Bungalov Eko 120

Zobraz úvodný príspevok
stavia ho niekto? alebo len plánuje? http://www.projektydomov.com/projekty... začíname.....a orientácia pozemku je na JV a SZ...tak nevieme či to je ok...a najlepšie by boli nejaké skúsenosti...prípadne či robil niekto upravy...pozemok už máme...teraz sme v strese...ako najlepšie tento projekt vylepšiť...prípadne..nejaké reálne náklady od niekoho z vás...nám sa veľmi páči.....ďakujeme krásne...za príspevky
Odpovedať
@zuzanakov my v hamuliakove a vy? akurat ideme robit s muzom podhlady a potom sa tiez chystame na elektriku a vodu plus este plot popri tom 😄
Odpovedať
Profilova fotka
My staviame v Zalesi.
Odpovedať
Profilova fotka
@dujo nam to navrhol nas stavebnik a aj to zrealizoval. Nemuseli sme nic prerabat na projekte ani platit za zmenu.
Odpovedať
Ako písal Leilak1, prievan v peňaženke nastane až po tom, čo je postavený holodom. Cena pripojenia sietí je v SR a v Rakúsku úplne iná. Ako som spomínala, nás to stálo 14 tis. eur. A to bola len voda a elektrina. Robia to väčšinou rakúske firmy, aj keď možno ako subdodávka pre stavebnú spoločnosť. S tým sa nedá urobiť nič. Podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom nás vyšlo na 16 tis. eur. A už sme na 30 tis. len kúrenie a prípojky... Ohodnotenie domu s pozemkom od rakúskeho súdneho znalca je 265 tis. eur, plus zariadenie na 93 tis. eur. My už riešime oplotenie a záhradu, ale to pôjde až na jar... Tak vám želám všetkým veľa energie, síl, ale najmä spokojnosti a dlhýýýýý život vo Vašich nových domčekoch :-)
Odpovedať
@zuzanakov ak tomu teda dobre rozumiem, tak v projekte od DJS mate 16° ale vy ste postavili 22°. Nebude to vadit pri kolaudacii? Sklon strechy by mal byt dodrzany podla projektu. Alebo sa myslim?
Odpovedať
Profilova fotka
presne ako pisete,zmenili sme to az pri stavbe.Ci to bude problem pri kolaudacii to neviem,na to som nemyslela ale dufam ze nie,to by nam nas stavitel snad povedal.
Odpovedať
Eko 120 so sklonom 25°. Zmena v projekte okolo 350,-€ na valbovú strechu.
Odpovedať
@lukiller zdravim. Mozem sa opytat ktora firma vam domcek postavila za tuto sumu?
Odpovedať
Prosim vas ako ste riesili prechod z chodby do obyvacky? Davate tam nejake dvere? Ake? Diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@ninka25 áno, mame tam dvere otvarave, ťahalo by nám z chodby, vstup je na sever....dvere mame aj medzi obývačkou a nočnou časťou.
Odpovedať
Zdravím. Bol by niekto ochotný mi poslať výkaz výmer na eko 120 ? Ďakujem. Mail: lukas.hubinský@centrum.sk
Odpovedať
@lukas2589 Prekontrolujte si mailovú adresu. Z gmailu sa vám nedá poslať pošta..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@juraj82 ahoj skus huba2589@gmail.com dik.
Odpovedať
@juraj82 Ďakujem
Odpovedať
@juraj82 a sedi vam ten vykaz vymer? Lebo nam to vobec nesadlo a bolo tam o dva preklady viac - nechapem 😀 A tehly sme museli 2x dokupovat 😂 Mame to z dsj architecture
Odpovedať
lukas2589 Nie je za čo. ninka25 Po pravde sme ešte nejaký ten rôčik pred stavbou, tak sme to nejak neriešili. Moc nepomôžem. Ja ho mám z domzamilion..
Odpovedať
Dobrý deň. Taktiež ma zaujal dom O120 od DJS Architecture a hľadám možnosť ho vidieť v štádiu výstavby, finálnych prác, prípadne hotový. Ak sa nájde dobrá duša ktorá mi to umožní, tak budem veľmi vďačný. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@malin321 nemyslím, že nájdete niekoho kto by Vám Eko 120 naživo ukázal :-| O to som sa snažila i ja a márne. . Ale teraz začíname stavať tak ak vydržíte "chvíľu" tak nás navštivte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Má tu niekto červenú/bordovú strechu na Eko120? Akú ste zvolili farbu okien a vchod.dverí? (hnedé nechceme) :-S Fasáda bude biela.
Odpovedať
Profilova fotka
@dany30 Dobrý deň, staviate eko 120? Tiež rozmýšlam nad týmto domčekom. Staviate ho tak ako je v projekte alebo robili ste aj zmeny? Staviate svojpomocne alebo cez nejaku firmu? Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka1717 Zdravím, ano ideme stavať svojpomocne, začíname túto jar s menšími zmenami oproti originálu EKO 120: zrušená malá kúpeľka ->šatník s otváraním do chodby (v budúcnosti to bude slúžiť ako priechod do garáže), doplnené fix okno medzi kuchyňou a obývačkou (1,25x2m), v detských izbách klasické okná a co sa týka velkostí miestností sú tam minimálne zmeny. Inak budeme mať valbovú vazníkovú strechu so sklonom 25stupnov, zastavaná plocha 150m2 na ohlášku ;-)
Odpovedať
Mame postaveny EKO 120...s mensimi upravami...sklon strechy 25 stupňov, rozmery 13,5x12,5 m....uz byvame....
Odpovedať
Profilova fotka
@radoslaf Zdravím... ukážete fotky fasády? ;-) alebo sa možme dojst pozrieť? :-D
Odpovedať

Odpovedať
@dany30 pridal som nejake foto...
Odpovedať
Profilova fotka
@radoslaf fotky paráááda ;-) aké máte rozmery okien? Možeme vedieť na akú čiastku ste sa dostali s hrubou stavbou? (ak teda bola svojpomocne)
Odpovedať
hruba stavba bola parada...ale potom zacali vydavky....hruba stavba bola na urovni 35-40 tis.€......okna vpredu su 120x120 a vzadu 150x120....
Odpovedať
@dany30 hruba stavba bola parada...ale potom zacali vydavky....hruba stavba bola na urovni 35-40 tis.€......okna vpredu su 120x120 a vzadu 150x120....
Odpovedať
Profilova fotka
@radoslaf tak hruba vpohode, ale potom to asi šialene letelo nahore, čo? :-D zdali sa mi okna menšie než naše, my máme tie 4 okná v rozmeroch: 1,75 x 1,375m koľko Vám trvala stavba do fáze nasťahovania? (nemyslím komplet dorábky) lebo náš plán je od jar 2016 max do jar-leto 2017, uvidíme x-)
Odpovedať
@dany30 bager zaryl do zeme 27.9.2014.....stahovali sme sa 30.10.2015
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?