Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa zda, ze budeme mat na CV benzinku. Odporucam prezriet si prilohy v dolnej casti clanku: http://www.chorvatskygrobdnes.sk/inde...
Odpovedať
poprosim vsetkych majitelov psov na PHII (pripadne aj casti Suche Miesto), aby exkrementy (vykaly) po svojich psoch zbierali do prislusnych sackov, na to urcenych. Na trave pred el. skrinkou som uz nasiel aj poriadny sulanec v travniku a to znamena, ze jeho majitel sa len prizeral, ked si ten pes ulavoval...?!!!! To je uz aka drzost a este aj na cudzom pozemku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Marcelus, podobnu vec sme tu uz kedysi riesili, pretoze tento problem je aj u nas na PH1. Evidentne vsak nezodpovedni majitelia psov na toto forum nechodia. Podobny "darcek" sme si nasli na nasom pozemku rovno pod oknami parkrat uz aj my. Mna vsak rozculuje uz aj to, ked majitel svojho psa necha veselo sa vymocit na nas murik, krik, resp. stromcek, ktory sme si pred dom vysadili (podotykam, ze na nas pozemok, nie na "uzemie nikoho"). To akoze v ramci tohto psickarskeho bontonu mam prist zase ja omocit ich plot, kedze psa nemam? Samozrejme, toto neplati pre vsetkych psickarov, na sidlisku mame, chvalabohu, aj tych normalnych.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako ste si urcite vsimli, stale je problem s verejnym osvetlenim v prednej casti PH II. Svietilo to v pondelok, potom co sa do toho angazoval obecny urad. Ale bohuzial len jeden den. V utorok a vcera opat tma. Nevsimli ste si niekto ci to opravoval Bezak, alebo ci sa bol na to pozriet niekto z elektrarni. Mali to nahadzovat v pondelok cez den a vecer to teda svietilo. Lenze v utorok cez den sa opat muselo nieco "pokazit". Neviete niekto nieco blizsie. Uz mi neprijemne opat volat Bezakovi alebo na obecny urad, vzdy si vypocujem nie moc pekne poznamky....
Odpovedať
Nemám šajnu. Nerozumiem tomu. Jedine že by elektriku za verejné osvetlenie ešte platilo Suché Miesto, potom to dáva zmysel...
Odpovedať
Profilova fotka
No samozrejme, ze elektriku plati SM, ved obec to este neprebrala. Lenze toto nebude ono, kedze polovica casti PH II svieti. Vraj sa to stale kazi, resp. ako to tu bolo vyssie napisane, tak to niekto vypina. Nezda sa mi to. V prvom rade, by k tomu nemal byt pristup, aby to bolo mozne stale "kazit", a v druhom rade, vsak kto uz by to vypinal, ze. Viete niekto kde je ta rozvodna skrina, alebo teda co to ma byt to miesto, kde sa to vraj stale kazi a opravuje. A ci ste teda niekoho realne videli, ze to tam aj opravuje. V pondelok to svietilo, potom co som fakt jedno doobedie stravila telefonovanim kde kade a pomoc mi slubil pan Ziak. Skuste niekto zavolat developerovi, ja uz nemam naladu hadat sa o tom, ze vsetko svieti a opat pocuvat, ako sme si to teda vypli sami a ked chceme mat tmu, tak ju aj mat budeme...
Odpovedať
@hapci vyhadzuje jeden istic v rozvodnej skrini v zakrute na konci radoviek. ked sa vsak zapne, tak to vyhodi aj hlavny istic a polovica PHII je potme. ked je vypnuty, tak nesvieti len prijazdova cesta. preco ho vyhadzuje, to netusim. moze byt aj poruseny kabel niekde v zemi, pod cestou,... skusim zajtra zavolat ZSE my sme dnes skolaudovali, tak sa vytesujeme, aj ked volby uz asi nestihneme.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ano presne taketo info mam aj ja. no a kedze osvetlenie nebolo prevedene na obec, myslim ze pripadne opravy by malo hradit Suche miesto. Co znamena ze mame problem...teda tmu dufam ze sa mylim a tieto opravy realizuje ZSE...neviete?
Odpovedať
Profilova fotka
No a este z obce: Na obec SM nahlasilo, ze osvetlenie je v poriadku, lebo nesvieti len prijazdova cesta a ostatne casti svietia. Lenze to nie je tak, ze nesvieti iba prijazdova cesta. Nesvietia ulice radoviek a ani prva ta priecna ulica samostatnych domov, druha neviem, musim pozriet. Navyse mali zo SM informaciu, ze to je sposobene vandalizmom, nie ze vyhadzuje istitc a podobne a vlastne narocky je osvetlenie tejto prvej casti vypnute.
Odpovedať
No tak som volal na poruchovú službu ZSE - verejné osvetlenie oni neriešia, má sa to riešiť cez obec. Tak sme opäť na začiatku...
Odpovedať
Profilova fotka
skor na konci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem co ine nam teraz ostava ako volat a volat do SM ??????
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zo SM, ak nám to aj čírou náhodou niekto zdvihne, nám povedia, že je to výsledok susedského vandalizmu... tak ja už fakt neviem, ako slušne nazvať, kde sme:(
Odpovedať
Profilova fotka
Musime to riesit cez obecny urad, zvolebnieva sa a ked tam budeme vyvolavat, snad nieco dosiahnu. Aj odvodnenie ich prinutili urobit....
