Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
kompletný za 800 eur
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle ahoj, nemáš niejaké nové foto, že ako Vám vyzerá domček? Ďakujem
Odpovedať
ahojte všetci, fotky som už dlho nedával , ale už musím niečo dať...... Makáme na sadrošoch a pripravujeme zateplovanie.... takže makáme.....
Odpovedať
už mám pokupené všetko , obkladačky , dlažby , vaňa , umývadlá , kuchyňa na 90 % hotová , drez kúpený spotrebiče kúpené , kotol kúpený , ohrievač na TUV kúpený ..... takže brutál tempo ale zvládame to ..... Na budúci týždeň mi má prísť / konečne / partia chlapov a budú u mňa makať až do dokončenia ....
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle tak to idete fakt brutus tempom. Ak sa ťa môžem opýtať, že koľko ťa to všetko vyšlo čo si písal? Môžeš do IP, chcem len vedieť, že koľko môžem rátať. Viem, že je to podľa typu materialu a všetko rozdielne stojí ale len aby som si to vedel predstaviť. U nás sa dokončuje strecha, začala sa robiť elektrina, okná budú namontované asi tiež budúci týždeň a voda sa tiež začne robiť budúci týždeň, budem dávať tiež postupne fotky. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dal som tam pár fotiek - strecha je hotová, komín sa robí a elektrika tiež.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vsetkych! Chcela by som sa opytat ci neviete o nejakej 333 v Trencine alebo okoli? Diik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, okná sú osadené, strašne sa tomu tešíme, už to troška aj vyzerá ako dom... :-) (dal som aj foto)
Odpovedať
Prosím Vás, stavitelia bungalov 333 o informáciu. Ak nie na plochu tak IP. Koľko vás vychádza táto stavba? Potrebujem vedieť s akou sumou plus či minus máme počítať. Či sa máme pustiť stavať 333 alebo si pozrieť iný projekt, čo by ma hnevalo.Podľa čoho mi firma urobí cenovú ponuku? Musím mat už kupeny komplatný projekt? Ale ako ho môžem kúpiť, ked neviem či budem mať na jeho dokončenie. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@lienocka241 No nedá sa to jednoznačne povedať, že tento dom ta bude stáť 60 000 €, všetko záleží či budeš mať dom aj s pristavanou garážou, či budeš mať terasu a aký material použiješ. Samozrejme záleží čo všetko si viete spraviť svojpomocne. Ale rátaj že do domu vrazíš cca +/- 60 000 €. Za túto sumu budeš mať obyvateľný dom ale nie dokončený si myslím.
Odpovedať
@norberts ahoj, dakujem. Nebudeme stavať ani garáž ani terasu. Budeme sa musieť uskromniť. Je to naozaj rozne, ty hovoríš 60, jedna slečna 75, iná 80. Beriem tú vrchnú hranicu. Pomali začínam mať akotaký prehlad, aj vdaka ochotným ludom ako si ty. Pôvodne v naivite sme si mysleli že zaplatíme firme a dáme si bungalov postavič na klúč. HaHa Ha. Od kedy ste začali stavať? Pekne Vám to rastie.
Odpovedať
Pozrela som fotky uz aj s oknami - super, aj ta strecha x-) x-) x-) @khalle vy idete jak draci =-) :-) :-) :-) @lienocka241 my mame rozpocet nejakych 65tis.Eur. Bez garaze, len prestresena terasa. A verim, ze sa do toho vojdeme. Staviame ale svojpomocne vsetko, co svojpomocne ide ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Z akých materiálov staviate tento bungalov a koľko izolácie dávate a kde?
Odpovedať
@lienocka241 ahoj my este nestavame . tento tyzden sme si len pozemok dali na poriadok. ale pocitame s 80 tis a chceme aj s garazou a prekrytou terasou, svojpomocne kedze kazy z rodiny nieco vie a mame prislubene dost velke zlavy na niektory stav. material
Odpovedať
ahojte, je tu niekto, kto 333 uz postavil a vedel by povedat, kolko ho to nakoniec stalo. Lebo ratat s nejakym cislom a vysledna suma moze byt dost odlisne.
Odpovedať
ja som dostal teraz bungalov 333+T pod strechu, a je to hruba stavba a vysla tak do miliona sk bez pozemku
Odpovedať
@tina1111 ked som kedysi pozerala fotoblogy, tak som nasla album , ale neviem nick, ktora uz tento dom mala nafoteny v hotovej faze, no bez fasady este uz zariadovali a robili sanitu. skus kuknut vo fotoblogoch. no aj keby ti napisu cenu napr 70 tis eur... tak ty mozes postavit aj za oveůla viac ci menej. zalezi hodne od regionu kde stavas, kedze aj cena materialov je v kazmom regione ina. taktiez niekto si vie vybavit zlavy v stavebninach az 30% co je na pomerne hodne. potom vacsinou si tento dom stavaju svojpomocne a to uz sa cena naozaj bude odlisovat kedze nie kazdy si urobi vsetko svojpomocne ale zavola si partie na vypomoc a to sa tiez ceny lisia a taketo "drobnosti" ti urobia rozdiel v cene domu aj 20 tis eur. my pocitame s 80 000 s garazou aj terasou aj sanitou v dome podlahami a podobne, je to uz cena kde sa bude dat v pohode byvat. myslim ze aj nabytok nam v tej cene vyjde. skus si zistit ceny materialov u vas...
