Prenajali by ste byt bratovi?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, zaujimali by ma vase nazory na moju situaciu - momentalne prenajimam byt, zarabam na tom mesacne cca 200 eur. Ale brat s priatelkou sa vracaju zo zahranicia a chcu ist byvat do mojho bytu, nakolko nemaju nic svoje. Teraz ma hryzie otazka, co mam robit - prenajat im to za cenu ako pre cudzich sa mi zda trapne, nechat ich tam byvat za cenu energii mi zasa narusi dost rozpocet, nakolko som na rodicaku, s manzelom mame na krku hypoteku atd, cize tych 200 eur mesacne nam celkom pomaha. Kazdy vravi, ze rodine neprenajimat, lebo su potom iba hadky z toho. S bratom vychadzame fajn, tak je to pre mna o to tazsie.Co by ste robili na mojom mieste? Vdaka za rady!
Odpovedať
1
2
@lili929 ak žije ako tu píšeš, a máš takú dobrú podnajomnicku, tak by som ho neprenajal. Ťažko získaš potom nového dobrého najomnika. Proste povedz ze nemôžeš vypovedať zmluvu, že sa nedá...
Odpovedať
@lili929 neviem ci zijeme v tej iste zemi, ale pravny narok na byvanie na svk maju len obyvatelia tmavsej pleti, dokonca mozu robit elektricke pripojky svojpomocne a stavat na cudzich pozemkoch. Ja aj ty mame na byvanie presne taky isty "narok" ako tvoj brat, a to zaplatit si to. Moze si prenajat iny byt a tak isto ako ty si ho moze kupit.
Odpovedať
@lili929 taku zahmlievajucu odpoved by som neakceptoval... mozno aj budu chciet na chvilku zaparkovat u teba, a mozno sa pritrafi aj dieta a moze to byt aj na viac chvil.... potom sa moze stat ze budes bezcitny netvor, ak budes chciet nakladat so svojim majetkom... zachoval by som status quo a dobre vztahy. ak sa brat naserie, tak by sa skor ci neskor urcite v tejto oblasti vztahy aj tak vyhrotili....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mjanko a co tam nie je ziadna statna sprava? :-D
Odpovedať
@jumt chronicky troll Radopp sa dnes vola Janko, s nim skoda debatit, toho treba eliminovat skor ako zatroli kazdu diskusiu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mjanko uz si vyriesil podlahovku v iglu? Predpokladam,ze v tom dome postavenom podla antickych stavebnych noriem budes maf radiatory pri vnutornych stenach. Ako zakomponujes ionske stlpy pod atiku bez tepelnych mostov? Jo a nie ze pouzijes vysokopecnu pemzu ako podsyp pod zakladovu dosku. To by bol pruuuuser...
Odpovedať
@lili929 Nie nikdy!!!! Ja som mal s bratom tiež veľmi dobré vzťahy, kým som mu nedal plnú moc na predaj môjho pozemku.. ]-( Takže za mňa RODINE NIE!!!!!!! ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mjanko aj tak sa da, ty slusniak
Odpovedať
@mjanko ..aj opačne ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
pytat za najom ako od cudzich nepozerat na to ze je to brat
Odpovedať
Profilova fotka
Ak mas ted dobreho najomnika, tak by som ho proste nemenil a brat by to mal proste pochypit
Odpovedať
Urcite to nerob. Netrap sa preto, povedz ze nemozes vypovedat najomnu zmluvu a hotovo. Predides mnohym moznym problemom.
Odpovedať
@lili929 Ja by som na tvojom mieste pomohol bratovi najst max. iny najom.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?