Stavali ste niekto tento projekt - bungalov 1472?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Rada by som sa spýtala, či už staval niekto Bungalov 1472 od Euroline? U nás zatiaľ vyhráva tento projekt. Ďakujem http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
@uglybetty1234 ahoj, dakujem krasne za fotky, ani som nedufala :DD a finalny produkt je super tak sa mozete tesit na zivot v novom, vypada to super a zelenu do fasady planujeme aj my. vidim ze okna mate trocha na konci skosene, myslim to tak v projekte nebolo, nevies nahodou preco? my to planujeme tiez tak spravit lebo nam povedali ze je problme take okna do spicu spravit a predpokladam to bude o trosku lacnejsie ak to bude skosene. dufam teda lebo okna su asi celkom velka palka, nam ich predbezne vyratali na 19000eur ale dufam ina firma este da aj lepsiu ponuku. mate to krasne, tak nech sa vam pekne byva.
Odpovedať
@uglybetty1234 to vedla tych posuvnych dveri mate vchod do spajze?
Odpovedať
@tinnka86 my si okna ideme menit vzadu budu klasika balkon okno a vpredu ostanu take ako su ale zmensene lebo v strede budeme mat vymurovany stlpik. okna ako take su dost velka polozka, zatial amme asi 1900 eur ponuku
Odpovedať
@uglybetty1234 krasny domcek,uz sa neviem dockat kedy aj nas bude aspon v takom stadiu :-) aj jed so zmenenymi oknami.prajem vam skore stahovanie :-)
Odpovedať
@kajgerda ahoj,okna mate 1900,alebo 19000? my sme vsetky okna zmensili,vymenili a tak nam vysiel pochodzny ulozny priestor na povale.v akom ste stadiu?mohla by si nejake foto? Diik
Odpovedať
@kajgerda ahojky, tie okna vobec neviem preco su take. Co sme si vsimli tak v projekte je to celistve, my to mame medzi oknami vymurovane, kvazy dve plochy okien su z toho aj v obyv-kuchyni. Ale uz teraz sme si lamali hlavy ohladom zavesov atd. A neviem si predstavit, ze by tam nebol ten mur. Vedla posuvnych je vchod do spajze.
Odpovedať
@tinnka86 19000 som myslela cenu co mame ponuku.. okna sme zmensili o 50 cm z kazdej strany
Odpovedať
@tinnka86 no ste zmensili okna vpredu domu ci v izbach? foto mozno neskor zatial mame len deku :D a ta nie je taka zaujimava:D
Odpovedať
@uglybetty1234 vypada ze vam ten zelezny stlpik zamenili za murovany aj my sme to tak zvazovali a nakoniec sme ho este aj rozsirili viac presne z toho dovodu ze nam tam bude piect cely den slnko. idealne na tych oknach su zaluzie, niekto ma aj vonkajsie ale tie su drahe, ale aj obycajne a vsimla som si ze nedavaju na ten trojuholnik hore len na dverove casti dole., ak to nie je tajomstvo kolko vas vysli okna cca? neviem s cim to porovnat ale zatial sa nam zda draha ponuka co mame
Odpovedať
@kajgerda Ahoj, my kupujeme dom od developera ako celok, nevieme kolko stali okna. My sme si vyberali len podlahy, obklady, dvere,.. A nasla som aj zaluzie do trojuholnikov, len sa vytahuju z dola hore, aby sa vyplnil ten trojuholnik. Prilozim potom obrazok co som nasla na nete :)
Odpovedať
@kajgerda vsetky okna sme si pomenili,mozes pozriet v albume.
Odpovedať

Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@uglybetty1234 pekne fotky, mozno som to prehliadol, ale kolko vas vyjde dom s pozemkom? vies nejake sumy povedat? dik
Odpovedať
@uglybetty1234 dakujem za fokty, parada, mate aj peknu podlahu. na tej druhej fotke velmi neviem kam smeruju tie dvere? som myslela ze to je spajza ale cez ne vidim dalsie, to je zaujimave, my tam take nieco nemame
Odpovedať
@kajgerda ahojky, je to spajza. Presne podla projektu, ziadna uprava. Aj nám sa páči podlaha :) je to z baumaxu, celkom lacinka :-D
Odpovedať
a ten isty pohlad na siestej fotke, mna len prekvapilo ze je tam akokeby vchod do dalsiej izby to tak nemame, zaujimave.
Odpovedať
prispejem aj ja i ked foteckou spred troch dni :D zacali sme murovat a vcera rano bolo 7 šarov tak este som dnes nebola ale ide to rychlo, mozno to aj budu mat vytiahnute do vrchu. pohlad je zo zadu domu, izby sme okna zmensili a dali balkonove dvere a odskocene okna vedla na kazdej polovici. mozno neskor pridam aktualnu.
Odpovedať
Mame na dnes hotovo :-)
Odpovedať
@kajgerda ahoj, a siestej fotke je uz ina miestnost. To je spalna s kupelnou. Zle sa taky priestor foti, nezmesti sa to poriadne na fotku :D
Odpovedať
Profilova fotka
@uglybetty1234 krááásny priestor... :) :) :) :)
Odpovedať
@uglybetty1234 ahoj hej dnes som si to kukala a uvedomila ze je to ina miestnost, lebo dvere boli ine. aj tak vdaka za foto
Odpovedať

Odpovedať
@uglybetty1234 krasna kuchyna :D prosim ta aka je to podlaha?
Odpovedať
@tinnka86 ahoj. Podlaha je baumax esenssial wood cca 14€/m2 :)
Odpovedať
@uglybetty1234 Ahoj vedela by si prosim pridat dalsie fotky, napr.: z kuchyne smerom do obývačky, prípadne z vchodu do technickej a opacne, z obyvacky chodbu smerom na dve izby. Aky mas pocit z kuchyne+obyvacky, nie je tam malo pristoru? Dakujem.
Odpovedať
Ahoj, máte to veľmi pekné, kuchyňa sa mi páči. Obzerám vždy, keď ideme okolo (snáď budeme susedia). :-)
Odpovedať
@jjaska ahojky, az teraz som si to precitala. Chystas sa byvat v tejto lokalite?
Odpovedať
Chystáme, no uvidíme, kedy sa to podarí.... ;-)
Odpovedať
super fotky, budúci rok sa chystáme s manželkou ísť do toho... :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobrý den, chtěl bych také stavět tento dům svépomocí a mám otázku, jestli jste použili 45CM YTONG cihly. Slyšel jsem, že se nemusí zateplovat. Nebo jste dávali i izolaci ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?