Odpovedať
... pre všetkých , ktorý majú záujem , som pridal fotky ako nám to ide ....
Odpovedať
...mám jednu otázku : Chcel by som vedieť , či môžem odvádzať pary z digestora do strešného ,, komína ´´ , či mi to nebude pod strechou kondenzovať . A vlastne či mi tom potom nebude kvapkať kondenzát do digestora . Lebo mám spravený v streche taký kvázi komín a flexibilnou rúrkou by som chcel do neho napojiť digestor . Nebude to problém ? Ak viete poraďte , ĎAKUJEM
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle Tak to ti asi neporadím. No ale pekne Vám to ide, teším sa na dalšie foto...
Odpovedať
ahojte chcem sa opitat ma niekto skusenosti z polskou krytinoou nam ponukli v bratex firma v polsku o 6ooeur menej jak u nas taze neviem
Odpovedať
ludia kolko si mam pripravit eur na zariadenie
Odpovedať
@ivkass to je otazka typu - kolko mam na hlave vlasov ? :-D odpoved avsak rovnaka: VEĽA 8-)
Odpovedať
@ivkass ved to zalezi na narocnosti nie? este si sa nikdy nestahovala alebo nezariadovala byt? my sme dva roky dozadu zariadovali maly dvojizbacik a z vrecka nam slo cca 6 000 eur aj so spotrebicmi .. a to ziaden super luxus... kupovali sme to, naco sme vtedy mali. pri RD ppocitam so sumou cca 20 000 eur... teda nabytok a spotrebice, pripadne zavesy, zaůluzie atd....... nepocitam sanitu
Odpovedať
@ivkass @lucka1987 presne tak, záleží od náročnosti a predstáv a hlavne koľko máš k dispozícii euráčikov. Teraz budeme kupovať zariadenie do bytu a počítame niečo okolo 25 000€, takže na domček si musím pripraviť oveľa vyššiu sumičku, pretože byt zariaďujem s tým, že v ňom nebudeme dlho a bude na predaj. Dom už bude o niečom inom, keďže z neho sa tak rýchlo sťahovať nebudeme...
Odpovedať
caute. zmluva na prepis pozemku je uz na katastry tak cakame na prepis.. myslim ze to trva 30 dni.. a na dalsi mesiac teda sa ide kupovat projekt.. este sme posledny krat zvazovali ze ci isto tento.. sak to je na cely zivot... chcem sa spytat,, chcem na projekte mensie zmeny... ked mi to urobi p. fasanga, kolko mam asi ratat s navysenim sumy na vyhotovenie projektu? a dalsie vec... ked je v projekte napr, zelezobetovovy strop / je tam taky? / mozem si ho zmenit za dreveny? ci to musim popredu povedat projektantovi nech to tam zmeni....
Odpovedať
a este sa chcem opytat. Na kolko eur vas vysli zaklady domu aj s garazou a terasou..., myslim az po zaliatie deky. aj s vykopovymi pracami a podobne a svojpomocne. nie na kluc .. . viem ze sa to bude odlisovat vzhladom na inakost terenov a kraj kde sa stava .. ale aspon tak priblizne s akou sumou mam pocitat.. neviem ci dobre ratam so sumou max 6 tis eur :-N a pomohlo by ak by mal niekto aj konkretne zapisane kolko za co dal... az mozem trosku porovnat potom
Odpovedať
Lucka aj my sme v tom istom štádiu ako vy :-)
Odpovedať
@ivetbal ;-) a kde idete stavat? super.. no my mame svoje tempo prepli sme na rezim SLOW :-D cize kym sa my došmotkáme a budeme sa stahovat , tak tvy uz budete zabyvany pekne dlho :-N
Odpovedať
@abbeylee a tak pytala sa orientačne ...mna by to tiež napriklad zaujimalo..kolko si mam v takom štandarde pripravit na zariadenie.. ja som si spočitala ceny nabytku ktore sa mi pačia z roznych e-shopov (bez ohladu na to či by som si ich do domu kupila) no a predstavu už mam ..tak ivkass si to chcela zjednodušit a tak sa opytala..čo je podla mna celkom normalne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?