Odpovedať
trošku z iného súdka: Je tu niekto, kto má záujem o optiku od telecomu a nemá dofúknuté vlákno? Lebo mňa to už prestáva baviť, p. Majcherová sa mi prestala ozývať, chlapíci čo to dufukovali (dofukujú) mi najprv tvrdili, že podľa ich papierov to mám dofúknuté - že sa mám kuknúť do tej skrinky, či mi tam netrčí optické vlákno - srandisti... A teraz už majú všade veľa roboty a keď náhodou sľúbia že prídu, tak akurát vtedy majú poruchu niekde inde. To hádam sa im treba prosiť?
Odpovedať
@resta U nas sice optika uz funguje, ale bylo to dost komplikovane - nejdriv to nekolikrat zkouseli profouknout, potom se zjistilo, ze je to prekopnute, potom se hledalo, kde, aby se zjistilo, ze u nas na pozemku, a to pekne pod zahonem s kytkama... Ale musim uznat, ze i kdyz po velmi frekventovanem telefonovani, chlapici prijeli, zahon velmi opatrne odkryli a odkopali, vlakno nastavili, vsechno zase dali zpatky na misto a i kytky zpatky zasazeli. Po nejakem neporadku ani pamatky :-) Zkracene receno - volat, volat, volat a zase volat. Je to sice nekdy uz na hranici snesitelnosti, ale funguje to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hapci: odvodnovaci kanal myslis ten na PH I, kde nam pred domom vykopali jamu do nej dali strk zabaleny v tkanine a zakryli dalsou vrstvou strku?? Som vskutku zvedavy ako to bude fungovat a kedze tam idu vsetky kable a rozvody, tak pri nekonecnych vykopoch a zasypavani sa to vsetko znovu premiesa s ilom a budeme tam kde predtym. Skutocne nechapem, preco sa tam nedalo drenazne potrubie. to nespokojni klienti: ja som este neprevzal dom, kedze nie je dokonceny aj ked termin bol jun 2010 nasledne dalsi mal byt november 2010 no stavba je v stave akom ju zanechal stavebnik po neuhradenych fakturach v aprili. Podpisal som dalsie dodatocne bullshit papiere ale samozrejme, sluby a sluby. Je to jedno ci sa stretnete s Liszkayom ci Kramplovcami. Ci je to pesiak alebo majitel, tak vysledok je jediny a to rovnajuci sa premrhanemu casu venovanemu stretavaniu sa s nimi.
Odpovedať
@cicushka Ta mapka je ne vysokej profesionalnej urovni! Este vaham medzi zltym a cervenym pozemkom .. ;-)
Odpovedať
jediny nakres, ktory sa mi podari k PH3 najst....
Odpovedať
máte na mysli tieto detské čarbanice....http://www.adprojection.sk/referencie/polyfunkcne-objekty/291-obytny-subor-panonsky-haj-iii....to sa na pánov Kramplovcov z Rače podobá, už by im mal niekto poriadne seknúť po prstoch, aby ďalej neklamali a neokrádali ľudí....!!!
Odpovedať
http://www.adprojection.sk/referencie...
Odpovedať
ano, tie, kedze oficialna stranka k predaju pozemkov na PH3 je pristupna iba s heslom...
Odpovedať
Dobre rano, susedia, tak sa nam ten advent pekne zacal, mame noveho starostu, nasho, snad aj nadej na lepsie casy. Velmi jemu aj nam drzim palce, aby tu bolo stale menej dovodov na riesenie takych absurdit, ake nam pripravuje nas developer...
Odpovedať
Tak teda aj v lepsej kvalite ....
Odpovedať
Zdravím susedia na PHII,ktorý z Vás nám na Bazovej predvčerom vypol pouličné osvetlenie?Ak sa nepriznáte budem nútený to oznámiť p.Plichtovej.Traste sa.Prajem pekný deň Ivan3
Odpovedať
Ivan, priznavame sa, boli sme to my z Jazminovej, aby nasa ulica lepsie zaziarila... pani Plichtova na nas moze nabehnut, uz sa trasieme
Odpovedať
Profilova fotka
Ale susedia ste trapni, na Brusnicovej si to vypiname podla harmonogramu, kazdy vecer ma sluzbu niekto iny. A vychadza nam to uz tusim 2 mesiace a aj Plichtova je na nas kratka.
Odpovedať
To sa mi uľavilo ,že máme v tom systém.Takže budeme čakať na základe harmonogramu,kedy zas prídeme na radu.Páči sa mi keď veci fungujú tak ako majú.Prajem všetkým pekný prvý decembrový deň Ivan3
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som este mozno na margo toho svetla, chcela poprosit vsetkych obyvatelov aj pripadnych navstevnikov, aby pri vjazde do PHII na prijazdovej ceste bez osvetlenia davali velky pozor a isli radsej pomaly. A chodcov, aby si skontrolovali ci nemaju tmave oblecenie pripadne si pripli nejake reflexne prvky. Ci uz z pohladu sofera alebo chodca, je to tam "o hubu".
Odpovedať
K osvetleniu - pisala som na stranku OZ Cierna voda, teda novych zastupcov obce, ci by nemohli na developera zatlacit oni z moci uradnej, kedze moc obcianska individualna zjavne nestaci... Je to predsa vo verejnom zaujme. Tak uvidime krasny prvy decembrovy zasnezeny den:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?