Stavali ste niekto tento projekt - bungalov 1472?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Rada by som sa spýtala, či už staval niekto Bungalov 1472 od Euroline? U nás zatiaľ vyhráva tento projekt. Ďakujem http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
tak už sme to rozbehli... ak bude záujem o viac foto či info, tak písať na e-mail: mirec.konecny@gmail.com ;-)
Odpovedať

Odpovedať
Profilova fotka
@mireckzv zdravim, projekt ste mali od eurolineslovakia a tam vam robili aj zmeny? Pitam sa preto , ze tiez chceme tento dom ale v tych izbach by sme chceli taketo klasicke okna , ale neviem kolko stoji taka zmena v projekte, za kazde info budem vdacna, pekny den ;)
Odpovedať
Zdravím, projekt je od ES. Zmeny nerobili v ES žiadne, jednoducho som si zvolil kvázi plné steny namiesto presklených. Podhlad je takisto po celej dlzke domu, nie len v strede domu. Jedinu zmenu, ktoru mi pisomne "odobrili" je posunutie krbu o 0,5 m smerom k obyvacke. To co sa usetrilo na oknach, sa dalo na krov defacto.
Odpovedať
Profilova fotka
@mireckzv dakujem za odpoved.. pouvazujeme este nad tymi oknami ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
zdravím....My akurát nad týmto projektom uvažujeme.....Mohli by ste niekto dať info ako sa Vám býva ???? :-) :-) :-) :-) ...ďakujem
Odpovedať
Zatiaľ nemám výhrady, dispozične mi dom úplne vyhovuje... V dome je dostatok svetla aj napriek tomu že štítové strany nie sú úplne presklené.
Odpovedať
ďakujem za info....Podobne by sme to chceli riešiť aj my s tými oknami, ako vidím na tvojich foto takže info, že je v dome aj tak dostatok svetla je super ....Myslíš, že takáto zmena v projekte je problém, keby už na tento projekt bolo vydané stavebné povolenie ????
Odpovedať
Projektant sa vyjadril ze nie. Zo statického hľadiska je to dokonca lepšie riešenie si myslím. A plus je komplet podkrovie v celej dĺžke domu.
Odpovedať

Odpovedať
ahoj aj mi staviame tento projekt len sme si ho dali prerobiť podla seba
Odpovedať

Odpovedať
Článok sa načítava...
@mireckzv ....takže budeme si upravovať okná podľa svojho... :-) :-) :-) Poprosím ešte o info...tým že si robil podkrovie po celej dĺžke domu, projekt sa ti predražil ? alebo to vyšlo porovnateľne s predošlým projektom / ušetrilo sa pravdepodobne na oknách....../
Odpovedať
To co sa usetrilo na oknách, islo defacto do krovu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?