Problem-Viessmann Vitodens 200

Zdravym Mam kond. kotol Viessmann Vitodens 200 s ekvitermikou Nastavena krivka a tri casove useky kedy ma kurit. 3 mesiace bez problemov len problem nastal dnes v noci kedy zacal kotol kurit mimo stanoveneho casu Moze to suvisiet s tym, ze bolo v noci -20 stupnou alebo s ochranou proti zamrznutiu? Dakujem
Odpovedať
presne s tym to suvisi... keby si prestudoval manual, nasiel by si tam presnu hodnotu v stupnoch, ktora rusi nastavenie rezimu redukovanej teploty :)
Odpovedať
@marekjahoda Mohol by si byt konkretnejsi? Dík :-)
Odpovedať
@roman225 Tovarenake nastavenie je ze pri -7C zacina zvysovt postupne utlmovu teplotu teda zacne kurit a pri -14C uz sa dorovnava utlmova teplota s dennou teplotou. Teda ak mas na noc nastavenych povedzme 20C a den 23C tak od -7C vonka sa zacina kurit a pri -14C sa dorovnava na 23C. Mozno ti to nastavili na ine teploty. Ja to mam tak ze pri 0C automaticky nejde no utlmu.
Odpovedať
@roman225 jo. otvor manual od vitodensu, ten pre uzivatelov, nie pre montaznikov, nalistuj stranu kde sa hovori o vitotrole resp, konfiguracii teplot a tam to bude. uz viac konkretnejsie sa mi neda. sorry
Odpovedať
Vdaka páni idem to pozriet ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?