Som tu nová - iwetar

Profilova fotka
Čaute, s priateľom kupujeme starý byt v BA a čaká nás komplet prerábka, už sa tešíme, ale bude to makačka :) tak snáď sa tu niečo dobré dozviem a poinšpirujem, juchuuu
Odpovedať
@iwetar ..vitaj a teš sa... :-D :-D :-D
Odpovedať
Poviem ti, ze sa mas na co tesit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Noo teraz sa ešte tešíš, no nechcem predpovedať, že ťa to nadšenie v istých chvíľach asi prejde. Ale tak po prerábke, budete mať na čo spomínať. Nech to dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
@houberto vdaka, necakam, ze to bude kopec srandy :D ale aj tak sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
@iwetar to je samozrejme ze sa tesis, bude to vase, podla vasich predstav prerobene. Nic lepsie nemoze byt. Prajem vela trpezlivosti pri prerabke :D
Odpovedať
drzim palce, tiez som si tym presla. ale po par rokoch by uz znova potreboval udrzbu, preto som ho po 6 rokoch predala a cakam na kluciky, ale uz od noveho. prerabat uz veru nechcem. :-)
Odpovedať
Potom sem s fotkami priebezne..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vitaj a držím teda palce pri prerábke, hádam to pôjde podľa vašich predstáv a nepríjemných prekvapení bude čo najmenej :)
Odpovedať
Profilova fotka
@srssen dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@tankeri vdaka :D
Odpovedať
Profilova fotka
clovek mieni, majitel meni :-D vcera neskoro vecer nam volala realitacka, ze majitel zmenil nazor a byt nam nakoniec nepreda, ale uprednostni niekoho z rodiny...dost nas to sklamalo, nakolko to nie je jednoduche nieco najst a konecne vsetko vybavit...ale co uz, hypoteka je schvalena, takze mame 3 mesiace, aby sme nasli nieco ine :-) drzte prsty
Odpovedať
Profilova fotka
@iwetar Ach jaj. No treba sa aj s tymto popasovat. Pevne nervy ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@iwetar fúha, rodinkástvo sa preukázalo. No držím palce aby ste niečo ešte lepšie našli!
Odpovedať
@iwetar Držím palce. Staré byty sú vždy záhada a samé prekvapenia. Ale predpokladám že bude aspoň priestranný. Nezabudnite na protihlukovu izoláciu na strop aby ste nemuseli počúvať hádky susedov, telenovely alebo dokonca milostné radovánky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@matusko48 @martin107 @blackomt vdaka, uvidime ci sme sikovni a nieco sa postasti este tento rok :-D teda hlavne kvoli prispevku pre mladych, ak nie dame si chvilu pauzu, trochu nam z toho sibe, hlavne ked sme zase na bode nula
Odpovedať
@iwetar Počul som že od budúceho roku majú už príspevok pre mladých rušiť. Tak dúfam, že to ešte stihnete.
Odpovedať
Profilova fotka
@iwetar v poho, nemusis dakovat 8-) 8-) Vidim, ze sa vam situacia dost skomplikovala. Pevne nervy maj hlavne!
Odpovedať
Profilova fotka
@iwetar Treba si to vsetko dobre rozmysliet. Plan si urobit ako co treba spravit ako postupovat, co vybavit. :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?