Čo vy nato????

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Alebo čo by ste spravili inak??? Rozmery bungalovu su 15,25x16,85m Pozemok 23x27m A sme 6 členna rodina.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@dbe pravdu povediac toto je skor manzelkyna predstava ja som za poschodove take nieco ako http://www.ekonomicke-stavby.sk/esp/d... ale zrkadlovo otocene....... ale co mi chlapy neurobyme pre spokojnost :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@niless Dik mozno..... teras je kuchyna 5x5m....... mozno nejaky ten meter, dva
Odpovedať
Profilova fotka
@luck4 mne prechodna kuchyna nevady. Ved aj tak stale chodim do chladnicky, aspon to mam poruke 8-) Neviem kolko % je volnich??? Je nejaky zakon ktory to urcuje???
Odpovedať
Profilova fotka
@bozsky_kaja Ale to len podlaha by nebola izolovana.... stro ano aby sa to v lete nepriehrievalo. Chceme rovnu strechu. A co by som nedal polistiren do podlahy tak recej na steny ked uz. Ale nepocitam ze tam bude o moc nizia teplota aby tam mohla kondenzovat voda a este tak bude odsavanie rekuperacie. tak aj ak bi tam vznikala vlchkost tak ju odsaje.
Odpovedať
@logo22 skadiaľ to stále píšeš, že je problém porozumieť textu, kamoš vie i z mobilu vo vrecku celkom presne bez gramatických chýb a u teba neviem či preklep či gramatická chyba , či nesprávny slovosled ako u Maďara
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 Ti mi davas ;-( normalne sa ta bojim :-. takze prechodzia kuchyna mi az tak nevadi ako to ked si zrusila spajzu a druhu kupelku. Saknik urcite ano ale v predsieny. To racej posuniem vchodove dvere smerom von, zarovno. A spojenie obyvacka-kuchyna-predsien nemam este uplne doriesenu.... to neham asi na archytekta. Ale aj tak dik zlobyva teta 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska urcite pojdem...ved este nejdem stavat, zatial sme len kupily pozemok a spekulujeme co a ako...... mozno ze tam bude uplne iny tip..... ved poznas zenske :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@logo22 hlavu hore, nieco z toho snad bude.. len takto ako to je urcite nieee.. porad sa este s niekym....
Odpovedať
@logo22 môj názor, nešetri radšej na nezmysluplných miestach. Podľa mňa má projektant zmysel. My sme napr. mali vybratý projekt, ale chceli sme ho trochu upraviť. Z úprav zostalo zarovnanie obývačky na úroveň spálne. Inak čo sme preberali s projektantom sme sa v 90% zhodli. Ale má pohľady, ktoré ako "bežný stavební" nemáš. Domov máš na XY rokov a pobabrať ho už pri projekt stojí za prd.
Odpovedať
Profilova fotka
a prosim ta, architekt sa pise s makkym i :-) a uvidim TAk isto. !!! chlapi !!! nie chlapy.... urobime, nie urobyme... PREBOHA ! take ako rozsadim( nie rosadim a pod.. , necham - neham, manželkina nie manželkyna atd...)to uz ani asi potom nema vyznam pisat...
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ja sa vzdavam :-S baby ste v presile. Ale dik aj tak
Odpovedať
@logo22 rozmyslam ako by mala vyzerat uzitocna rada ludom, ktori postuju podobne otazky ohladne vlastnych "projektov", ktore su velmi casto plne fundamentalnych problemov, ked to poviem diplomaticky 1. odporucam si premysliet zakladne poziadavky, parametre a rozpocet na dom 2. ked budes mat toto premyslene, tak prejst si existujuce projekty, ktorych je naozaj dost na webe 3. bud najdes nieco co vam vyhovuje alebo najst najblizsi projekt vasim preferenciam a postnut to sem s pokecom typu - paci sa nam toto, ale vzhladom na X potrebujeme vyriesit Y, toto by sme chceli riesit inak vzhladom na Z, atd. (4. najst si profesionala, ktory na zaklade vasich poziadaviek spravi projekt na mieru) tak si predstavujem, ze by si mohol dostat odpovede, ktore hladas, inak budes asi frustrovany z odpovedi, ktore vidis aj tu (comu sa nedivim) pekny den
Odpovedať
Článok sa načítava...
Neviem co znamena poznas zenske,/som asi z inej planety-nevymyslam,nemenim nazor 100x/ ja som sa s architektom uplne stotoznila a zmenila iba jednu mensiu vec na velkom dome. Co jeho nazor , to malo hlavu a patu a musela som mu dat za pravdu a vela som sa naucila. Stavala som dva domy, ani raz som si nic nekreslila dopredu,ale zadala poziadavky architektom co do poctu izieb a rozmerov a cakala s cim pridu,co navrhnu.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska moja draha nie :-S
Odpovedať
Vzhladom k tomu, ze mas 4 deti, tak by si mal venovat cas im a nie pokusom s kreslenim na pocitaci. A ak nie im, tak (bez urazky prosim) si radsej zdokonal ofycialny jazyk. PS: nepoznam vek tvojich deti, ale okolo domu ostane velmi malo miesta na zivot. Nechcete schody? A co tak poschodovy dom a spalnu dole a hore 3-4 detske izby? V kuchyni budes mat tmu (nezabudaj na tieniaci presah strechy). Garaz skus situovat mimo domu, zbytocne ti to bude ochladzovat obytne miestnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@stowasser ja aj ano ale manzelka nie ;-( Mne sa pozdava tento : http://www.ekonomicke-stavby.sk/esp/d... alebo http://www.ekonomicke-stavby.sk/esp/d...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?