Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 ďakujeme :) no veď ja ani neviem ako rýchlo sa to zomlelo, že vlastne staviame :) zrazu sme sa rozhodli, že chceme domček a už to išlo :D určite to bude stáť kopec nervov, ale na výsledok sa tešíme :) a inšpirácie z tejto stránky a vašich albumov sú na nezaplatenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Ved prave preto sa na to pytam, pretože viem že aj u nas to bude velmi vyuzivane. Poznam to od nasich z domu. To je teda asi najrozumnejsie riesenie
Odpovedať
Zdravim.. :) Kto stavia 333+T s klasickym krovom a otvorenym stropom s nepriznanym nosnikom nad obyvackou, davali ste ocelove nosniky podla projektu? (nad terasu a medzi stlpy na terase) Dakujem.
Odpovedať
Caute. [ Bungalov 333+T ] Mohol by mi prosim niekto poslat vykaz krytiny z projektu? Alebo ak niekto kupoval Mediterran danubia, pripadne KMB Beta/Hodonka, mohli by ste mi poslat kolko skridle a doplnkov ste kupovali? Ku projektu sa tento tyzden nedostanem , ale potrebujem objednat skridlu. Dakujem
Odpovedať
Ahojte :-) chcem sa opýtať, na jar začíname stavať 333ku+t+g plus máme celý dom rozšírený o 1m, mala by som pár otázok na vás :-) 1. aký krov zvoliť? väzníky alebo klasický? strop nebudeme mať betónový 2. dostali sme cenovú ponuku od známeho na cenu len čisto robota za hrubu stavbu, od prvého výkopu po strop, strechu nie, 6400€, málo? veľa, =-) 3. máte niekto strechu danubia evo hnedú? chcela by som vidiet ako vyzerá na dome :-) ďakujeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@monikapt cenu mas velmi dobru . My sme stavali velmi podobny domcek aj rozmerovo. Cenu z a komplet pracu sme mali 6000€ boli sme velmi spokojny tiez kamaratova firma. A mame hnedu evo velmi je krasna pozri foto v albume . Krov sme davali klasicky lebo sme chceli pochodny strop na ulozny priestor.
Odpovedať
Profilova fotka
@filipe1 Hneda moze byt celkom pekna:-). Vies mi prosim ta povedat kolko vas stal strop a kolkokrov. Myslim material, kedze asi cenu prace nebudes vediet ked ste to mali ako komplet za pracu
Odpovedať
Profilova fotka
@matko693 ahoj. My mame otvoreny strop. Nosniky boli betonove. Tusim premac sme davali
Odpovedať
Ahoje, mala by som jednu otazocku. Chceli sme povodne bungalov EKO 120 http://www.projektydomov.com/projekty... ale teraz som nasla bungalov 333 na privileg.sk podla mna su tie domy skoro totozne. Uvazovali ste niekto aj o EKO 120?
Odpovedať
Ahojte plánujeme s priatelom stavat len sa nevieme rozhodnut, ktory projekt vybrat :-| Nemáte niekto postavený alebo nestaviate tento bungalov333 v trenčianskom alebo žilinskom kraji ?Chceli by sme si ho pozriet na živo ,ako vyzera zvnutra . Z fotiek sa mi zda ta kuchyna velmi mala :-|
Odpovedať
@monik165 kuchyňa je podľa mňa akurát, mám tam dosť miesta na všetko čo potrebujem a nemusím behať vo veľkom priestore :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@monik165 ahoj napisala som IP ... sme z rovnakeho okresu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak všetky papierovačky máme za sebou, pred Vianocami sme dostali stavebko, tak už len čakáme na lepšie počasie a hneď začíname. :-) Pozrela som pár strán dozadu, krásne vám to tu všetkým rastie, teším sa, keď aj ja budem mať čo pridať. Držím všetkým palce! :-)
Odpovedať
@patkaaa sme na tom takisto ako vy :-) ked bude počasie priat, tak začneme :-)
Odpovedať
Ahojte, viete mi napísat tí, čo ste stavali b333aj s garážou, kolko vás vysiel krov? Práve mi prisla prva cenova ponuka na vazniky a odpadla som :-( vraj 10250€ s dph :-o nie je to vela nejako?
Odpovedať
@monikapt tiez mame garaz, ale davali sme tramovy, lebo nam to vychadzalo cca to co vaznikovy, ale ak myslis len samotne vazniky, nie komplet strechu s krytinou a pracou, tak je to moc. Ak by to bolo aj s krytinou a pracou, tak sa mi to zda malo. Ak porovnas cp najlepsie na komplet strechu. Ak mozem poradit vsimni si ci mas v porovnavanych cp aj zvodovy system, z tych lepsich to moze byt aj cca 1000€ (mat. + montaz)
Odpovedať
Dobry den prajem, stavia niekto Bungalov 333 alebo akukolvek jeho verziu (idealne Bungalov 333+T+G) niekde v okoli Nitry? Radius tak cca. 100 km? Radi by sme ho videli, prip. by sme chceli poprosit dobrych ludi o pomoc s Vykazom vymer, aby sme mohli poziadat stavebnika o nacenenie... Boli by sme vdacni. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@monikapt aj podla mna popkial to mas len za vazniky (aj ked s dopravou a montazou) aj tak je to moc...skus ich este okresat....zisti co v tej ponuke vsetko mas
Odpovedať
@wondgo och veru sa to aj nám zda vela :-( su v tom vazniky, doprava a montaz, zeriav a strava a ubytovanie montaznikov...hladame dalej :-D
Odpovedať
@hitra ta prva cena bola len cisto vazniky s dopravou a montazou :-S prisla dalsia ponuka na komplet krov, krytina, vsetky mozne diely k tomu, aj zvodovy system, cena 9600 material bez dph + 3600 praca
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...paci sa nam tento bungalov...a chcem Vas poprosit, ci ma mozete uviest do realnych cisel...viem,ze je to rozne, ale pre moju predstavu kolko vas vysla platna...kolko hruba stavba a kolko cely dom a ci ste stavali svojpomocne...alebo nejaka firma...DAKUJEM a kludne aj do ip ;-)
Odpovedať
@monikapt to je bezna cena podla mna. nie je to prehnane, mozno by sa dalo aj lacnejsie, ale ak Vam to spravia na kluc a nemusis sa o nic starat, nic zabezpecovat, ale v prvom rade mas velmi dobre referencie na danu firmu, tak ok.
Odpovedať
Profilova fotka
@monikapt nás stala strecha cca 12500 na komplet (odkvapy, doplnky, skridla) mame väzník aj s uložným priestorom
Odpovedať
@monikapt nas vysla strecha na komplet 14 tis. - vazniky (s uloznym miestom), zeriav, skridla Bramac, odkvapovy system, praca dovoz
Odpovedať
@petovar @renmat a od koho ste mali vazniky? mne zatial chodia same zaujimave ceny :-( :-( :-(
Odpovedať
@lucka1987 A kolko m2 bude mať vaš dom? alebo už ma:)
Odpovedať
@bildok no ved klasika, :-N tolko co bungalov 333 s garazou a terasou. + mame pochodzne podkrovie a pivnicu pod terasou . koli comu sa pytas ?
Odpovedať
@monikapt vazniky boli od kon truss, s.r.o.
Odpovedať
Profilova fotka
@monikapt my sme mali od lad plus
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?