Menu Forum

Bungalov Eko 120

7. dec 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
Registrovala sa 23. júla 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 41 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
Registrovala sa 23. júla 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 41 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Malacky.
 @robo14 srandicky? emoticon cakam nez mi manzel odpise emoticon
29. júl o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
 15 000eur
29. júl o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
Registroval sa 5. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 57 príspevkov. Má 11 priateľov. Kajal, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
Registroval sa 5. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 57 príspevkov. Má 11 priateľov. Kajal, okres Galanta.
 @dany30 sedi to s mojimi pribliznymi vypoctami a rozpoctami co mam na hrubu stavbu... +/- autobus to clovek prepiskne alebo podari sa usporit ale ta magicka 15tka sedi emoticon
29. júl o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fandam (39 r.)
Registroval sa 10. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 8 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
    cunovo, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
fandam (39 r.)
Registroval sa 10. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 8 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
    cunovo, okres Bratislava
 @dany30 tak vies tu cenu? dik
30. júl o 22:48  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
 @fandam viď koment 29.7.
31. júl o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fandam (39 r.)
  • Snívam o dome
    cunovo, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
fandam (39 r.)
  • Snívam o dome
    cunovo, okres Bratislava
 @dany30 vidim, vcera som nevidel, dakujem ;)
31. júl o 23:37  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť autorky”
1. aug o 13:00 • zuzanka638
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
 @zuzanka638 Zuzka a kde stavate ak smiem vediet ?
1. aug o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka638
4
Registrovala sa 15. júna 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka638
4
Registrovala sa 15. júna 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
 @robo14 okolie NR, konkretne obec Čab
1. aug o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
paulli
2
Registrovala sa 3. januára 2014 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 38 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
paulli
2
Registrovala sa 3. januára 2014 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 38 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
 @zuzanka638 Môžem sa spýtať aká firma Vám stavia ? Ďakujem pekne emoticon
1. aug o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
 vie mi niekto dat recenziu na francuzske obyvackove okno? je dost velke a mam pred nim respekt ci sa nezacne po case deformovat a praskat alebo robit inu neplechu. Urcite ste tu niektory ktory ho uz mate nejaky ten cas osadene... poprípade dat odporucania pri com si mam dat pozor ked ho budem osadzat alebo do buducna starat sa o neho...myslim ze na neho pojde dost vysoka financna palka a preto o to viacej sa o neho zaujimam. emoticon
18. aug o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
 @robo14 my sme si objednali od Slovaktualu Hs system (zdvizno posuvne, v plaste, 8-komorový profilový systém PASIV-HL Ideal 8000 HL)
4m široké rozdelene na pol.
Stalo nas 2500eur (a to ked sme si citali na zaciatku recenzie kolko stoji take okno, tak sme si mysleli, ze my viac nez 1500eur nedame emoticon ).
Bude ukotvene na kotvy (zvažovali sme este na purenit, ale tam neni istota ci po čase nenasiakne vlhkosť). Ale recenziu dam za rok emoticon parotesniace pasky mame vsade, ale to uz je štandard.
Planujes Hs system?
18. aug o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
 rozmyslame cisto nad posuvnym systémom zlozenym s troch casti kde stredna bude pohybova (posuvna) a krajne pevne...a chceme vyuzit plno sirku 4.8m ako je v projekte... zatial su taketo plany...uvidíme...a ratame ze nas to vijde este o nieco viacej ako vas. Do toho jedineho okna sme ochotny zainvestovat...tie ostatne dame len nejaku standardnu klasiku, samozrejme nie nejaku "polščinu"...
18. aug o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzepeto1
Registroval sa 21. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
dzepeto1
Registroval sa 21. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Prievidza.
 Rozhodol som sa pre stavbu o120 bungalov ,nakoľko mám stavebnú firmu ako projekt je super nemá žiadne zbytočné kúty je jednoduchý na stavbu a cenovo veľmi prístupný ,rozlohovo super,taký stred ,obsahuje všetko čo má mať
21. aug o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
 @dzepeto1 vitaj v rodine EKO120 emoticon) kde budete stavat domcek ? emoticon
22. aug o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaelab2015
11
Registrovala sa 21. augusta 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
michaelab2015
11
Registrovala sa 21. augusta 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 co planujete davat na terasu, dlazbu/drevo/drevoplast?? idu nam zatievat a musim urcit vysku a som uplne mimo emoticon vraj pri kazdom sa nechava ina rezerva emoticon poradite??? pls, dik
27. aug o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slavkapo
54
Registrovala sa 8. decembra 2006 na modrastrecha.sk. Pridala 79 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
slavkapo
54
Registrovala sa 8. decembra 2006 na modrastrecha.sk. Pridala 79 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Prešov.
 @michaelab2015 bývame už rok a mame drevo a sme maximalne spokojní, nesmýka sa, je to prijemne aj ked stupis naboso a je to na juh orientovaná terasa...natreli sme ju na jar...mam aj foto v albume...
