Dá sa postaviť dom za 100 tisíc Eur?

Profilova fotka
najprv sme chceli kupovat domcek 8ročny ale priatel ma pozemok tak on by chcel stavat.no neviem sa rohodnut bojim sa ze postavime len hrubu stavbu zatial by sme mali rozpocet 60tisic eur a keby vyslo tak celkovy rozpocet by bol 100tisic eur....priatel hovori ze da sa kupit lacnejsie a dobre napriklad okna po znamostiach material,piesok,strecha plechova,....atd....chcela by som vediet vaze nazory ci sa da postavit pri rozpocte 100tisic eur domcek svojpomocne co ma firma www.eurolineslovakia.sk a domcek premier 102....praktik 415......praktik 615....dominant 148....praktik 96....a najviac sa mi pači KLASIK 134...samozrejme ze nemusi byt taky velky mozme ho postavit aj mensi napriklad ten klasik 134 ma užitkovu plochu 244m - 10m a 13.73m...može byt aj menši len poradte ci by sme niektory svojpomocne postavily a asi aky velky..dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
A ESTE SOM ZABUDLA PIVNICA NEMUSI BYT VOBEC TO ANI NECHCEM A ANI GARAZ NEMUSI BYT TO BY SME SI DOSTAVALI NESKOR
Odpovedať
urcite sa to za tie prachy postavit da.. ked prilozite ruku k dielu, nemate extra vysoke naroky, tak podla mna za 100 000 euro budete bez problemov aj zariadeni, aj na kavu ostane ;-)
Odpovedať
da sa postavit, ale musite fungovat efektivne a samozrejme na kachlicky 33eur/m2 zabudnite....budete volit skor kachlicky v segmente 10eur/m2 max 15eur/m2. Tak ale stale lepsie kachlicky za 10eur/m2 ako stare panelakove v panelaku:-) Potom vam snad ostane aj na kuchynsku linku a spotrebice, ale chodniky, zavlahu, tuje, travu, plot vam uz asi neostane.... a to su tiez palky...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
ano postavite a ked budem mat trochu casu tak vam aj napisem kolko co bude stat
Odpovedať
Profilova fotka
Za 100 k to iste das ak nieste moc narocny a budete stavat svojpomocne...
Odpovedať
Za 100 tis urcite postavite, pokym teda nechcete hotel :D
Odpovedať
@motylik22 za 100K postavite dom podla parametrov ktore si uviedla s prstom vieskde, ked ste sikovni a mate oci otvorene tak nemusite mat obavy. drzim palce
Odpovedať
aha a datum som si vsimol az teraz takze mozno uz aj byvate :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?