Projekt Bungalov EKO 104 - reálne skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte..Býva niekto v bungalove eko 104, respektive má niekto praktické skúsenosti s jeho vystavbou, rozpočtom, projektom ? Zaujíma ma len original projekt bez zmien a úprav. Ja mám zatial len pôdorys bungalovu s kótami (rozmermi), no z toho veľa vypočítať neviem. Preto by som bol rád, keby mi niekto vedel poslať, poradiť, poskytnúť projekt s presnými rozmermi domu na výšku + strecha a podobne veci potrebne k rozpočtu. PS: ak by sa niekto našiel s týmto bungalovom v blízkosti Košíc, prosím ozvite sa. Fotky vítané. Ďakujem
Odpovedať
@gani do 70000 € sa zmestíš v prípade svojpomocnej práce..samozrejme záleží aký máš štandard, či si potrpíš na luxus a podobne prkotinky...hrubá stavba na kľúč od firmy sa dá urobiť do 40 000 €...a potom je už všetko na tebe..
Odpovedať
@slabak a ake mate obvodove mury ak smiem vediet? @4wowa4 jA som od topolčan a dakujem
Odpovedať
Ytong 375 Lamda
Odpovedať
Profilova fotka
@4wowa4 ahoj vieš aj mne do spravy preposlat kosicky ropzpočet pripadne aj nazov firmy, vdaka
Odpovedať
@jana7 samozrejme poslem.. Firma je verva sro, ich praca je velmi pekna a kvalitna..idete stavat eko 104 plus ?
Odpovedať
@gani ja mam v projekte obvodove murivo o hrubke 30 cm + 20 cm izolacia... Je uz len na tebe ci chces este zateplovat alebo sa pustis do ytong lambda..ten netreba zateplovat..
Odpovedať
@jana7 prosim posli mi e-mailovu adresu.. Hehe..
Odpovedať
@slabak ja mam tiez v Belusi ale som si trosku upravil projekt nemam tak dlhu chodbu. Inak 13,5x 10m.
Odpovedať
@slabak ja som dal porfix 30cm na to 20cm eps, v podlahe mam 20cm eps, strop 40cm vaty, okna trojsklo. Rocne kurenie v plyne do 300€...
Odpovedať
@danifedor skratil si chodbu ? A kde si to vyuzil, v obyvacke ? Nemas nahodou podorys na ukazku ? Dik, mozno ze by to pomohlo tym ktori budu stavat...
Odpovedať
Dnes to sem supnem
Odpovedať
toto je moja verzia Eko 104, vzhladom na umiestnenie na pozemku bola tato volba naidealnejsia pre mna
Odpovedať
Článok sa načítava...
@danifedor Ahoj, možem sa opýtať kto ti riešil projekt - zmeny a úpravy podľa tvojich predstáv ? Respektíve od koho si ho kúpil.. Je to skvelé riešenie, nakoľko originál nie každému padne vhod podľa orientácie na svetove strany.. ;-)
Odpovedať
@4wowa4 ukazal som projektantovi povodnu Eko104 a povedal som mu co chcem zmenit. Projektant Ing. Jozef Potočný z Lednických Rovní a mal som projekt hotovy :-)
Odpovedať
@danifedor a kolko si dal za upravu projektu? neviem či si to mam dat nanovo prekreslt s drobnými upravami alebo hotový projekt dat upraviť...
Odpovedať
@gani ja som to mal ako vlastny navrh ukazal som projektantovi foto ako si to predstavujem a zmenili sme to pocas konzultacie, cena ako za normalny projekt...
Odpovedať
@4wowa4 My sme tiez upravovali. Vid v mojom albume. O dva tyzdne sa stahujeme. Huraaaa.
Odpovedať
@4wowa4 Dobrý deň. Zaujala nás vaša konverzácia, nakoľko sa aj my chystáme do stavby tohto domčeka.Môžeme poprosiť preposlať rozpočet,príp.´dalšie informácie,ktoré máte.( mail: dkkurucova@gmail.com) x-)
Odpovedať
@rdm zajtra v priebehu dna Vam napisem dake info na mail
Odpovedať
@rdm sorry to nebolo Vam
Odpovedať
@danifedor ďakujeme.Tešíme sa .
Odpovedať
@danifedor No toto by som už moc nenazval eko104 , lebo tam je pomenených vecí viac. Ale pôdoris pekný , len časom budete hrešiť a nadávať na šírku zádveria ,
Odpovedať
@dvorcidlo0 zadverie aj technicka su male. V zadveri mam uz komodu je vysoka dost tak sa tam zmesti... ale tak zasa niekde som musel usetrit miesto pretoze keby som nesetril nemal by som uzitkovej plochy 108m2 ale 150 :-). Tam kde travim najviac casu je miesta dostatok. Krb nemam takze som si mohol dispozicne obyvacku pekne rozlozit. Kurim len plynom takze v technickej je len kotol a regal na vselico
Odpovedať
@rdm preposlané...chcete stavať EKO 104 alebo EKO 104 plus ? ak budete mať nejake konkrétne otazky, kľudne mi napíšte, môžeme konzultovať.. Je tu viac ľudí, ktorí stavajú EKO 104 plus, môžem Vás zoznámiť :)) hehe
Odpovedať
@4wowa4 My plánujeme stavať EKO 104, sme 3-členná rodina. Radi by sme spoznali niekoho, kto stavia domček týchto rozmerov a bol by ochotný nám ho ukázať, aby sme získali reálnejší obraz. :-)
Odpovedať
@rdm mozem ti preposlat rovno vymer vykaz k EKO 104..myslel som ze chcete plusko, pretoze ak budete stavat svojpomocne tak velky rozdiel vo financiach nie je, a predsa len ziskate par stvorakov navyse..a tak ci onak je to 4izbovy dom..odkial ste ?
Odpovedať
@rdm pozeram ze ste z okresu Poprad..je tu jeden pan ktory stavia v Spisskom Hrhove tento domcek ale plusko..stavia svojpomocne a prezicne, same vychytavky, je to detailista...
Odpovedať
@4wowa4 Diki za info aj zaslane materialy. Tomu panovi zo Sp.Hrhova sme uy raz pisali. Mame sa mu este ozvat. Este raz diki
Odpovedať
@ohen10 Dobrý deň. Veľmi sa nám páči vaše riešenie s prísterškom. Aj my plánujeme taketo riešenie. Môžeme sa spýtať odkiaľ ste a či by sme sa mohli prísť pozrieť(sme mobilní v podstate po celom Slovensku).
Odpovedať
@dominik_boksansky Dobrý deň.Ak platí vaša ponuka,radi by sme sa teda prišli pozrieť na váš dom. Preposielam ešte raz kontakty na nás:dkkurucova@gmail.com, 0908314014.Tešíme sa a prajeme pekný deň.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?