Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@pecko84 ..podla toho ako je dom zaizolovany..od 35E az po stovku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ludia viete mi poradit, kto ma v kuchyni vyklenok na chladnicku a na trubu ci je mozne otvarat chodbove WC smerom dnu ci tam nebude tesno a nepohodlno? Kde otvarate dvere na tomto WC? von dnu? a aky mate rozmer WC? my mame 1100x1400
Odpovedať
Rad by som som pocul trosku presnejsie hodnoty ved urcite tu niekto ma iba elektrifikovanu 333 chcem len hruby odhad na kurenie elektrokotlom + krb alebo tepelne cerpadlo (voda -vzduch) + krb.
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 Ja som koketoval s touto myslienkou ale upustil som od toho. kamarat ma el. kurenie ale trosku iny dom ale zateplenie 300 ytong+16 polystyren a ma naklady na el 110 mesacne
Odpovedať
110 mesacne len kurenie alebo celkova spotreba el. energie? ak ano 110 je uplne v pohode myslim ze az moc dobre.
Odpovedať
@wondgo My máme výklenok v kuchyni na spotrebiče a v záchode chcem tiež dvere otvárať dovnútra. Tak som tam vybrala Geberit duofix. Zasekali sme ho do steny, aby som vytvorila priestor. Tiež som sa obávala toho, či tam bude dostatok priestoru.
Odpovedať
@wondgo nazdar skus dat radsej otvaranie von alebo posuvne ak sa ti budu otvarat dnu asi si uberies z vnutorneho miesta . popripade menej pohodlne pouzivanie...
Odpovedať
Profilova fotka
@pecko84 110€ ma celkove naklady na el. Ratal ze 30-35€ su spotrebice a 70-75 je kurenie ale ma aj solarny panel a ten ze vela poma na ohrev vody
Odpovedať
Profilova fotka
@ivulka78 Mne to vodari rozkleslili namerali a tym ze sirka je cca 108 cm tak tvrdil ze to bude uplne v poho....a ten komu bude na tom wc tesno nech sa paci mze ist do kupelky
Odpovedať
@pecko84 ahojkaj my mame 333 cisto na elektriku a mame k tomu teplovodny krb...obvodovky 37,5cm zateplene 10cm polystyren...platime komplet 100€mesacne..ale kedze byvame len od oktobra tak este nevieme ako to presne bude ci sme v pluse alebo minuse rocne zuctovanie bude az v oktobri tak potom budeme presne vediet ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my staviame tento domcek a mna by zaujimalo ze kolko vas vysla strecha komplet??a steny??Dakujem za info ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte chystáme sa na tento domčúrik :) už keď by sme sa tak sťahovali :D... chcem sa ale spýtať či neviete o niekom kto tento domček stavia okolo Bernolákova. A či ste náhodou neurobili alebo nezvažovali zmenu v kuchyni a nad linkou dali pozdlžne okno. Dikes :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nadka85 ahoj no strecha komplet krov latovanie parozabrana krytina( hdx plech) zvody a ostatne prislusenstbo k streche cca 9000€. Obvodovky(37,5cm)a vnutorne priecky(12,5cm)z ytongu s lepidlom ak si dobre pamätam tak cca 4400€ .
Odpovedať
Profilova fotka
@majuska_1339 ahoj a vy uz mate domcek postaveny??robili ste svojpomocne ci firma??a kolko vas priblizne vysiel??ze vraj hruba stavba stoji priblizne tak isto ako vnutro..chcem mat nieaku predstavu kolko to este bude stat.. diky ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Nás hrubá stavba so strechov 28000 ale ja tam rátam aj stravu a benzín nie len material
Odpovedať
@nadka85 ano uz mame hotovy od oktobra 2014byvame,stavali sme svojpomocne akurat strechu a kurenie,potery nam robila firma...no priblizne 80 000€ nas to zatial stalo,este ale nemame natiahnutu fasadu a chodniky...
Odpovedať
Profilova fotka
@nadka85 nas vysla strecha (krov+krytina+okapy) +komin 10700€ + steny 3700€ (ytong 300) + 800€ murovanie. Priecky som si muroval sam. ale mame dreveny tramovy strop kde islo cca drevo za 1800€
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím vas otvarate niekto dvere do technickej miestnosti do vnutra (myslim tí co maju plynový kotol)? Prešlo vam to cez kolaudaciu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ideme tiez stavat B333+t, chcela by som sa spýtať tých čo už majú postavené, že či vedia dať radu na čo dávať pozor alebo čo by inak spravili. ďakujem
Odpovedať
@petovar Môžem vedieť koľko vás stál geolog a prepočítanie statikom ? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@majuska_1339 hm..dost..vsak uvidime kolko nas to bude stat :) a strop mate aky?? @wondgo nas ytong vysiel viac ale mame ten co sa uz nezatepluje..a strechu mate skridlu??
Odpovedať
Profilova fotka
@nadka85 to asi myslis min 375 mm alebo 44 mm hruby, ci? Hej hej na strechu sme dali mediteran ciernu
Odpovedať
Profilova fotka
@eviiiku.18 tazko ti povedat najlepsie ked sa budu riesit jednotlive casti stavby tak potom sa pytaj priebezne
Odpovedať
@nadka85 strop mame dreveny to je v tej spominanej cene
Odpovedať
@pecko84 mame plne elektrifikovanu 333. real. naklady su cca 30,-E spotrebice, 70,- E kurenie. mame el. kotol a zasobnik na TUV s TČ. sme spokojni.
Odpovedať
caute..chcem sa opytat na hlbku vyklenku pre B333 na vstavane spotrebice(chladnicka + el.rura) vdaka
Odpovedať
@zuzik137 A ake mate obvodove murivo ? a strop mate keramicky podla projektu alebo vaznikovy? inak dakujem za odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
@shadow39 tusim cca 120€, statik neprerataval nic, zaklady sme spravili podla vykresu
Odpovedať
@pecko84 murivo 250 heluz a zateplene 250 polystyren. strop mame klasicky - sadrokarton, parotesna folia a fukana izolacia cca 60 cm
Odpovedať
Profilova fotka
mozem vediet kolko vas vysiel vaznikovy, ci keramicky strop???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?