Hrubá stavba - aký je váš názor na cenu práce?

Nam dal majster cenovu ponuku 7500e za Zaklady(3000e) dalej obvodove mury,priecky a veniec(4500e) dom bude bungalov 13x11 bez pivnice. Nevyznam sa v terajsich pomeroch prosim vas o nazor.
Odpovedať
120m2+15m2 terasa, HS s kominom a strechou, 30000e, 2019, praca s materialom dodavatelsky s mojim menezovanim
Odpovedať
Myslim že pohode cena na základy a múry sa berú od m3...tzn. 25-30€/m3 muriva a priečky cca 8-10€/m2
Odpovedať
20000e bez strechy+plati to co pise adiso, 30e, 10e m3
Odpovedať
99m2 zaklady u mna v 2015 za 3000e ... Bol som blby. Murovanie oonukali za 30e m3 tak som si muroval sam. Strecha Ackova 3000e a roztrhala mi murivo tj pozor na kvalitu ich prace... Velke riziko spoliehat sa. Bez zmluvy ani na krok podla mna Cena priemerna ale moze coskoro klesnut..
Odpovedať
@palo1987 myslim, ze v pohode cena. No ak sa vam nepozdava, tak vyskusajte este niekoho ineho a uvidite, ci je ochotni niekto za menej vam to spravit. Treba len skusat
Odpovedať
@palo1987 hlavne ked ides cez nejaku firmu, tak si vsetko davaj na zmluvu, ako ti poradil Dusan!
Odpovedať
Ak možno chvíľu počkáš, tak ceny budú nižšie, nakoľko nikto nemá teraz veľa roboty a potom sa o zákazníkov budú biť. No mne aj táto cena príde v pohode.
Odpovedať
ludia asi naozaj sedite doma a neviete co sa okolo vas deje. na stavbach sa normalne pracuje a ceny su nastavene.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Takze po 3 mesiacoch hruba stavba stoji. cakame na strechu chlapci to za 7500 + 2500 za montaz strechy . postavili to pekne . Dokopy nas zatial vysla cena hrubej stavby cca 37500 od vybavovaciek prepisu na pozemku az po hrubu stavbu ( zaklady, obvodove muri a priecky, veniec, strecha,okna,dvere) . mam to detailne spisane ak by niekto chcel zoznam
Odpovedať
Profilova fotka
@palo1987 hmm keby ja som tolko zarabal ako strechary, 2500 za robotu ? sam som spravil vecsiu za 150 hodin
Odpovedať
Tak su to 3 ja majstri tych 2500 na 3ch plus vydavky co maju popri tom neni az taka amerika ako sa zda. Ibaze v pripade ze by buchali tie strechy jednu za druhou to uz ano. no myslim ze momentalne su radi aj za tu nasu .
Odpovedať
@palo1987 mozem kontakt na majstrov do spravy?robia aj liptov ci nitru len?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Akurát mi dokončujú hrubu stavbu na východe Slovenska, chlapci robia od základových pásov až po zaliate venca vrátane viazania železa, cize základové pásy, prechodky na kanal vodu, ukladanie DT, natahanie kanalizácie, zaliate dt, platna zarovnanie, vytiahnutie vonkajších a vnútorných múrov, salovanie venca, naviazanie zeleza, zaliatie venca. Kompletná cena za prácu bez materiálu vyšla 7000€ zastavaná ploch 200m2
Odpovedať
@gantree mozem kontakt do spravy? dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@palo1987 vieš mi poslať do spravy alebo na email ...jgafrik52@gmail.com ?
Odpovedať
Profilova fotka
@gantree môžem poprosiť kontakt do správy ďakujem.
Odpovedať
@palo1987 mohol by som poprosiť kontakt na majstrov do správy ? Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?