Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
no krasny zasnezeny je, len skoda, ze tu o pluhoch ani nechyrovat ...
Odpovedať
krivdil som ... teraz chodi traktor s pluhom ... len preco az teraz v noci, nerozumiem.
Odpovedať
Ja som uz tiez rozmyslala, ze by sme sa mohli spojit a poziadat obec a jej nove vedenie o namontovanie (po zime) spomalovacov na cestu a aspon na PH1 Kazdy druhy dom tu ma male deti, ktore sa hravaju na ulici a kedze sa za nami ide staviat PH3 a budu pouzivat nase cesty ako prijazdove vsetky nakladne vozidla....nechcem si predstavit, co to tu zas bude. Konecne sa pomalicky dostavali aj posledne domy u nas a tieto rychlo jazdiace a spinu robiace auta vymyzli z ciest...a teraz sa to tu bude znova opakovat...a bohvie ako dlho to bude trvat, kym sa PH3 dostavia....
Odpovedať
Pozyvame Vas na dalsiu spolocensku akciu Od Lucie do Vianoc - organizovanu Obcianskym zdruzenim - v sobotu 11.12. od 15:00 v MONARi na CV. Sprievodna akcia budu minivianocne trhy v OC Monar na CV. Plagat k akcii bude na webe www.ciernavoda.info, pozrite si aj druhu stranu, tam je spomenuta dalsia akcia – vystupenie skupiny FRAGILE. Pekny den a tesime sa na Vas, Maja Tomanova a RB
Odpovedať
to Cicuska: inak tie spomalovace su celkom dobry napad, lebo tu znizenu rychlost na 20km/h na PH1 vela aut nedodrziava. Vystavba PH3 by mala byt obsluhovana samostatnou stavebnou komunikaciou niekde spoza jazdeckeho arealu a nie cez obytnu zonu. Dalo by sa to vyriesit aj zatarasmi na na konci obyvanej PH1 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sinad, bambusy nechavas v crepniku, alebo pojdu do zeme?
Odpovedať
Opäť je tu 6. december, tentoraz aj so snehom!! MIKULÁŠ !! Atmosféra bude teda dokonalá. Mikuláš, čert a anjel vybártrujú s Vašimi deťúrencami mikulášsky balíček za peknú pesničku alebo básničku priamo pred Vaším domom v PH I. Záujemcovia o výmenný obchod pre vaše detičky večer 6.12.2009 od 18:00, prihláste sa cez IP. Uveďte názov ulice, číslo domu. Balíček, ktorý si pripravíte pre Vašu ratolesť, diskrétne odovzdajte Mikulášovi. Tešíme sa na príjemnú Mikulášsku atmosféru s Vami!
Odpovedať
to sinad: to by ma velmi potesilo...a tie zatarasy tam osobne donesiem :-) ale myslim, ze spomalovace sa tu zidu aj tak, pretoze raz budu nase arealy prepojene aj vchnou aj spodnou cestou a bude nami premavat kvantum aut. na mikulasa sa hlasime :-) to: hoover a ost. co tak sa zucasnit s detmi akcie v monari, tak ako pisala radob?
Odpovedať
to wratko: aj ty experimentujes s burinou? .... bambus je uz zazimovany v zemi ... v crepniku by to zamrzlo ... akurat ho musim este vyviazat a teraz ked tak kyda, obcas otriasat od tej snehovej ciapky, aby to nezalomilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sinad: ahoj, odpoved mas v int. poste, aby sme tu z toho nespravili poradcu zahradkara.
Odpovedať
zaujimalo by ma komu tak strašne vadia svetla
Odpovedať
davam do pozornosti zaujimavu iniciativu o ktorej sa pise na portali ciernavoda.info http://ciernavoda.info/clanok/obyvate...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vážení majitelia psov, susedia. Treba sa tu fakt donekonečna vracať k téme výkalov vašich miláčikov?! Viem, že pes si tú potrebu urobiť musí, a hoc aj pri našom dome, ale poprosím Vás, aby ste to po ňom upratali, pretože máme doma malé dieťa, ktoré ešte celkom nechápe, že tieto veci sa nechytajú. Ak je problém len s vreckom na psie výkaly, kľudne u nás zaklopte, darujeme vám ho. Aj pre pána s nemeckým ovčiakom z dnešného rána by sa jedno určite našlo... Svetlo do ulíc a pokojný spánok prajem, T.
Odpovedať
tomijanka....mame skoro nemeckeho ovciaka...hned som volala muzovi, ci to nebol on, lebo som ho raz poprosila, ze by som bola nerada,keby sa tu o nom niekedy pisalo...tvrdil, ze dnes nas pes ani ne...l. A priamo no voditku nosi zavesene sacky na psie hovienka, tak dufam ze to po nom zbiera...ked nie, kludne na neho zaluj a pes pojde z domu!
Odpovedať
Profilova fotka
cicushka, myslim, ze tvoj manzel aj psik su v tom tentokrat nevinne, my sme v PH2 a ten psik bol dospely. Takze ziadneho z nich nemusis vyhadzovat z domu ;-) Inak aj my mame psikov velmi radi, len po nich nechceme mat pred dverami suveniry. Dakujeme.
Odpovedať
Ahoj, cicuschka! Snad nebudes taka kruta, ze by si vyhodila psa?! Aj mojmu muzovi sa hnusilo zbierat psie hovienka, a zvykol si. Chce to len posobit vychovne... A ked vacsina bude hovienka zbierat, ten zvysok sa bude hanbit, ze tak nerobi. Vsetkych pozdravuje atka2
Odpovedať
Profilova fotka
wow svietia svetla.
Odpovedať
Profilova fotka
Nejaky dobry clovek to vypol. ]-( :-| :-(
Odpovedať
nie je to celkom tak, Bazova svieti, my ostatni nie, takze ideme podla harmonogramu. Pekne, spravodlivo.
Odpovedať
Profilova fotka
@cicushka mame pred domom bump (spomalovac) ... bump len spomali prechadzajuce vozidlo a moze mat poziitivny efekt pri osobnom vozidle;; nakladne vozy a bagre pri prechadzani cez bump vydavaju velmi neprijemne zvuky bez ohladu nato akou idu rychlostou .... ak su nakladaky plne, tak ti nadskoci dom ... tak si to dobre rozmyslite - ak mate sproste deti (neberte to osobne) alebo kaslete na ich dozor , tak nepomoze ani bump ...
Odpovedať
to hann,Bazova nesvieti,svietila jednu noc a včera pol dňa a je zas tma.Mala podľa harmonogramu svietiť minimálne 5 až 6 dní.Sme na Bazovej ukrátený .Prajem pekný aj keď upršaný deň Ivan3
Odpovedať
moze niekto napisat o aky harmonogram tu ide, ako to vsetko funguje? Kto to takto "zaujimavo" vyriesil, ked vysledkom toho vsetkeho je, ze nesvieti a obyvatelia sa stazuju? A preco nesvieti kazdy vecer a kazdu noc?
Odpovedať
to art ,art jasne ,že je to všetko s tým osvetlením nadsádzka a niektorí sa tu od bezmocnosti vyriešiť tento problém, bavíme týmto spôsobom.Ak si to nepochopila tak sory.Prajem Ti pekný deň Ivan
Odpovedať
takze nasi su v tom vraj nevinne ;-) a to vyhodenie psa z domu som nemyslela uplne vazne :-D to skor muza vyhodim :-D
Odpovedať
Ivan3 vdaka , konecne sa mi vyjasnilo... zostava nam len nadej, ze ked sa my nastahujeme, tak to uz bude OK. Teraz sa asi viaceri skeria....booooze ta je ale naivna, ze? Tiez pekny den aj pre D.......
Odpovedať
to art - nic si z toho nerob - tu sa deju veci, ktore naozaj zneju ako dobry (alebo zly) zart a su celkom realne, tak to potom clovek niekedy tazsie rozlisi:) to Ivan - uznavam, Bazova si vela neposvietila, ale Velky brat ma mozno nejake plany, o ktorych nevieme, a na Vianoce budete svietit len vy.
Odpovedať
to art ,ďakujem za pozdrav ,takisto pozdravujem aj R..... Včera som asi na hodinu zmeravel,pretože tento čas svietila celá komplet PH II. Ale naozaj len asi hodinu.Potom sa ponorila do ešte väčšej tmy,ako deň predtým.Veľký brat nás hlavne skúša a neverím ,že má vôbec nejaké plány.buďme radi ,že máme elektrinu aspoň v domoch.Vlastne tú si platíme sami,takže tú nám neodpoja -snáď.Prajem pekný deň Ivan3
Odpovedať
uz sa hrame tu srandovnu hru na vypinanie poulicneho osvetlenia aj my na PH I. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Sinad a mate tiez harmonogram a mate tmu po uliciach, alebo ste zacali tak ako my v levele 1 - teda tma vsade? A PHII, u nas na ulici uz davame stavky, na koho vyjde svetlo na vianoce.
Odpovedať
Pre istotu si ale vsetci na vianoce ovesajme domy takymi tymi svetlami, ake boli kedysi na prezidentskom palaci, aby sme mali ake-take svetlo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?