Aké sú ceny stavebných materiálov v Maďarsku?

Zobraz úvodný príspevok
Caute...No neviem,ci som to spravne pochopil ale napriklad tehla porotherm 38 P+D v madarsku vychadza na 35 Sk /ks a u nas cca 70Sk po zlave.. To je dost brutal...Ma niekto skusenosti s nakupom stav.mat v Hu?
Odpovedať
1
6
7
Ahoj, nakoniec sme nezískali žiadne kontakty a z Maďarska sme nič nebrali. Boli sme síce kuknúť v pár stavebninách v okolí Šalgotariánu, ale ceny dosť o ničom. Ytong sme zhodou náhod kúpili po známosti v Žiari nad Hronom vo firme Woodcote. Veľa šťastia, Erika @dusanjanka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
zdravim prosim vas aj mna by zaujimal prehlad cien stavebnin v madarsku najlepsie v Slovenskych Darmotach v Baretti, ak by mal niekto dake info alebo kontakt na slovenky hovoriace osoby tak by som ich milo privitala vopred dakujem... :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@sagitarus prosim ta zohnal si ten ytong v dobrej cene? ak hej prosim o kontakt.
Odpovedať
@rminarovic prosim ta zohnal si ten ytong v madarsku? ak hej prosim kontakt.
Odpovedať
@nana11 prosim ta zohnala si ten kontakt na kupu ytongu? velmi by si mi pomohla.
Odpovedať
@sayana12 ahoj ... cena bola dobrá len mi napočítali akosi o 1,5 palety viac ... MK Stav Štvrtok na Ostrove... sú aj na nete
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
nakupoval niekto material na stavbu domu v madarsku v súčasnosti? zaujima ma, či sa to stale oplati
Odpovedať
@magic08 ano, oplati
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Nemá niekto nejaké info. o cenách polystyrénu v Maďarsku ? Počul som, že je tam omnoho lacnejší a dostupnejší ako u nás.
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?