Orientacna cena za hrubu stavbu bungalovu 1473

Dobry den, chcem poprosit o nazory na orientacny odhad hrubej stavby tohto bungalovu, ked to zadame firme/zivnostnikovi s partiou. (zakl.doska,mury,priecky (tehla alebo ytong), strecha (skridla). Vopred dakujem za Vase vyjadrenia 👍
Odpovedať
orientacny odhad hrubej stavby tohto bungalovu...To čo je za otázku?Chceš vedieť cenu práce?alebo materiálu?Alebo čas výstavby?Keď už chceš niečo vedieť zadarmo tak aspoň zformuluj jasne otázku.
Odpovedať
@meky1991 a čo názov témy, nestači? Orientacna cena za hrubu stavbu bungalovu 1473
Odpovedať
Okej odpoviem ti teda na tvoju otázku.Aká škridla?Bramac platinum Alebo km beta?ytong alebo tehla?ytong aky?aka hrubka?Ake su zakladacie pomery?je to v kopci?krov vaznik alebo klasicky?Moc otázok?tak pošli manžela a ty rieš radšej to akú chceš kuchynskú linku.
Odpovedať
@orlica76 40.000,- EUR dodávateľsky
Odpovedať
Profilova fotka
priatel sa na to pozrel laickym okom a hodil, ze okolo 50000 ale to je veeelmi zhruba :) lebo si vraj nenapisala podstatne veci, to co pisal meky :)
Odpovedať
@meky1991 Ahoj, -skridla Mediterran Danubia antracit -ytong (hrubku zatial neviem, ale mozme vychadzat zo standard pouzitia) -rovinaty pozemok -krov vaznikovy s valbovou strechou so sklonom 22 Chcela som orientacny odhad 😉 Dakujem
Odpovedať
@nikakani Ahoj, dakujem za reakciu👏🏾 Doplnila som nejake info, tak nech sa priatel pozrie znova 😊 Dakujem
Odpovedať
@orlica76 medzi 30 a 40
Odpovedať
30-40 tisíc eur.Ak to bude stavať firma.
Odpovedať
@sysell dakujem za info 👏🏾
Odpovedať
@meky1991 dakujem za info 👏🏾
Odpovedať
40.632,93 eur
Odpovedať
Článok sa načítava...
Plattnu by som robil svojpomocne.To sa da zvladnut.Tie peniaze sa zidu neskor.Murarske prace firma,Maju to za par dni.A veniec takisto svojpomoc,salovat z veloxu,strmienka si das naohybat stoji to par eur.Navuazat to dokaze aj zena..Strechu dat firme.A mas usetrenych par tisic eur na hrubej stavbe.Znie to jednoducho ale ak neusetris teraz tak potom uz tazko
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?