemni byvanie aj tym slusnym susedom.
20. apr 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
Registrovala sa 21. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 109 príspevkov. Osnice, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
Registrovala sa 21. augusta 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 109 príspevkov. Osnice, Česká republika.
 Dobry den vsem emoticon Chteli bychom jen dat na vedomi, ze prodavame nas dum A1 v lokalite PH2, tak pokud byste nekdo nahodou vedeli o nekom, kdo se treba zrovna poohlizi po nejake nemovitosti na Ciernej Vode, tak ta nase je k dispozici emoticon Dum je v poradku, zadne problemy ani technickeho ani jineho razu jsme s nim nemeli ani nemame, duvodem prodeje je pouze to, ze se vracime zpet do CR. V pripade zajmu posleme fotografie, zodpovime dotazy a samozrejme zpristupnime k prohlidce. Piste prosim do IP. Dekuji emoticon
24. apr 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
art
fotoportrét
fotoportrét
art
 Refinancovanie urokov pohodlne? IP
2. máj 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
u2
Registroval sa 25. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
u2
Registroval sa 25. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7 príspevkov.
 Dobrý deň, ponúkame na predaj debniace tvárnice "DTčka" 500x250x200mm v cene 0,80 EUR/ks. Zostalo nám 90 ks. Roh Jarabinovej a Bazovej.
3. máj 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mohr
fotoportrét
fotoportrét
mohr
 @beerucha

ahoj, moji znamy dnes pozerali "nase domy" chceli by nieco kupit...

poslete mi vasu ponuku, prip. nejake fot/popis

dakujem
14. máj 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
fotoportrét
fotoportrét
beerucha
 @mohr Ahoj, poslala jsem do IP. Bara
15. máj 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš