Projekt Bungalov EKO 104 - reálne skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte..Býva niekto v bungalove eko 104, respektive má niekto praktické skúsenosti s jeho vystavbou, rozpočtom, projektom ? Zaujíma ma len original projekt bez zmien a úprav. Ja mám zatial len pôdorys bungalovu s kótami (rozmermi), no z toho veľa vypočítať neviem. Preto by som bol rád, keby mi niekto vedel poslať, poradiť, poskytnúť projekt s presnými rozmermi domu na výšku + strecha a podobne veci potrebne k rozpočtu. PS: ak by sa niekto našiel s týmto bungalovom v blízkosti Košíc, prosím ozvite sa. Fotky vítané. Ďakujem
Odpovedať
1
4
5
@nikanemo https://www.djsarchitecture.sk/projek...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prosim vas, ti, co ste stavali Eko 104, od koho ste kupili projekt?
Odpovedať
@zuzulos1 odporucam stranku domzamilion.com, kontaktuj tvorcu projektu domu a on ti vie zabezpecit projekt za super cenu a vies vsetko skonzultovat prave s nim.. vsetky ostatne firmy uz len okopirovali projekt.. porpipade viem dat kontakt na tvorcu projektu email alebo mobil..
Odpovedať
Profilova fotka
@4wowa4 stranku som navstivila. mozem Vas poprosit o ten kontakt? Písala som mu mail, no neodpisuje. dakujem! :)
Odpovedať
@zuzulos1 poslem v sukromnej sprave mobil..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@cowboy1986 v com konkretne su neprakticke? :-)
Odpovedať
Tak za koľko ste EKO 104 vlastne postavili pochváľte sa. :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@pokakany_trpaslik sme vo faze hrubej stavby s oknami a urcite to nebude 60tis eur ako tu uz bolo niekde pisane na fore :-S
Odpovedať
@yetd Menej, ako 60 000?
Odpovedať
@pokakany_trpaslik pocitaj so sumou minimalne 70000 eur pri svojpomocnej praci.. Ale zalezi to od standardu..
Odpovedať
@pokakany_trpaslik urcite viac
Odpovedať
@4wowa4 70tis tvrda svojpomoc a setrenie vsade kde sa da..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@yetd nemyslim.. Ak clovek vie riesit ceny v stavebninach, oslovovat viacere firmy napr. na vaznikovy krov, tak vie usetrit, no pritom dostat kvalitu.. Ako na com chces usetrit na dome ? Ze das do zakladov beton 12/15 ? hehe.. Alebo ze das 5 cm zateplenie.. Na com chces setrit ? Tento dom sa da v pohode postavit za 70 000 eur plus minus, podla mesta v ktorom stavias.. Dnes je velky obchodny trh, ceny sa daju zjednavat ako v Turecku na trhu a robota cast svojpomocne, cast pomocou zivnostnikov, robotnikov atd.. Je tu viac ludi na fore, ktory postavili tento dom za podobnu cenu.. Je samozrejme.ine. ak strechu urobis z nejakej krytiny z talianska na zakazku, do kupelne das mramor, sanitu grohe za tazke love atd.. Alebo terasove okno na HS profile.. Treba sa na to pozriet ovjektivne.. A zaslat firmam vykaz vymer a uvidis podla ponuk..dokonca aj na kluc sa da tento dom postavit v dobrej cene..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@gani ahoj. fotky z prístrešku na auto tu nie sú....môžeš mi nejaké poslať na inšpiráciu? je ťažké rozhodnúť .... díky
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?