29. aug o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
 @michaelab2015 Drevo a drevo plast by som urcite nedaval hoci prave to drevo je teply a velmi pekny material do interieru aj exterieru. Ale prave v tom exteriery vyzaduje neskutocnu udrzbu. Mozno ten prvy rok...dva je to v pohode ale potom...no chce to cca kazdy tri - styri roku osetrit ci výbrusom alebo náterom a proste z roku na rok je to stale horsie a horsie...jedine ze preferujes retro dizajn so stocenymi doskami emoticon) U mna urcite kamen...dlazba...zamkova dlazba...vylievany piesok.
31. aug o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaelab2015
11
fotoportrét
fotoportrét
michaelab2015
11
 @robo14 ano drevo sa mi paci ale je pravda, ze ta udrzba nas vobec nelaka, drevoplast mi odporucil bratranec, ma ho uz par rokov a zatial sa nestazuje... u udlazby je tusim vacsi vyber, a da sa najs aj napodobenina dreva... dakujem za nazor emoticon
31. aug o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzepeto1
fotoportrét
fotoportrét
dzepeto1
 V Diviakoch nad Nitricou
2. sep o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
 @dzepeto1 emoticon) dobre zneje ten nazov dzedziny emoticon)
4. sep o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fighter
1
Registroval sa 23. júna 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 6 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
fighter
1
Registroval sa 23. júna 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 6 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Ahojte, máte niekto EKO 120 so vstupom z juhu? Resp. Juhovýchodu? Chceli sme stavať tento dom na opačnej strane pozemku, ale vyzerá to tak, že to nebude možné, skrz plánovanú výstavbu ulice práve z južnej strany. Pozemok má ulicu z juhu, západu aj zo severu, tak som dúfal, že spravíme vstup zo severu a všetko by bolo tip top. Teraz som mierne sklamaný a neviem sa rozhodnúť či bude EKO 120 vhodný. Detské izby aj obývačka by boli na sever, aby som bol presný, jemne (asi 15stupňov) na severozápad. Obávam sa či tam nebudú mať tmu a zároveň sa obávam vysokých vykurovacích nákladov. emoticon
13. sep o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lussinda2 (30 r.)
10
Registrovala sa 4. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 46 príspevkov. Má 5 priateľov. Tužina, okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Tužina, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
lussinda2 (30 r.)
10
Registrovala sa 4. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 46 príspevkov. Má 5 priateľov. Tužina, okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Tužina, okres Prievidza
 @robo14 ahoj my mame Eko 120 po nasom a to okno na terase nikdy viac! Mame obycajne plastove, osadene cca 2roky, klasicke zasuvacky. Dva fixi a jedno posuvne a poviem ti nikdy viac. Radsej by som pridala raz tolko a mala HS portal. To okno je tazke, stale ho treba stelovat, cely ram vrzga no o nervy. Uz som zvazovala ho vybrat, niekde v polovici vymurovat po preklad a na jednu stranu dat fix a na druhu klasicke balkonove, ale bez prahu. Skoda, ze som nepracovala s plastovymi oknami skor.
13. sep o 15:58  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chrisencore (23 r.)
Registrovala sa 26. júna 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 15 priateľov. Štiavnik , okres Bytča.
fotoportrét
fotoportrét
chrisencore (23 r.)
Registrovala sa 26. júna 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 15 priateľov. Štiavnik , okres Bytča.
 ahojky, tak sa pripájam aj ja do rodiny eko 120 pozitívnych emoticon rozhodli sme sa pre tento domček, ale chceme si ho dat postavit v montovanej verzii. je tu takí niekto kto ho má montovaný ?? dakujeem emoticon
13. sep o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
 @lussinda2 No ja budem davat HS system s rozdelenim ako som spominal na tri casti. Kazdopadne si urcite pred samotnym finalnym vyberom necham poradit od odbornika...do plastovych profilov na tak velky rozmer sklenenej steny by som urcite nesiel...
14. sep o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
 @robo14 čiže budeš dávať hliníkový Hs?
15. sep o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
fotoportrét
fotoportrét
robo14
8
 @dany30 Určite áno Dany, jednoznačne HS portál, viem že to bude stáť raz toľko, ale tak budeme to mat na cely život, už sa len rozhodujeme ci sklenená stena bude z troch časti alebo len dvoch...zvyšne okna budú plastové - otváračky / vetráčky...
16. sep o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
 @robo14 tiež sme rozmýšlali nad hliníkovým Hs, ale nakoniec sme dali
plast kvoli recenziam o rosení, a ževraj je to studené atd. Tak sa teším,budeme porovnávať emoticon
Do hliníku sme dali len vchod.dvere.
Bud.týždeň nám prídu montovať.
16. sep o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dujo
Registroval sa 12. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 17 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
dujo
Registroval sa 12. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 17 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 Zdravím, ľudia čo ste použili na zateplenie stropu ? Bodla by aj nejaká fotodokumentácia z montáže emoticon
16. sep o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
fotoportrét
fotoportrét
dany30
6
 @dujo prave ho robíme, dávame 3vrstvy vaty. A ty kde máš nejaké fotoalbum? emoticon
16. sep o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš