Klimatizacia do bytu 3.5 kW

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, je tu sice jedna starsia tema o znacke klimatizacii, no su tam dost stare prispevky. Vyberame klimu do bytu, 3.5 kW a nevieme sa rozhodnut do akej znacky ist. Zatial mame ponuky na: Airwell HDMB-035N-09M23 (1240 eur) Daikin Comfora FTXP35M9 (1610 eur) Samsung WindFree Comfort (1530 eur) Vivax R-Design (1050 eur) Hisense Comfort (1340 eur) LG AP12RT (1200 eur) Zvazujeme ten Samsung, pocul som dobre referencie na WindFree technologiu, no zas na druhej strane zle referencie na spolahlivost a vysoku hlucnost vonkajsej jednotky. Airwell a Hisense zas maju aj cisticku vzduchu s ionizatorom, co nas tiez zaujalo. Klimu by sme chceli do bytu, do obyvacko-kuchybe nad gauc. Ktoru by ste odporucili? Ma vobec vyznam ta windfree alebo je to zbytocnost? A co cisticka vzduchu s ionizatorom? Sme alergici, co uprednostnit? Dakujem.
Odpovedať
1
2
Mideu pouzivam 7mi rok a bez problemu, bez servisneho zasahu. Stala asi 400€ - 3,5kW. Odporucam...
Odpovedať
Zdravim Vas. Riesime prave 3,5 kw klimatizaciu do bytu. Celkom ma zaujala ponuka na Midea Breezeless. Konkretne: MSFAAU-12HRFN8 / MSF-12-SP Hlavne sa mi pozdava to bezprievanove chladenie, taktiez cena napr. oproti samsung windfree je podstatne nizsia. Mate niekto skusenosti konkterne s tymto modelom? Paci sa mi aj design vnutornej jednotky. Nemam velky prehlad, preto by som bol rad za Vas nazor. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
https://vivax.hr/sk/products/dizajnov... rozhodli sme sa do domu na chodbu ako chladenie a doplnkové kúrenie v zime , uvidíme ...
Odpovedať
mam cca 12 rokov LG Artcool, multisplit (jedna vonkajsia jednotka, dve vnutorne). Vybral som LG Artcool, lebo jednu jednotku mam v obyvacko-kuchyni a pozerat sa cely rok na hnusnu bielu krabicu na stene sa mi nechcelo. Keby som riesil klimu znovu, tak vyberam podla dizajnu vnutornej jednotkky plus ovladanie cez WIFI. Servis riesim kazde 2 roky vycistenie filtrov, inac nic, takze LG odporucam.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Zatiaľ máme od januára spustenú 2x 5kw Hisense New Energy. Vyberal som klimatizáciu aj podľa hlučnosti a musím povedať, že aj počas -15°C mrazoch išli vonkajšie jednotky úplne potichu, takmer ich ani nebolo počuť. Uvidíme aká bude spoľahlivosť, ale záruka 5 rokov. So spotrebou sme tiež spokojní.
Odpovedať
Zdravím ma niekto skúsenosti z klímou Daikin SENSIRA NEW 3,5 kW tento tizden majú montovať 2 jednotky do 80m2 zatepleneho rodinného domu Účel klímy je hlavný zdroj vikurovania
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marek_keram:

Ahojte, je tu sice jedna starsia tema o znacke kl…
@marek_keram aku klimu si nakoniec vybral? ako si s nou spokojny?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?