Zvysena dan z nehnutelnosti

Zobraz úvodný príspevok
Zdravím 😉. Čo hovoríte na navrh Hegerovho zakona o zvyseni dani z nehnutelnosti o 1,6 % z trhovej ceny...
Odpovedať
1
5
6
@kvietokmedovy uz pisali ze je to hoax takze kludne stavajta
Odpovedať
@jurkoboss Ja otočím tvoju otázku a skús mi ty dať jeden zmysluplný návrh od šaša Matelka, čo platil aspoň od rána do večera. A keď si si nevšimol, Sulík je minister hospodárstva a nie zdravotníctva.
Odpovedať
@technik007 Tak ja rozdiel od teba si myslím, že to už má spočítané.
Odpovedať
@ruren chalani, nechcem tu v tejto teme riesit uz politiku. Ak chcete, zalozim novu temu, cisto len na toto, nech to tu nespamujeme. Suhlasite? Velmi rad si s vami porovnam moje a vase argumenty. dajte odpoved ano-nie
Odpovedať
Cisla uz zazracne klesaju.lockdawn nebude.
Odpovedať
@jurkoboss myslím si že celá téma je zbytočná , nie je na svete žiadny nový zákon o ktorom by sa dalo diskutovať, zatiaľ bol podaný len návrh, je zrejmé že sa budú musieť nájsť peniaze do rozpočtu pre výpadok
Odpovedať
Profilova fotka
@valeriapoe @jurkoboss No presne, problém je vraj ústavnosť vlastníctva ... takže ak nakradnem milióny €€ , nakúpim za to nehnuteľnosti , napr. penzióny a hotely, apratmány v BA a na Donovaloch, a prepíšem to na svoju dcéru, tak jej na majetok nesmú siahnuť, podľa ústavy, čo je samozrejme choré , v zahraničí to funguje inak, to len u nás v demokracii karpatského typu je to tak...
Odpovedať
@duzu ano, ja viem. treba pockat na navrh vlady. ale iba tuto borci si chcu neustale nieco dokazovat, aky maju spolocensky prehlad Preto som im navrhol, ze nech to tu nehltime tymi ich vylevmi. Ja som ochotny v ramci svojej psychohygieny im rozumne argumentovat a chcel som vytvorit samostatnu temu. Cakam na ich odpoved :-)
Odpovedať
@jurkoboss A o čom, by si chcel diskutovať v samostatnej téme? Matovič ako predseda vlády de facto skončil. Už len sa to potvrdí de jure a je vybavené
Odpovedať
@ruren tak ked uz vsetko vies, naco mi potom davas otazku? ruren @jurkoboss Ja otočím tvoju otázku a skús mi ty dať jeden zmysluplný návrh od šaša Matelka, čo platil aspoň od rána do večera. A keď si si nevšimol, Sulík je minister hospodárstva a nie zdravotníctva.
Odpovedať
@jurkoboss Myslím, že na takú tému si ešte mentálne nedozrel. Ale to ti už tu niekto aj naznačil. Tak že končím s tebou na túto tému.
Odpovedať
@ruren hmmm, dalsi internetovy a diskusny hrdina. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jurkoboss Neotváraj žiadnu politickú diskusiu. Všeobecne na odborných fórach buď nie je doporučené alebo niekde sú až vylúčené politické, náboženské a potratové témy, lebo nič konštruktívne neprinesú. O politike si choď diskutovať na Pokec. Tu, keď začneš politickú tému, tak to skončí hádkou a uzatvorením alebo vymazaním diskusie. Aj túto diskusiu by ste už mohli ukončiť. Nič nové neprinesie.
Odpovedať
@chrobak7 v poriadku, ja som chcel dat len moznost realizovat sa tuto niektorym akademickym intelektualom a nespamovali toto vlakno. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jurkoboss kontrolna otazka, kto bol prvy co tu zacal riesit politku ? :)
Odpovedať
@majkoj kontrolna odpoved :-) strana 1 daralbajda Podla hegera mozes zarabat , no nic trvace si nemozes kupit.....Aco si cakal od mozgov ala matovic...? 12. mar o 15:07 • Odpovedz • Páči sa mi to • 4 • Pošli IP •
Odpovedať
@jurkoboss Ja si myslim, ze je dobre ze tu bola zalozena diskusia na temu zvysenia dani z nehnutelnosti, mozno ta politika mala ist bokom. Pravda je taka ze ani v mojom okoli vela ludi o tom nevedelo a aj cez tieto a podobne diskusie sa tvori mienka a neskor verejny tlak aby ludia ktori ledva naskriabali na byt stat netrestal enormnymi danami. Je dobre ze to nebude 1.6perc. z ceny nehnutelnosti...to znelo desive...ale ze to moze byt 3-4 krat vyssie musi byt tiez velky vykricnik (zvlast ked tu v Kosiciach to bolo zvysovane o 200-250%) ! A tu sme trochu pri politike, strana ktora chce take nieco spravit nemusi dostat od ludi v dalsich volbach hlas. Pointa je taka ze mesto/obec vybere viac na nasobne daniach ak to prejde ale od statu dostane menej penazi. Takze je sa zbytocne tesit ze za moje navysene dane z nehnutelnosti tu budu z rekonstruovane chodnik, verejne osvetlenie...zelen...
Odpovedať
@palko80 ja proti tejto diskusii absolútne nič nemám. Aj ja som rád, že sa to riesi
Odpovedať
Profilova fotka
@jurkoboss on riesil temu, ty si zacal riesit chudaka premiera na ktoreho sa utoci :)
Odpovedať
@majkoj prosím ta, aspoň teba som tu považoval, že vieš čítať s porozumením. Keď niekto napíše: ....Aco si cakal od mozgov ala matovic...? To je akože k téme?
Odpovedať
Profilova fotka
@jurkoboss ano lebo sa jednalo o reakciu na ten konkretny navrh , je to vidiet z kontextu :), ale aj keby nie, je tvoj argument , ze si bol az druhy ? :)
Odpovedať
@majkoj a keby som bol aj druhý? Tak rozprávaš tu o kontexte, ale keď ja som v kontexte pokračoval, to už je akože zle? :-) A reagoval som ešte predtým. Tu kontextovu tému som reagoval neskôr. Takže takto Nevedel som, že diskutéri na fóre sú nedostatočné počítačovo gramotny, aby si pozreli históriu príspevkov, aby videli, kto na koho a v akom poradí reagoval. Blazinec :-) Ľudia. Ja viem, doba je zla Krčmy zavreté, nemôžeme si pri pivecku zabekat :-) Tak sa pourazajme aspoň všetci na dialku :-)
Odpovedať
@jurkoboss @majkoj neriešte sprostosti presne o toto ide Ficovi a spol aby sme hádali medzi sebou
Odpovedať
@majkoj ze chudaka premiera :-D
Odpovedať
@pepo344 toto uz je iny level co si dal :-D
Odpovedať
@jurkoboss ale neser sprostosti. ked chces capovane pivo, tak musis vediet kde... akurat ze nam je dobra aj 10ka namiesto 12ky :-D zivot si cestu najde.....
Odpovedať
@rapidek ale však nejde o pivo samotné. :-)
Odpovedať
@jurkoboss ja som chapal tak, ze sa stazujes na zavrete krcmy... niesu vsetky zavrete... ;-)
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?