Menu Forum

Dá sa postaviť chatový domček za 1 200 000sk?

(sk & cz)
5. aug 2009  • 
fotoportrét
fotoportrét
ruttell
Registrovala sa 31. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
ruttell
Registrovala sa 31. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok.
 vybrali sme si projekt na chatovy domcek Theta 42 s obytnou plochou 53,6 m2 zo stranky dom na mieru...planujeme mensie upravy ako napriklad kupelnu riesenu pod pristreskom a pod..predbezne naklady su vypocitane na 38 000 eur..samozrejme ze bez zakladovej dosky, pripojenia na IS....taktiez sme pisali stavebnej firme...ktora nam podla m2 vypocitala predbeznu sumu na 1 400 000 na kluc...ako to vidite vy, ktori ste uz stavali alebo staviate?? da sa zmestit do tejto sumy???
31. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
marshallpepo
Registroval sa 22. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 24 príspevkov. Poprad, okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
marshallpepo
Registroval sa 22. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 24 príspevkov. Poprad, okres Poprad.
 Ahoj, dufam, ze sa Vam to podari....
5. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
georgine
Registrovala sa 5. júna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 511 príspevkov a 4 albumy. Má 27 priateľov. Okres Ostrava.
  • Už bývam v dome
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
georgine
Registrovala sa 5. júna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 511 príspevkov a 4 albumy. Má 27 priateľov. Okres Ostrava.
  • Už bývam v dome
    Česká republika
 ahojky tak přeji štěstí jako záleží z čeho se to staví, jak moc jste nároční a tak... my ho máme za 2,1mil a nejsme ani zdaleka nejlevnější, taky docela větší tak proč by to třeba nešlo.. já moc propočtář nebo tak nějak nejsem,ale snad to výjde... emoticon
5. aug 2009 o 14:57  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to