Aké sú anhydridové potery?

Zobraz úvodný príspevok
ake mate skusenosti,orientacna cena,poradte firmu
Odpovedať
@danculd Hlavne, že tvoje sú abnormálne, až také, že sám ani nevieš čo trepeš. Nieje všetko čiernobiele.
Odpovedať
Každý druhý umelec je tu profesór fyziky a hrá sa na super múdreho a stále jeden po druhom opakujú tu istú chujovinu. Už ma to nebaví sa baviť s takými sráčmi.
Odpovedať
témy na samoštúdium: - prvý najvyšší - zákon zachovania energie a hmoty - elektrikársky otčenáš - ohmov zákon - teplotná závislosť odporu elektrického prúdu - výkon a príkon AC a DC - nemýliť si to s tou skupinou ACDC - Newtonov ochladzovací zákon - Fourierov zákon - základy termodynamiky - entropia Keď si tieto témy len tak zbežne preštudujeme a posunieme sa z úrovne - "bežný konzument alias dojná krava/ovca alias makač/platič a nemysliteľ" na úroveň "priemerný informovaný a kriticky zmýšľajúci jedinec" zistíme zaujímavú vec, a tou je že: Veci nie sú vždy také ako sa prezentujú, teda môžu byť, ale za akých podmienok? Keď si kúpim kilo múky tak je to kilo všade na svete a vo vesmíre? Nie tak celkom. Keď si kúpim výhrevnú špirálu s konzumentským označením 2kW, bude mať 2kW vždycky a všade? To už vôbec nie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Super, odborníci na fyziku aj na podlahy v každom príspevku. Ja nie som odborník, ale 2 roky máme anhydrit a som spokojný max. Odporúčali nám v rodine https://www.anhydritovy-poter.sk/ robia tuším celé SR okrem východu. Cena okolo 14/m2. Podlaha je veľmi pevná, tvrdá, presne čo sme potrebovali. Do exteriéru neodporúčam.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?