Čo hovoríte na tento projekt bungalov o110?

Ahojte vsetci, co hovorite na tento projekt domu? Hladam uz dva mesiace, tento.zatial jediny splnil vsetky poziadavky. Nakolko mame atyp. pozemok, specificke svetelne podmienky,teda preto su izby tam kde su. Zaujima ma co by ste este na nom upravili, ci by ste ste sli do.ciastocneho podpivnicenia? A dakujem vopred za rady.
Odpovedať
Povodne sme mali vybraty eko 120, ale bohuzial by sme mali maly odstup od suseda, preto tento projekt.
Odpovedať
Profilova fotka
@amedeofelisa podľa mňa úplne v pohode projekt. Pokiaľ aj vám vyhovuje, tak nie je potrebné nič meniť.
Odpovedať
v pohode projekt, ktory ma vsetko, co ma mat, len mozno co by som, ze by som nejako uzavrel tu akoby predsien, nech je to oddelene aj v zime, nech zima zbytocne nejde do obyvacky
Odpovedať
Uplne v pohode. Kolko ma ta terasa?
Odpovedať
aj mne sa paci, ale pridala by som okno od obyvacky 🙂 A ak mate rozpocet tak aj pivnicu.
Odpovedať
takychto projektov s minipozmeneniami tu stavaju kopec 🙂 co by som zmenila - chodbu uzavriet dverami, mozno vacsie (sirsie) okno do spalne. okno (ci francuzske) mi chyba aj v obyvacke, resp. k jedalenskemu stolu. kuchynu by som tiez rosku pomenila ale v zasade je to fajn projekt.
Odpovedať
za mna fajn vsetko celkom dobre rozlozene, akurat co by som, tak detske izby by som spravil v rovnakej velkosti. pri jedalenskom stole by som mozno dal fixne okno, teda ak vam to hranica so susedom a vyhlady dovolia
Odpovedať
@amedeofelisa ja osobne by som nešiel do podpivničenia nakoľko čo poznám ľudí čo do toho isli a druhýkrát by to neurobili lebo nestalo to za toľké peniaze čo do toho dali, ja osobne by som radšej keď tak zväčšil trochu dom a dal tam nejakú pracovňu, technickú alebo čo už potrebujete. Pivnica je skutočne drahý špás, inak projekt veľmi fajn rozmer akurát a je tam všetko čo treba ale tiež by som dal ešte nejaké okno do obývačky a najlepšie tam pri jedálenský stôl fixné okno až po zem...tento projekt dosť dobre poznám lebo sme ho chceli stavat ale bohuzial rozmery nám to nedovolili a bolo to len 30cm 🤦‍♂️
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?