Strecha na altánok

14. feb 201910

Dobrý deň. Máme v pláne stavať altánok, chcem sa opýtať, bude na nej pultová strecha a na nej kanadská škrídla. Myslíte, že by podstačoval sklon strechy 10°.. alebo je lepšie navrhnúť pre istotu až 15°. No vtedy vyjdu veľké výškové rozdiely. Ešte jedna otázka, rozmery krokiev by v tomto prípade postačovala 50x100, stĺpov 160x160 a pomúrnice 100x100? Rozmery altánku sú 6x4,1. Myslíte, že môže byť riešený takto ako je na fotografii? Ďakujem za pomoc 🙂

 • @saskast  v plane mame podobny typ altanku. Viete mi prosim povedat pri akom sklone a streche ste skoncili? Popripade foto realizacie 🙂 . Vopred vdaka za odpoved.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  PT-GIPS - strojové omietky Robíme strojové sadrové omietky Baumit a strojové vapennocementové omietky Baumit po západnom Slovensku. www.ptgips.sk
  Ponukam kompletnu realizaciu priemyselnych podlah,leštený beton, liatie zakladovych platní resp. vsetkych betonarskych prac.
  Asex
  Martin
  Predaj a montáž rekuperačných jednotiek a príslušenstva. Diagnostika budov - Blower door test, termovízia, energetický certifikát, poradenstvo.
  Články od našich partnerov
  HELUZ ocení víťaznú fotografiu tabletom Apple iPad
  Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
  Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
  Archív článkov od partnerov