Plynovy kotol WOLF - hlucnost

Zobraz úvodný príspevok
ahojte,...chcem sa spytat , ci sa stretol niekto s tym , ze by novy kotol produkoval taky hluk, ze to pocut v celom byte. Byt je len dvojizbovy a zial technicka miestnost susedi aj so spalnou aj s obyvackou. No napriklad moj otec ma 15 rocny kotol priamo v izbe pri posteli a ani nevie o tom , ze tam je. Je to tehlova novostavba a reklamacia je marna. Vraj je hlucnost v poriadku. No ja mam v byte 24h denne hluk v podobe monotonneho tonu a je to na zblazdnenie. Ked som to meral (samozrejme nekalibrovanym meranim) tak som nameral hluk 40dB v spalni. A to je nonstop. Vlastne som si vsimol , ze to stichne vtedy, ked zacne zohrievat vodu do zasobnika. Ale to je preto , ze z neviem akeho dovodu vtedy vypne obehove cerpadlo a kurenie vtedy nejde. Aj to sa mi zda divne. Teda ten hluk zrejme vytvara prietok vody kurenia cez kotol. Vedel by mi niekto poradit co s tym? Uz som zufaly. dakujem za kazdu radu. Caute.
Odpovedať
Profilova fotka
@dengy podarilo sa to vyriesit? Tiez mame byt na hajoch a problem s hlukom z kotolne..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Pekný deň všetkým, ak by mal niekto problém s hlučnosťou alebo nejaký úplne iný problém s kotlom Wolf, kľudne ma kontaktujte, spolu to vyriešime 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?